Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 15 kwi 2016, 20:47
Stracona100, ja piszę tutaj, gdy czuję potrzebę wyrzucenia z siebie przemyśleń, problemów. Nie oczekuję na dyskusję, miło jest oczywiście, gdy ktoś odezwie się, ale mam poczucie, że pisać mogę mimo wszystko...
Ja tego potrzebuję...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 15 kwi 2016, 20:47
cyklopka, wiem, że łatwo mówić, że za mało czasu minęło i musisz ochłonąć, ale OLEJ ICH ;) sama rok temu znalazłam się w podobnej sytuacji jak Twoja, a na koniec usłyszałam jeszcze, że to moja wina :shock: pomimo, że w referencjach miałam napisane, że jestem dobrym pracownikiem :shock:
siedziałam, ryczałam dość długo z tego powodu, w końcu się pozbierałam, znalazłam nową pracę i trafiłam na zajebistego pracodawce. Widocznie to nie to miejsce jest ci pisane ;) a że ludzie w pracy gadają...no cóż, będą gadać.
Pamiętaj, świat jest piękny tylko ludzie uje ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 15 kwi 2016, 20:50
acherontia-styx, :brawo: Gdzie aktualnie przebywasz, bo troszkę się pogubiłam - pracujesz?
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 15 kwi 2016, 20:53
misty-eyed, w domu :mrgreen: nie no, a tak na serio to sobie pracuję na kardiologii i jakoś ciągnę ten żywot ;)
wisi nade mną ten IPiN w Warszawie, ale termin nie jest jeszcze znany, a w ogóle to raczej i tak się tam nie wybieram ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 15 kwi 2016, 20:55
acherontia-styx, jesteś dzielna bardzo!!! Zmęczyli Cię już poszukiwaniami? To dobry instytut, nie chcesz spróbować?
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Stracona100 15 kwi 2016, 20:59
misty-eyed dzięki, czasem mam ochotę coś napisać, ale........... :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 15 kwi 2016, 21:31
Stracona100, możesz pisać pw do konkretnej osoby...również. Odwagi moja droga, to forum jest dla nas wszystkich!!!
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 kwi 2016, 21:42
Stracona100, kwestia czasu, tutaj przynajmniej nikt nikogo nie ocenia ani nie obmawia, można wbijać śmiało.

acherontia-styx, na ochłonięcie nie liczę, bo jednak pękła mi bańka pod tytułem "robię coś dobrego", "jestem fajna", "ktoś mnie lubi", "ktoś się za mną wstawia", jedynie na to, że nie rozgrzebuję tego, co powiedział, bo psychika chce odpocząć, więc wędruje w swoje znane rejony.
Łzy jakoś tam powstrzymałam, żeby się inni nie dziwili.
Ale mam ochotę się pochlastać albo dać komuś w ryj, co akurat nie jest bezpieczne. Skoro nie mogę złożyć wymówienia to dyscyplinarka wydaje się kuszącą opcją.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 15 kwi 2016, 21:55
cyklopka, naprawdę bardzo mi przykro z powodu tego wszystkiego co tam masz i z powodu tego, jak Cię potraktowali. Ja rozumiem naprawdę to uczucie, że "już myślałam, że gdzieś mnie lubią, że chcą" - a tu :-| :-| :-| :-| :-| . Naprawdę to rozumiem-bo doświadczam tego na okrągło, gdziekolwiek pójdę, z kimkolwiek się próbuję zaprzyjaźnić :great: . Masz prawo czuć się rozgoryczona i smutna i wściekła - władowałaś w to wszystko mnóstwo pracy, pomysłów, cierpliwości i nakładów finansowych----- ale musisz tam wytrzymać jakoś.

cyklopka napisał(a):Ostatecznie można przejechać 2 miesiące bez uśmiechania, bez przynoszenia cukierków, ciast i organizowana wyjść. Zgarnąć pensję za wakacje, wydać na kostiumy i lalki. :roll:

Dokładnie tak. Niech Ci się zwróci kasa za te cukierki, ciasta i inne cuda wianki. Władowałaś tam mnóstwo Siebie, robiłaś to najlepiej jak potrafisz, jestem pewna, że w innej placówce byliby tym zaangażowaniem i urozmaiceniami zachwyceni. Byłaś sumiennym i kreatywnym i zaangażowanym pracownikiem - należy Ci się za to zapłata pieniężna i to jest fakt.
Ostatnio edytowano 15 kwi 2016, 22:03 przez HoyaBella, łącznie edytowano 2 razy

Spamowa wyspa

przez rolosz 15 kwi 2016, 21:57
cyklopka, dlaczego nie możesz złożyć wypowiedzenia (wymówienia)?

Stracona100, dobry wieczór :D

Spamowa wyspa

przez JERZY62 15 kwi 2016, 22:24
Obrazek
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 15 kwi 2016, 22:30
cyklopka, jesteś fajna, robisz coś dobrego, itd..., a powód może być prozaiczny - mają znajomą panią nauczycielkę na to stanowisko. Nie daj się zdołować układom, niefajnym ludziom...
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 15 kwi 2016, 22:31
JERZY62, :D Dobranoc!!!
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 15 kwi 2016, 23:05
ale mam problemy. żyło mi się tak spokojnie i zachciało mi się leczyć. Byłem dzisiaj drugi dzień na oddziale dziennym na Pradze. Kupa stresu i nerwów. Wczoraj było spotkanie społeczności i wywiązała się kłótnia między psycholożkami a pacjentką. Poszło o to, że nie zezwolili jej wyjść do ubikacji w czasie terapii. Później się okazało, że ma zapalenie pęcherza i musi często wychodzić do toalety. Dzisiaj znowu na terapii grupowej dwie dziewczyny popłakały się. Jedna dlatego, że pisała życiorys i psychicznie ja to wykończyło a druga zaczęła płakać bo płakała tamta. Wszyscy mieli oczy wbite w podłogę. Kupę nerwów mnie te dwie sytuacje kosztowały.

Na dodatek wyremontowałem moto i stwierdziłem że jazda nie daje mi przyjemności jak dawniej - smutno, zimno, samotnie.

Sortuj wg