Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 07 maja 2016, 23:01
Kosmo kochana a dużo masz miejca w tej wannie ;-*?
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

Benzosy itp. możecie do mnie pisać

Spamowa wyspa

przez rolosz 07 maja 2016, 23:05
kosmostrada wiem. Ale nie od razu Rzym zbudowano. Na razie wychodzę bez stresu z domu i spaceruję, robię swobodnie zakupy. Muszę krok po kroku wrócić do świata żywych i co najmniej do wagi sprzed kilku miesięcy, czyli tych 77 kilo :lol:
Miłego pluskania ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 maja 2016, 23:15
U mnie problem jest taki, że jak się denerwuję to przestaję jeść i jest mi niedobrze. Zastarzała sprawa z dzieciństwa jak mi wmuszali żarcie. Myślę, że to jest główny powód, że jedzenie nie jest moim hobby. Trudno w takiej sytuacji przytyć. A teraz to ni wiem czy jeszcze nie schudnę, bo cały czas mam żołądek ściśnięty z nerwów
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez bezsilna_22 07 maja 2016, 23:20
jaktobylo napisał(a):
bezsilna_22 napisał(a):hej, doła mam.
wszystko się pierd***

ale wieczór musi być miły, bo nie jestem dziś sama

No masz rację kochana masz tu ode mnie francuza na dobranoc :-*p*
Śpij dobrze słodziutko milutko i cudownych wrażeń z jutrzejszych zdarzeń kochaniutka:-*

:*
Dzięki

Spamowa wyspa

przez bezsilna_22 07 maja 2016, 23:23
Jesli Was to pocieszy to ja kobieta lat 24 waze niecale 40 kg. Jakies 2.5 do 40 brakuje
Nie widac tego po mnie bo mam nogi ok.. Ja przy 40 kg wygladam zdrowo.
Mam straszne problemy z jelitami. Sibo m.in. przez to bole i inne akcje. Ale jem duzo. To co moge oczywiscie. Czasem az do przesady.
Pocieszylam kogos?:))

Spamowa wyspa

przez rolosz 07 maja 2016, 23:28
Ḍryāgan Ja też na stresy reaguje właśnie brakiem apetytu. No więc zawsze jak byłem w remisji albo sytuacja zaczęła się stabilizować to pilnowałem się z jedzeniem, chodziłem na siłkę, ale trwałych efektów to nie przynosiło, bo zaraz znowu coś mnie zaczęło blokować.
Doskonale wiem jak to jest mieć ściśnięty żołądek z nerwów.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 maja 2016, 23:35
rolosz, no właśnie. Zatem sądzę, że obaj nigdy nie będziemy się zmagać z nadwagą :) ja już z tym nie walczę. Ważę ile ważę. W zasadzie nie mam wahań wagi. bezsilna_22, Z pewnością masz niedowagę, a jaką to zależy od tego ile masz wzrostu. A może to już anoreksja
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez rolosz 07 maja 2016, 23:42
Ḍryāgan napisał(a):rolosz, no właśnie. Zatem sądzę, że obaj nigdy nie będziemy się zmagać z nadwagą :) ja już z tym nie walczę. Ważę ile ważę. W zasadzie nie mam wahań wagi.

No ja zamierzam powalczyć o te zgubione 8 kilo ;) Bo z aktualną wagą czuję się źle. Chociaż dobić do tych 75 kilo :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 maja 2016, 23:46
rolosz, no to życzę powodzenia :)

Spamowa wyspa

przez bezsilna_22 07 maja 2016, 23:52
Ḍryāgan napisał(a):rolosz, no właśnie. Zatem sądzę, że obaj nigdy nie będziemy się zmagać z nadwagą :) ja już z tym nie walczę. Ważę ile ważę. W zasadzie nie mam wahań wagi. bezsilna_22, Z pewnością masz niedowagę, a jaką to zależy od tego ile masz wzrostu. A może to już anoreksja

Anoreksji nie mam. Kazdy zawsze sie dziwi ze mieszcze moje posilki ktore sa naprawde wielkie. Ale mam problemy powazne z jelitami. Wzrostu 161 mam :-)

Spamowa wyspa

przez rolosz 07 maja 2016, 23:56
Ḍryāgan napisał(a):rolosz, no to życzę powodzenia :)

Dzięki ;)

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 08 maja 2016, 09:15
I 60 milionów,przeszło koło nosa 8)

Spamowa wyspa

przez rolosz 08 maja 2016, 10:00
Dzień dobry.

Sądząc po lękach i poczuciu beznadziei, z którymi się dziś obudziłem, to będzie jeden z tych gorszych dni, który będzie trzeba jakoś przetrwać. Znowu ten cały ciężar skumulowany we wnętrznościach. Nawet kawa mi nie smakuje. Nawet Przeglądu sportowego nie chce mi się przejrzeć.

detektywmonk nie tym,to następnym razem :smile:

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 maja 2016, 10:09
Ja też się przywitam - cześć wszystkim w tej chwili obecnym i tym, którzy potem wpadną. Będę zaglądał od czasu do czasu, bo i tak siedzę w domu. A propos poczucia beznadziei - jest nas dwóch. Niestety taki lajf

Sortuj wg