Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 12 kwi 2016, 18:27
Ja mam mega stres kiedy sobie coś kupuję.
Mam taki stan podobny do ataku paniki i sto myśli "a co jeśli to będzie bubel", "może nie powinnam". Mocno się wstydzę pań przy kasie, ogólnie pań do obsługi w sklepie. Wybieranie---przymierzanie (o bosze)----decydowanie się --- to jest dla mnie :hide: .

Spamowa wyspa

przez rolosz 12 kwi 2016, 18:35
mirunia, staram się ;)
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 12 kwi 2016, 18:43
Wiecie co ide jutro na terapie i do kina , dadaam :D
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 12 kwi 2016, 18:45
platek rozy, a gdzie sa te targi pracy?
ja na razie nie nadaje sie do pracy :(
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 12 kwi 2016, 18:46
witam niewitanych

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 kwi 2016, 18:54
Marcin2013, A mi śpiąco mija.... ;)

Carica Milica, Każdy z nas ma swoje okresy marudzenia, od tego też jest Spamowa. Nie jesteś nałogowym marudzaczem. :D
Przyniosłabym Ci obiadek gdybyś była bliżej. :bezradny:

platek rozy, ***** Cieszę się Kochana, że ten poranny total Ci odpuścił. Będzie szło ku lepszemu, zobaczysz.
Szalejesz z obiadem, dwudaniowy wow... :smile:
Była Lolita Lempicka, dwa rodzaje na promocji... :( ( pocieszam się, że może są paskudne, bo nie wąchałam... ;) )

rolosz, No to udany dzień, co by się nie działo - w miarę się czujesz, w pracy byłeś, spacer zaliczyłeś! :great:

mirunia, Hej Kochana, może dzień miałaś zwyczajny, ale spokojny. To już coś.
Mój też przecież praca -dom, tylko rano spacer z psem ( ale to żadna wyjątkowość, bo mam to codziennie), jedyna atrakcja to wąchanie własnego nadgarstka. :D
Nie musisz mieć po drodze perfumerii, czy drogerii można zrobić wyprawę. Ja tak się wybieram do dalszego centrum handlowego, bo chcę obcykać nowe zapachy Yves Rocher do mojej kolekcji doznań węchowych. :smile: A kupować nic nie będę, po prostu jakiś cel.
Głaskam z powodu kręgosłupa!

Lusesita Dolores, Wychodzisz jutro, super! :great:

Chyba łyknę znów procha, bo łeb i brzuch boli... :bezradny: Wykonałam parę telefonów i ustawiłam sobie "plan" spotkań towarzyskich. Tosz nie można być takim odludkiem... :time:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez rolosz 12 kwi 2016, 20:10
Marcin2013 cześć :)

kosmostrada no właśnie, dzisiaj spacerek, a następne w kolejności są spotkania towarzyskie, żeby nie być odludkiem właśnie ;) ale wszystko po kolei :smile:

HoyaBella ja kiedyś "bałem się" płacić kartą w sklepie, a nuż będzie jakiś błąd i pani przy kasie powie, że nie może skasować i że wszyscy w kolejce będą się na mnie gapić o tak: :shock: Dziś już się nie boję, że karta nie zatrybi. Trzeba takim sytuacjom stawiać czoła i stopniowo z nimi walczyć. Idziesz wkrótce do lekarza? Leki mogą pomóc, uspokoić, wyciszyć w takich sytuacjach.

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 12 kwi 2016, 20:11
rolosz, cześć :)

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 kwi 2016, 20:34
rolosz, no popatrz, każdy z nas ma lub miał jakieś swoje bolączki stresowe w pewnych miejscach. Czy to sklepy, poczta, urząd, czy nawet fryzjer, u którego kiedyś czuliśmy się relaksowo. Całe szczęście, że to z czasem mija... ale trzeba było to oswoić i włożyć dużo swojej pracy.

kosmostrada, mam nadzieję, że jutro będzie również zwyczajny dzień, spokojny. Chociaż mam zebranie w pracy, więc trochę chaosu wtargnie w ten spokój. Ale to przecież życie.
Dzięki za głaski, Ciebie również tulam w tych bólach, mam nadzieję, że są już ujarzmione.
Jestem już wypluskana i wskakuję pod kocyk przy tv.

Spamowa wyspa

przez rolosz 12 kwi 2016, 20:47
Marcin2013 co tam u Ciebie? :smile: Powolutku do przodu? :smile:

mirunia, otóż to, trzeba trochę pracy w to włożyć. I pomyśleć, że kiedyś takie pierdoły zawracały moją głowę i burzyły spokój.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 kwi 2016, 20:55
mirunia, @ rzecz cykliczna, więc wiadomo, że trzeba odczekać i będzie spokój. Nie psuje mi to całkiem dnia, po prostu jestem zmarnowanym obolałym flakiem. ;) Dzięki za tulańce, zawszeć to jakoś po nich mniej boli.
Ja też zaraz się zapiżamuję.

HoyaBella, rolosz, Jestem osobą z natury bardzo nieśmiałą. A jako że się wstydzę, że się wstydzę ;) to pracuję całe dorosłe życie nad tematem. Trenuję, stawiam czoła wyzwaniom, czasami mi lepiej wychodzi, a czasami jestem niezadowolona. Zakładam, że to jest akurat rzecz którą można zmienić z korzyścią dla siebie, nieśmiałość ma mi ewentualnie dodawać uroku, a nie robić ze mnie pierdołę. :D W sklepie po ponad 20 latach treningu jest już całkiem nieźle. :mrgreen:

Wyskoczyłam po moje kapsułki kawowe ( no muszę robić sobie dobrą latte) i do biedry skorzystać z dni włoskich kupić bazylię i parmezan za rozsądną cenę. Sprytnie jednak to załatwiłam, bo monsz nas z psem podwiózł, a wróciliśmy na piechtę. Spacer wieczorny był, zakupy załatwione, a nie przemęczyłam się. :great:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 kwi 2016, 20:58
Carica Milica, przeziębienie na dobicie w trudnym momencie jest faktycznie irytującą opcją :(

platek rozy, kiedyś mi się zdarzały takie derealki, że czułam się jakbym zjeżdżała windą do świata rzeczywistego i nie mogła uwierzyć w to, gdzie jestem. W dzieciństwie raczej, a wtedy nie umiałam opisać tego objawu.

Mówisz, że już cię to wszystko wzięło z kończynami włącznie? :shock:

HoyaBella, ja kiedyś myślałam, że pracownicy Rossmanna się ze mnie śmieją (oni często gadają w grupkach zamiast pracować).
A teraz mam leki. :great:
Oprócz tego przestało mnie przeszkadzać jak na last.fm są tytuły bez polskich znaków albo mają nieprawidłowo użyte wielkie litery. 8)

Byłam u psychiatry, nie chce mi obniżać dawki, po wtedy mógłby się stracić kierunek działania. Natomiast mam zażywać wczesnym wieczorem, a nie przed snem, żeby nie przymulać rano i dostałam coś na podniesienie ciśnienia. Tak sobie poeksperymentujemy.
W sumie głupia sprawa, jak wychodzę uśmiechnięta, mówię lekarce "Pa!", a w poczekalni jakaś smutna gothka siedzi, pewnie na pierwszej albo drugiej wizycie :bezradny:

kosmostrada napisał(a):Była Lolita Lempicka, dwa rodzaje na promocji... :( ( pocieszam się, że może są paskudne, bo nie wąchałam... ;)

Na pewno świństwo :angel:

Dobra, co myślicie, brać ta spódnica?
Obrazek
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez rolosz 12 kwi 2016, 21:02
cyklopka brać, ale ja się nie znam 8) A ja mam leki i już nie sprawdzam 50 razy, czy dobrze nastawiłem budzik, tylko 25 razy :mrgreen: Postęp jest!! :great:

kosmostrada ja też jestem dość wstydliwy :oops: Jeszcze z tym walczę, żeby zamienić to w atut ;)

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 12 kwi 2016, 21:19
rolosz, powoli do przodu :)

Sortuj wg