Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 kwi 2016, 09:32
Dzien dobry Kochani:*********
Slonka nie ma , zanosi sie na deszcz. W nocy mialam lęki :( i znow ten dziwny stan ze ne wiem gdzie jestem. Na szczescie cukier mi nie spadl.
Do pracy lece na 11 a plakac mi sie chce .
Znow wiecej lękow jak taka jestem.

kosmostrada jak wczorajsze zebranie i spotkanie?:*********

mirunia :********* jak sie dzis czujesz? W pracy ok?

misty-eyed,:******** Aniu trzymam kciuki za dzisiejsza jazde tramwajem . sama tego nie znosze ale musialam sie nauczyc a nie jezdzilam poltora roku ... Napisz jak wrocisz co i jak .

:hide: :hide: :hide: :hide: taka jestem .

Milego dnia dla Wszystkich !
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez JERZY62 14 kwi 2016, 11:53
Witam :papa:

platek rozy, z takimi objawami to powinni Ci dać drugą grupę renty, całkowicie niezdolna do pracy a nie jeszcze pracować i się męczyć. Mi by ciężko, barrrdzo ciężko było pracować a może i bym nie dał rady wcale, zależy jeszcze co bym robił.
No ale może Ty nie wiem, wolisz pracować, przecież jakoś dajesz radę.
Jedno że powinni dać taką rentę ale drugie to że nie dają no i co na to poradzi :bezradny:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 kwi 2016, 12:12
Dzień dobry Kochani!

U mnie dziś pochmurno, ale nie tak czarno jak wczoraj, chociaż póki co nie pada. Jak zwykle zamuł, ale to już standard. Nie chciało mi się iść do pracy...
Jutro idę do kosmetyczek, umówiłam się tam z koleżanką, pogadamy przy robieniu pazurków, dwie pieczenie na jednym ogniu.
Czekała na mnie w pracy przesyłka, ale nie ta, której się spodziewałam. Miały być pędzelki i takie tam plastyczne. Muszę dzwonić z jatką do sprzedawcy, jak ja tego nie lubię. :time:

platek rozy, mirunia- ****** Wczoraj dałam radę, jak zwykle, ale byłam tak zmęczona, że nie miałam nawet siły popisać. Wzięłam sobie do mojej chai latte blok czekoladowy, żeby chociaż sobie poziom cukru podnieść.
Dziecka po wywiadówce nie okrzyczałam ;) , bo to już nie te czasy, dziennik elektroniczny jest, więc wiem o każdym jego stopniu i uwadze. :smile: Zdenerwowałam się za to cyrkami, które są , z tym pójściem do liceum. Aż mi ciśnienie się podniosło.

cyklopka, No szkoda, że nie mogłam Cię teleportować wczoraj, bo chętnie bym dziabnęła z Tobą kawkę na uspokojenie nerwów szkolnych. :smile:

misty-eyed,: Trzymaj się Kochana, taką masz teraz fazę, ale zawsze to mija i jest lepiej. Plana masz, bądźmy dobrej myśli. mam nadzieje, że dziś spokojnie udało Ci się załatwić te badania. Tulam!!!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 14 kwi 2016, 13:05
JERZY62 napisał(a):Witam :papa:

platek rozy, z takimi objawami to powinni Ci dać drugą grupę renty, całkowicie niezdolna do pracy a nie jeszcze pracować i się męczyć. Mi by ciężko, barrrdzo ciężko było pracować a może i bym nie dał rady wcale, zależy jeszcze co bym robił.
No ale może Ty nie wiem, wolisz pracować, przecież jakoś dajesz radę.
Jedno że powinni dać taką rentę ale drugie to że nie dają no i co na to poradzi :bezradny:

Ja coś wiem,na ten temat.W gabinecie w w ZUS,jesteś kłękiem nerwów.Próbowałem,dla uspokojenia wymieniać nazwy traszek.Ale,się nie dało.Za duży stres.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 14 kwi 2016, 13:33
Dzień dobry.

detektywmonk napisał(a):Ja coś wiem,na ten temat.W gabinecie w w ZUS,jesteś kłękiem nerwów.Próbowałem,dla uspokojenia wymieniać nazwy traszek.Ale,się nie dało.Za duży stres.

Na ostatniej komisji siedziałem totalnie skacowany, więc żadnych nerwów nie było.

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 14 kwi 2016, 13:38
Ja kiedy mam wyznaczono datę komisji,chodzę smutny i nieszczęśliwy.

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 14 kwi 2016, 13:54
ja dzisiaj wychodzę z domu i :hide:

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 14 kwi 2016, 13:55
HoyaBella napisał(a):ja dzisiaj wychodzę z domu i :hide:

Dokąd?

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 14 kwi 2016, 13:59
Purpurowy napisał(a):
HoyaBella napisał(a):ja dzisiaj wychodzę z domu i :hide:

Dokąd?

dentysta. pogoda i godzina mi sprzyja ( mogę się schować pod płaszczem, jeszcze żeby padało - to już w ogóle bajkaaa :105: ludzie się pochowają pod parasolami, będą patrzeć na kałuże, nie na mnie ). boję się spojrzeń ludzi.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 14 kwi 2016, 14:12
HoyaBella napisał(a):dentysta. pogoda i godzina mi sprzyja ( mogę się schować pod płaszczem, jeszcze żeby padało - to już w ogóle bajkaaa :105: ludzie się pochowają pod parasolami, będą patrzeć na kałuże, nie na mnie ). boję się spojrzeń ludzi.

U dentysty tylko przegląd, czy jakiś zabieg?

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 14 kwi 2016, 14:42
zakładanie plomby.

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 14 kwi 2016, 14:59
Byłam wczoraj w kinie na batmanie i był to taki nudny film ze wyszliśmy w połowie.
Nie polecam.
Jutro jadę do zary po sukienkę białą koronkowa.kosztuje 139zl
Plus krawcowa
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 14 kwi 2016, 15:00
Lusesita Dolores napisał(a):Byłam wczoraj w kinie na batmanie i był to taki nudny film ze wyszliśmy w połowie.
Nie polecam.

Ja co prawda wytrzymałem cały film, ale też wydawał mi się dosyć słaby.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 14 kwi 2016, 15:01
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg