Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 06 maja 2016, 07:34
dominol napisał(a):Ḍryāgan, zarejstrowałes sie pozniej odemnie a masz wiecej postow niz ja
ja zarejstrowałem sie 2013 aty2o15spoko sobie radzisz
:great:
radzę sobie dobrze nie dlatego, że mam dużo postów :) Poza tym bywałem na forum wcześniej niż świadczy czas zarejestrowania, pod innym nickiem :) Od czasu do czasu się odzywam, bo bywanie na forum wybija mnie z kiepskiego nastroju, pozwala zapomnieć o problemach, czasem się pożalić. Teraz nie mam czasu za bardzo - bo praca i opieka nad chorą mamą, ale muszę się czasem doładować. Jak każdy potrzebuję odrobinę wsparcia.
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 06 maja 2016, 07:37
jaktobylo napisał(a):Ludzie niech ktoś wyjaśni i postara się zdiagnozować mnie po podanych prze ze mnie informacji. A więc żadnych benzo nie brałem(oprócz alpra który brać przestałem bo w najmniejszym stopniu nie działał). Teraz więc spróbowałem klon 2mg kilkatgodzin nie czułem zbytnio i dożuciłem 4mg czyli razem 6. I owszem jakiś tamtlekki lęk został usunięty. No ale to wszystko naco ten lekt stać? sądząc po większości opini działa inaczej. Wy wypisujecie o 0,25/0,5 po którym błogi spokój. Co jest wtedy ze mną nie tak.

Następny, który szuka tabletki szczęścia...
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 maja 2016, 10:36
Dzień dobry!!!

Słoneczka ciąg dalszy! :great: Tylko sucho strasznie jest ....
Na ryneczek nie pojechałam, bo okrutnie jestem licha, trochę się bojam usiąść za kółkiem. Ledwo się dowlokłam na to badanie , na czczo to w ogóle masakra. Dobrze, że ta moja rodzinna ma punkt pobierania krwi, więc jak skierowanie mam od niej to bliziutko, na piechtę.
Myślę, że może w niedzielę wyciągnę mensza na taki większy targ. Ciekawe, czy już sadzonki pomidorów są.

Przytachałam zakupy z biedry i nową skrzynkę na pomidory.
Teraz podleję trochę ogródek, ogarnę i zobaczę jak mi się rozwinie dzień, może dostanę trochę siły w okolicach południa.

Miłego piątku Wam życzę!!!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 maja 2016, 11:18
Dzień dobry! :papa:

Po wczorajszym wieczornym deszczu dzisiaj słońce i pogoda jak drut.
Jestem dzisiaj też marna i wypluta. Wczoraj ok.21ej dostałam aury ocznej w prawym oku, te zygzaki trwały 15min. - taka dziwna aura migrenowa, po której nie miałam bólu głowy. Dzisiaj ponownie w pracy przed 9 dorwała mnie znowu aura, tym razem w lewym oku i też trwała 15min. Dawno już tego nie miałam, ostatni raz chyba jesienią. Nie wiem skąd się to u mnie wzięło na stare lata, nigdy tego nie miałam.
Jestem trochę teraz zalękniona i osłabiona tą poranną aurą. :shock: Głowę mam dziwnie ciężką.
Kojarzę to teraz z odstawianiem esci- bo jesienią też próbowałam odstawiać i niestety powróciłam do esci. Czyżby to był powód?

kosmostrada, Kochana, licha jesteś od jakiegoś czasu, może wkrótce przejdzie ten stan i nabierzesz energii.
Powoli sobie dzień dawkuj, ogródek dobra sprawa, bo na powietrzu się dotlenisz. Badania masz z głowy, oby wyniki były dobre!

Miłego piątku Wszystkim :papa:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 maja 2016, 11:53
mirunia, Oj bidulko, to musiałaś się wystraszyć tymi "atrakcjami", które zafundowały Ci oczka. Można się spytać lekarza, od czego to może być.
W poniedziałek odbieram wyniki ( nawet nie wiem, co ona mi tam zaordynowała oprócz morfologii i cukru, było kilka pozycji) i będę się wtedy zastanawiać, co robić. Na razie staram się przetrwać w tych warunkach, które są. :bezradny:
Kochana już piąteczek, byle do 15tej i w domku odpoczniesz. Nawet zakupy masz zrobione!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 06 maja 2016, 12:11
Witajcie
Do mnie wczoraj przyjechała rodzina z Mazur. Właśnie kilka godzin temu pojechali na Wawel .
Trochę się poklocili z ojcem bo pije i dostał opierdol od ciotki.
Teraz chciałabym zebyvzostali jak najdluzej
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Afobam 0,5mg

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 06 maja 2016, 12:12
kosmostrada, zazdroszczę ci ogródka . Bo lubię bawić się w ziemi.
:)
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Afobam 0,5mg

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 maja 2016, 13:29

Tak mniej więcej wyglądało to dzisiaj rano. Najpierw ograniczone widzenie kątem oka, a później te zygzaki. Mija po 15 min., ale wprowadza niepokój, a później zmęczenie.

Jeszcze ponad godz. i idę do domu, oby mi się te atrakcje nie powtórzyły. :shock:

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 06 maja 2016, 14:01
mirunia, a może to jednak problem okulistyczny? Ciśnienie w gałce ocznej badałaś ostatnio?

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 maja 2016, 14:22
Ḍryāgan, dawno już bałam ciśnienie w oczach. W jednym było lekko podwyższone. Ale te aury potrafią być raz w jednym raz w drugim oku. Poczytałam trochę o tym zjawisku i wszędzie piszą, że to problem neurologiczny - aura migrenowa, której nie należy się bać.

Byłam w środę na kontroli u okulisty i jest już dobrze, chociaż ciśnienia mi nie badała.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 maja 2016, 14:57
mirunia, Wow, ale czad!!! :105: I to za darmo i bez wspomagaczy... ;)
Ja miewam tylko mroczki... :why:

Lusesita Dolores, A widzisz, a tak nie chciałaś, żeby przyjeżdżali...
Ogródek jest si, działa terapeutycznie.

Ḍryāgan, Heloł Smoku w piąteczek!

Upichciłam fettuccine z śmietanowym sosem z wędzonym łososiem, posypane troszku parmezanem. Mniam....
Wysprzątałam porządnie łazienkę - odnalazłam zaginioną skarpetkę i resztkę próbki fajnych perfum. :great: Wypachnionam... :smile:

Kawaaaaa.... dobra latte na słoneczku! ( i magnez coby zapobiec herzklekotowi :roll: ). Moja kumpelka siostra w nerwicy poleciła mi na herzklekot od kawy - Validol. Próbowaliście?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 06 maja 2016, 15:08
kosmostrada, hello. Dzisiaj mam dyżur popołudniowy w pracy. Moja przyjaciółka zgodziła się posiedzieć z mamą po południu, więc przynajmniej się nie martwię.
fettuccine też bym zjadł - bez obiadu jestem :)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 maja 2016, 15:36
Ḍryāgan, Jak ktoś głodny, to mi się aż serce kraje... :roll: Mam wrażenie, że koledzy mojego syna uciekają jak wracam z pracy, bo wiedzą, że podam im obiad... :P