Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 kwi 2016, 14:01
Dzień dobry!

Kochani u mnie słoneczko dzisiaj, a ja jak zwykle jestem zmęczona. :hide: U kosmetyczki o mało nie zasnęłam przy stoliku.
Pazury mam zrobione, ale z koleżanką się nie widziałam, bo coś jej w pracy wypadło. :bezradny: Nie miała siły na wybieranie koloru i zrobiłam ten co ostatnio - granatowo-fioletowy z drobinkami. Teraz piję kawę i usiłuję się zmobilizować do prac domowych.
Monsz wyjechał, wraca w niedzielę, więc jakoś fajnie chcę zaplanować sobie weekend. Dziś wieczorem goście. Jutro przychodzi do mnie moja rodzinna magister sztuki i będzie mnie uczyć malowania akwarelą. :great: Na pewno biblioteka i ogródek, wiosenne porządki w szafie i zobaczymy, co mi tam do głowy jeszcze przyjdzie.
Już mam dosyć tego, że cały czas jestem zamulona, ledwo chodzę. :time: Zżarłam ptysia z bitą śmietaną na podniesienie morale ( tudzież poziomu cukru) i doopa, niepotrzebne kalorie i jest mi niedobrze... No nic, trzeba wytrzymać.

Miłego piątku Wam życzę!!!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez k2k3k4 15 kwi 2016, 14:18
hej moze mi ktos powiedziec jak sie usuwa posty i konto? bo szukam tego od 30 min z gory dzieki
k2k3k4

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 kwi 2016, 14:26
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 kwi 2016, 14:43
Dzień dobry! :papa:

kosmostrada, u mnie dzisiaj też jest słoneczko, czasami zachodzi, ale ogólnie jest pogodnie. :D
Zaraz rozpoczynam weekend i w zależności od pogody zaplanuję sobie wolne dni. Na pewno będą porządki... też. :D
Też jestem dzisiaj trochę zamulona, ale z godziny na godzinę jest lepiej, ranek był :hide: , dobrze, że mija ten stan.
Nałykałam się ibuprofenu i trochę kręgosłup puścił, ale ileż można brać środki p/bólowe? :bezradny:

Super, że masz łapki cudnie zrobione, teraz je chroń rękawiczkami w tych chwaściorach, bo szkoda. Pięknie sobie zaplanowałaś wolne dni bez mensza. :great: Malowanie pod okiem fachowca powinno dać dobre rezultaty, bo akwarelka to trudna technika i faktycznie trzeba speca do nauki. A pierwsze kroki są ważne. Czekamy na efekty i pokaz zdjęć. ;) Wiosna jest fajnym tematem do akwarelki, taka delikatna i rozmyta.

Co pitrasisz dla gości piątkowych?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 kwi 2016, 15:19
mirunia, A u mnie jakieś chmurzyska nadciągają, mam nadzieję, że to nie zapowiedź dodoopnego pogodowo weekendu. :hide:
Cieszę się, że na popołudnie Ci lepiej, niech ten weekend przyniesie Ci dużo przyjemności!
No faktycznie marnie z tym braniem przeciwbólowych, ja też stosuję już ostateczności, a i tak za często.
Dla gości pierwszy raz nic nie pitraszę, moja siostra zadzwoniła, że wpadła w kompulsywne gotowanie i kupowanie produktów spożywczych i mam dziś catering! :yeah: A dla młodego miałam makaron z wczoraj. Tak że spokojnie latam ze szmatą ( właśnie się unieruchomiłam w sypialni, bo zmyłam podłogi :smile: ).

Czyżby dzisiaj był ten dzień, kiedy sprawdzam, ile kaw mogę wypić zanim dostanę herzklekotu? :roll:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 kwi 2016, 15:25
Witajcie Kochani:*********
Ja dzis bylam u pani K na indywidualnym , mialam tez spotkanie z doradca zawodowym i wypelnilam z nim papiery na kurs jezykowy sponsorowany ze srodkow unijnych . Odezwal sie do mnie pan odosnie pracy w sekretaricie firmy jednej ale musze miec papier na jezyk angielski. Wieki temu sie go uczylam wiec moge sie nim posluzyc jedynie w pismie bo w mowie ciezko :hide: .
Pan pewnie nie poczeka z oferta pracy ale kurs jesli bym sie dostala to sie przyda.

Czuje sie niestety zle , mam jakies dziwne zawroty , ale zmierzylam cisnienie i mam niskie wiec zrzucam ze to od tego zawroty sa.
Do tego wracalam z tego spotkania z Pani K i doradca na nogach slabych i roztrzesionych ale zrobilam jeszcze zakupy i zajrzalam do ciuszkolandu . Nic w nim nie kupilam bo wszytsko co mierzylam bylo za male w cyckach .
Plany moje weekendowe --- jesli w niedziele nie powali mnie @ a pewnie powali , to mam plana isc na Festiwal jedzeniowy.
Jutro do kolezanki na kawke.

cyklopka tulam Cie ogromnie ciepplo :********** bardzo mi przykro ze tak wyszloz ta praca a dyrektor to jelop skoro sie tak zachowal jakby łaske robil ze dal prace . Mam nadzieje ze znajdziesz cos innego i lepszego!

kosmostrada, :********** dolaczam se do pytania co dzis pichcisz? U mnie gulasz drobiowy z jablkiem doprawiony majerankiem i kminkiem , w sosie pomidorowym . Fajnie to smakuje , polaczenie tych przypraw i jablka z kurakiem .
Co do zamuly koniecznie na badania idz! To moze byc zmeczenie chroniczne a to sie leczy.

mirunia, :********** a bylas po to skierowanie na zabiegi??? Warto chyba isc . Ile sie bedziesz z tymi bolami meczyla?
ja na czerwiec sie zapisalam do neurologa bo ide sprawdzic moja pamiec i wziac sie za migreny o ile sie da bo chyba te od hormonow to raczej ciezko leczyc.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez JERZY62 15 kwi 2016, 16:44
Muszem odpocząć rzekł by L.W. :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez rolosz 15 kwi 2016, 17:09
Dzień dobry :D Mamy piątek :smile:
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 15 kwi 2016, 17:19
Purpurowy napisał(a):Dzień dobry.

Odnosząc się do mojej wczorajszej wypowiedzi, zaznaczam że miała ona charakter żartobliwy, gdyż Carica Milica bym nie dobił nawet jak by mi zafundowała roczne wakacje w Albanii.

Ty już się nie tłumacz. :P

Dzień dobry wszystkim,

Dzisiaj czuję się duuużo lepiej. :D
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 15 kwi 2016, 17:40
Witajcie
byłam dziś w ŚDSie i była dziś terapia grupowa z której uciekłam.
Pojechałam do ZARY . Zamiast sukienki kupiłam dwie bluzki. Wklejam foto.
Każda po 99zł
Pogoda ekstra.. uwielbiam taka temperature i słoneczko:)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 15 kwi 2016, 17:42
aha bluzki oddaje jutro do krawcowej bo sa za ciasne mimo ze duzy rozmiar
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 15 kwi 2016, 19:02
Witam serdecznie!!!

Od kilku dni mam ogromną niechęć do robienia czegokolwiek...
Ani sprzątanie, które zawsze lubiłam, bo lubię porządek w domu, ani zakupy / które planowałam/, ani też wymyślanie smacznych potraw, no nic zupełnie...
Mobilizuję się od kilku godzin do działania, ale bez efektu.
Czyżby lekka depresja powróciła? Mam nadzieję, że nie...
Jutro mam gości, a nawet to nie działa na mnie. Muszę coś przygotować, o porządkach nie wspomnę...
Może wieczór okaże się właściwą porą?

Pozdrawiam serdecznie, miłego i spokojnego wieczoru życzę :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 kwi 2016, 19:38
platek rozy, ja wiem, że pracę dostałam za rekomendacją, ale nie trzeba mi tym walić w twarz z siłą wodospadu.

Kosmokocia lekcja mądrości: jeśli ktoś sam o sobie mówi, że jest miłym człowiekiem można w to śmiało wątpić.

Plan jest taki: mam ok. 45 dni roboczych. Każdego dnia będę powtarzać sobie w myślach linijkę wiersza, tak że na koniec będę umieć cały wiersz i wielu nowych słów się nauczę, dzięki czemu głowę zaprzątnę i nie cofnę się z angielskim.

Za wcześniejszym zwolnieniem się natomiast przemawia realne ryzyko zrobienia komuś krzywdy. Przecież takie małe dziecko to można załatwić na śmierć w 15 sekund gołymi rękami na co najmniej 3 sposoby.
Jak do tej pory chodziłam do pracy z przeświadczeniem, że robię coś dobrego i jestem lubiana, tak teraz została nieufność, smutek i złość. Teraz bardziej pasuję do tych zgorzkniałych nauczycielek, co nie? Trzy rysunki i jeden baton w koszu. :evil: :evil: :evil:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Stracona100 15 kwi 2016, 20:31
Skrytoczytuję Was codziennie i jakoś....... nie potrafię się wbić........ :bezradny:
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Sortuj wg