Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 kwi 2016, 21:29
rolosz, ja dzisiaj rano nerwowo obliczałam, na który autobus idę, przysypiając z powrotem w trakcie obliczeń. Zobaczymy jak pójdzie z tym nowym leku, co go jutro wykupię.

Wypiłam zbożówkę z proszkiem sojowym.

A co będzie jak zamówię spódnicę, a czerwonych botków nie mam? :bezradny:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez rolosz 12 kwi 2016, 21:47
cyklopka, chyba nie szkodzi, ale ja się nie znam 8)
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 12 kwi 2016, 21:56
cyklopka napisał(a):A co będzie jak zamówię spódnicę, a czerwonych botków nie mam? :bezradny:

A muszą być czerwone botki do tej spódnicy... w innych będziesz też wyglądać OK :smile:
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Siarlek 12 kwi 2016, 22:37
Cyklopka ja się nie znam ale nie brać :evil:
Kupisz ją sobie za 10 lat jak Kaczyński zostanie koronowany władcą Polski, a Terlikowski prymasem. Na razie jesteś z młoda na tąspódnicę
Teraz: Ketilept 25 mg
Kiedyś: brałem je wszystkie https://www.youtube.com/watch?v=lqnB_L3YHvE

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 12 kwi 2016, 22:40
Nafaszerowałam się jakimiś pastylkami z apteki i gorączka ze mnie zeszła, ale dalej jestem mocno osłabiona. Racja, spamowa jest miejsce do żalenia się. bo przecież nie pójdę do współlokatora. :D Mogę pogadać z facetem, ale on moich żali chyba ma dość ostatnio. Za dużo, jak na jedną, męską głowę. Dziękuję wszystkim za miłe słowa. :*

cyklopka, nie przekonuje mnie ta spódnica. Może dlatego, że osobiście nie lubię takiego połączenia kolorystycznego, mdłe dla mnie. Ale botki są super. :D
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 12 kwi 2016, 22:41
Albania! :twisted:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 kwi 2016, 22:59
Siarlek, ale ja specjalnie chciałam niemodną :mhm:
(Jak Kaczyński zostanie królem, to będę chodzić w atłasach i aksamitach wyszywanych złotem).

Carica Milica, botków już nie było w ofercie.

Najgorsze zakupowanie, kiedy się ma coś umyślonego ale nie upaczonego i sklepy tego nie oferują.

Nie mogę oddychać przez nos. HALP :time:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 12 kwi 2016, 23:07
cyklopka, meh. Szkoda, bo ładny kolor. Takie bym ponosiła. :105:

Dobranoc wszystkim. :zzz:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 kwi 2016, 11:38
Dzień dobry Spamowa!!!

Ale paskudnie u mnie, czarno i niesympatycznie. Chodzę zamulona. Nie wiem, ile znów kaw pochłonę.
Dziś dzień mam zajęty - lecę do szkoły na zebranie, a potem na spotkanie z przyjaciółką.
Życzę Wam miłego dnia!!!

cyklopka, Kochana, jak kratkę noszę, to mam niechęć do dużej kraty na spódnicach ( jakoś mam wrażenie, że pogrubia). A ta jest jeszcze taka smutna. Dla mnie spódnica musi mieć jakiś fikuśny element, czy kopertę, czy zakładkę, rozcięcie itp., albo świetny materiał. A botki faktycznie fajne, bardzo by mi się takie przydały, bo nie mam przejściowych butów na wygodnym obcasie.

Carica Milica, Jak się dziś czujesz?

Platuś, mirunia, mam nadzieję Dziewczynki, że dajecie radę i ten dzionek spokojnie Wam mija.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 kwi 2016, 11:54
kosmostrada, szczerze to szukałam raczej rozkloszowanej spódnicy :bezradny: A w ofercie nie ma :( Botków tych też nie sprzedają. To co mam zrobić? Glany wiśniowe odkopać czy czerwone szpilki +12 :uklon:

Wróciłam z pracy, paru osobom miałam ochotę up!3^&0lić łep przy samej d*pie, zerówka między wyjściem jednej pani a przyjściem drugiej zdążyła wywalić wszystkie zabawki na środek i jeszcze kilka popsuć, tak że zamiast angielskiego zrobiłam im sprzątanie i pogadankę :evil:
Będzie wczesny obiad i wracam na radę pedagogiczną i zebranie. Znowu będę siedzieć jak ciul i pewnie nikt z rodziców nie przyjdzie porozmawiać.
Koleżanki z pracy mnie denerwują nieludzko, bo temperatura jest jeszcze mocno średnia, wchodzę do pokoju nauczycielskiego, chcę się rozebrać z kurtki, czapki i rękawiczek, a okno otwarte. Jeszcze "ciocia", która uczy angielskiego starsze klasy na swoje i moje lekcje zamiast "angielski" mówi "angielskie", nie wiem, skąd jej się to wzięło, ale debilne to jest.

Odpalam kawę i Pociągi na fb, może się zdążę zrelaksować...
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez dobras4 13 kwi 2016, 12:22
cyklopka rozkloszowana spódnica... :105: coś pięknego u kobiet, szkoda że tak mało w nich chodzi... ;)
Jak czytałem wasze posty o tych spódnicach, to właśnie o takiej pomyślałem. Zjeżdżam niżej i jest w Twoim poście :D
Widzę że dziś bojowy nastrój, dzieciaki czasem potrafią dać w kość, ale grunt to wytrwać do końca i się zrelaksować po pracy :)
Spadnijmy w dół
Objęci w pół
Otuleni liściem
poprośmy wiatr
o ciszę zimą...
II Mister Forum

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 13 kwi 2016, 12:22

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 kwi 2016, 12:42
dobras4, mnie wkurza sam fakt tego, że to są 2 godziny w tygodniu pańszczyzny, więc musieli gdzieś upchać, wolałabym zajęcia wyrównawcze albo jakieś bardziej rozwojowe dla dobrych uczniów, a nie zerówkę, bo to jest trochę poza moimi kwalifikacjami. Ja mam przygotowanie do wszystkich typów szkół + kursy dla dorosłych (również specjalistyczne), ale nauczania przedszkolnego nie robiłam.

Usadź 20 dzieci w wieku 3-6 w tej samej części sali, gdzie są zabawki i spraw, żeby do nich cokolwiek dotarło. Dopiero teraz mi przyszło do głowy, że mogłabym raz w tygodniu brać jedną część, a raz drugą, do innej sali. Tyle że jest połowa kwietnia. Cóż, dopiero od przyszłego roku się poprawię, oczywiście o ile mi przedłużą zatrudnienie w tym przybytku oświaty.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 13 kwi 2016, 12:44
kosmostrada, przeziębienie powoli ustępuję. Czuję się dzisiaj lepiej fizycznie - nie mam już temperatury. Natomiast psychicznie jestem na etapie wyżyn, nastrój mi się znacząco podniósł.
III Miss Forum

Sortuj wg