Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 06 maja 2016, 19:27
rolosz, jak długo już bierzesz Esci? Zaczyna działać ;)
®

Spamowa wyspa

przez rolosz 06 maja 2016, 19:37
JERZY62 napisał(a):rolosz, jak długo już bierzesz Esci? Zaczyna działać ;)

Jutro będą równe 2 miesiące :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 maja 2016, 19:37
Witajcie Kochani:*********
Ja zmeczona , z jakimis zawrotami glowy , ne wiem czy to kregoslup czy nerwy czy zwykle zmeczenie.
Mialam dzis mega stresujaca sytuacje w pracy i pewnie tez i to dolozylo swoje.
Zreszta wszystkie mialysmy , mojej kolezance az cisnienie poszlo w gore i musiala sie ratowac tableta pod jezyk.

mirunia Kochana ja tez miewam aury migrenowe wiec wiem co to znaczy . Mnie kiedys potrafilo trzymac ponad dwie godziny i to w pracy .Pracowalam wtedy na AGH , pamietam kolejka studentow a ja nie moge na kompie pracowac bo nic nie widze tylko kuzwa kolorowe zygzaki :? :? :? Wspolczuje!

misty-eyed, kosmostrada, swego czasu tez validol bralam ale teraz nie czuje nic gdy go zazyje :bezradny: :bezradny: :bezradny: za slaby.

rolosz, ciesze sie ze coraz lepiej sie czujesz ! :yeah: :yeah: :yeah:

JERZY62, pozarlam wlasnie dwie kostki czekolady 70 % :105: :105: uwielbiam taka .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 maja 2016, 19:43
Carica Milica, Slonce !
Cisza dziś splata dla ciebie życzenia z najszlachetniejszych słów życząc radości co pozwoli z uśmiechem witać każdy dzień zdrowia byś zawsze miała siłę na odrobinę szaleństwa uśmiechu by już nie znikał z twojej twarzy i wiele wiele miłości która jest sensem życia która pozwala prawdziwie istnieć!

Obrazek
Ostatnio edytowano 06 maja 2016, 19:44 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez JERZY62 06 maja 2016, 19:43
rolosz, mam zamiar poprosić lekarkę albo o paro albo esci małą dawkę najwyżej 10 mg

platek rozy, kurde niech szlag trafi ostatnio coś za dużo :? jem słodyczy
®

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 maja 2016, 19:45
JERZY62, ja malusko , no chyba ze te zdrowe , u mnie na sniadanie przewaznie jest owsiana na slodko wiec po czesci to zaspokaja moje zapotrzebowanie na slodkie.

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 maja 2016, 19:48
Witam wieczorowo! :papa:

Podrzemałam sobie i odpoczęłam. Nie dałam rady dalej funkcjonować, po obiedzie zmogło mnie. Teraz herbatka z miodem i cytryną.

misty-eyed, dziękuję Aniu za zrozumienie, a także za linka z wiadomościami - poczytałam. Z tego wszystkiego wybrałam jednak aurę migrenową, bo takie mi towarzyszą objawy, jednak bez bólu głowy. Jest taka aura migrenowa. Mam tzw. iluzje fortyfikacyjne (teichopsje) - nie jest to przyjemne, całe szczęście, że nie trwa długo, bo 15-20 min. Ostatnio miałam z ponad pół roku temu, aż do wczoraj i dzisiaj. Oby występowały jak najrzadziej.

Aniu, nie pomniejszaj swoich możliwości. :nono: Jesteś wspaniałą gospodynią, cierpliwą i opiekuńczą babcią. Ja podobnie jak kosmostrada uważam, że bycie babcią (opieka nad maluchem) wymaga sił i cierpliwości... miłość, miłością, ale trzeba jeszcze mieć tą wytrwałość. Wiem, bo mam takie maluchy w bliskiej rodzinie i chętnie też pomagałam, ale teraz podczas leczenia niestety nie dałabym rady tak na dłużej. Tak, że podziwiam Cię. :great:

A co do kontaktów towarzyskich, to i owszem są, ale tylko wtedy, kiedy mam na nie ochotę i to nie za długo. Byłam i ja duszą towarzystwa, wesołą osóbką, energiczną, podróżującą... ale przyszedł taki okres w życiu, że jest tego coraz mniej. Chociaż mam na co dzień w pracy kontakt z ludźmi, to po południu celebruję spokój i ciszę.

rolosz, witaj! dzięki za dobre słowo. :D

platek rozy, hej! :papa: to masz już dwa dni wolne, wypoczywaj Kochana po całym tygodniu, nabieraj sił.
Domyślam się, że wiesz jak wygląda aura, też Cię rozumiem.
Ostatnio edytowano 06 maja 2016, 19:54 przez mirunia, łącznie edytowano 1 raz
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez JERZY62 06 maja 2016, 19:50
platek rozy, a ja też jem płatki owsiane na śniadanie mało kalorii a na długo sycą. Jem cały talerz płatków gotowanych.
®

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 maja 2016, 19:53
JERZY62, to ja dorzucam do nich jakie s owoce np babana albo zurawine albo daktyle , orzechy , migdaly , lyzke miodu , takze takie full wypasd . U mnie w pracy to nasze ulubione sniadanie i jemy je wszystkie bez wyjatku :D Trafilam na takie wariatki Fitowe jak ja :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 maja 2016, 19:55
A dzis dostalam prezent od kolegi :) i mam wreszcie swoj wlasny egzemplarz .
Przywedrowala do mnie az z nad morza :)

Obrazek

Spamowa wyspa

przez rolosz 06 maja 2016, 19:59
platek rozy :yeah: płatki owsiane z rodzynkami, żurawiną i innymi tego typu dodatkami - pychota :105:

JERZY62 póki co jestem zadowolony z tego leku. Jadę na 20 mg.

mirunia :papa:

Spamowa wyspa

przez Siarlek 06 maja 2016, 20:09
Carica
Jaki błąd wyskakuje? BO chciałbym zobaczyć te zdjęcia?

Ostatnio odkryłem Żony Hollywood. Przednio się przy tym bawię :great: Stanley Kołodziey jest najlepszy
LAHWF
Losing All Hope Was Freedom

Spamowa wyspa

przez rolosz 06 maja 2016, 20:23
Siarlek napisał(a):Carica

Ostatnio odkryłem Żony Hollywood. Przednio się przy tym bawię :great: Stanley Kołodziey jest najlepszy

Nie oglądałem, ale wierzę, że zabawa musi być przednia. Pewnie klasyczny odmóżdżacz :lol:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 maja 2016, 21:15
jaktobylo, serio? Chcesz eksperymentować z lekami i my ci mamy na tej podstawie wykluczać i potwierdzać choroby?

Carica Milica, buziakuję urodzinowo! :*

rolosz, mamie ostatnio zdiagnozowali męty, a to i tak dobrze, bo wymyśliła raka mózgu. Ja mam dla towarzystwa jakąś drobną bliznę w gałkensie, przy białym rozproszonym świetle miga mi przezroczysty wężyk.

Ostatnio mało pisam, bo ogólnie jest dziwnie mało powiedziane:
1) przyjaciółka, która się ze mną od lat nie kontaktuje miała dużą tragedię osobistą i motam się, czy się próbować do niej jakoś odezwać
2) za jeden dobry dzień w pracy, jeden dzień takiego wariatkowa, że głowa mała
3) ogólnie chcę stamtąd po kawałku wyp!3^&@lać, ale też zabrałabym kogoś ze sobą, gdybym mogła, a nie, żeby ich tam zostawić na pastwę losu
4) jedna mama obiecała, że nagada dyrektorowi samych dobrych rzeczy na mnie, a ona gadatliwa jest
5) za dwa tygodnie de facto mamy zakończenie semestru na farmacji, a mnie już nic nie wchodzi do głowy
6) jeszcze nie mam 100% potwierdzenia, że mi znajoma podbije praktyki na piękne oczy, jakoś się krępuję dzwonić
7) siedzę jeszcze na innym forum, ale nie bierzcie tego do siebie
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Sortuj wg