Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 05 maja 2016, 10:04
Witam spamiarki i spamowiczów :papa:

Dzisiaj jak na razie to słoneczko jest za chmurami ale może wyjdzie za chmur i będzie słonecznie :smile:
®

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 05 maja 2016, 10:27
Witam. U mnie akurat słoneczko świeci od rana i ciepło. Niestety mogę się z tego cieszyć tylko patrząc przez okno w pracy. Jedyna przyjemność to szybki spacer do pracy i potem do domu :)
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 maja 2016, 11:17
Dzień dobry!

U mnie ciąg dalszy dobrej passy pogodowej, co poniektóre ludki już w T-shirtach występują, co okazuje się nadmiernym entuzjazmem... ;) Ale jak się schować w zacisznym miejscu, to ciepełko jest!
Ja od świtu na nogach, tak jakoś wyszło. Zaliczyłam spacer z psiurkiem - chyba jednak dziwny zapach ma ta jego obróżka, bo spotkana koleżanka dostała ataku kichawki... :D
Potem poszłam do lekarza, wzięłam skierowanie na badania i jutro idę pod igłę.
Po pracy muszę potuptać z psem do weta na szczepienie ( dostałam smsa przypominającego, na szczęście, bo mi umknęło). Potem jakieś zakupy, pichcenie i pewnie będę miała dość, jak to ja w tym moim chronicznym zmęczeniu.

acherontia-styx, Dobrze Cię słyszeć!!! :papa:

Ḍryāgan, Jeszcze możesz to okno otworzyć, co by się zaciągnąć majowym powietrzem. :smile:

JERZY62, Słoneczka więc życzę!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 05 maja 2016, 11:20
kosmostrada, oczywiście, że mam okno otworzone na całą szerokość. Co nie zmienia faktu, że i tak czuję się jak zombi ostatnio
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 05 maja 2016, 11:45
Zastanawiam się dlaczego,w Polsce nie ma sikory laurowej.Może dlatego,że mało u nas bagien.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 maja 2016, 11:51
Ḍryāgan, No nic dziwnego, że się tak czujesz, zważając na sytuację... Wybrałeś moim zdaniem świetną strategię przetrwania - cieszenie się słońcem za oknem, drogą do pracy... Życzę Ci, żeby tych drobiazgów zebrało się jak najwięcej.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 05 maja 2016, 12:46
kosmostrada, muszę tak robić, żeby nie zwariować. Wiesz jak jest, ciężko ogólnie. Ale z drugiej strony tak się tym wszystkim przejąłem, że nie myślę wcale o tykającej wewnątrz mojego organizmu bombie. Może im człowiek mniej myśli o chorobie, to jest lepiej? Jestem w takiej sytuacji, że nie stać mnie teraz na depresję :)

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 maja 2016, 13:42
Dzień dobry Kochani! :papa:

Lato na całego, ciepło, słonecznie, oby tak dalej. Też otworzyłam w pracy okno na oścież, wpada ciepłe powietrze do chłodnego wnętrza. Trochę żal, że muszę tu siedzieć przy takiej pogodzie.
Po pracy lecę na większe zakupy.

kosmostrada, ale Ci fajnie, jutro masz już wolne... dobrze, zrobisz sobie badania, trzymam kciuki za dobre wyniki!

Ḍryāgan, i tak trzymaj, nie rozmyślaj... ciesz się chwilą, słońcem i małymi sukcesami.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 maja 2016, 14:20
mirunia, No hej Kochana! Za oknem słoneczko, a ja siedzę w kufajce, bo u mnie w pracy zimno... :shock: Może tez i mi cały czas zimno z tego osłabienia.
Bardzo się cieszę, że jutro wolne, choć skoro świt wstaję, bo idę na badania, a potem zapewne mop i szmata , zakupy, pichcenie dla gości, ale mam nadzieję weekend spędzić luźno i przyjemnie i na sobie dedykowanych przyjemnościach...
Pędzisz po spożywcze zakupki?

Ḍryāgan, Pewnie mobilizujesz teraz wszystkie siły... Trzymaj tak z tymi przyjemnościami, to myślę, że Cię to doświadczenie wzmocni, a nie rozwali.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 05 maja 2016, 14:26
Zazdroszczam pogody. W Belgradzie bez deszczu, ale chłodno. Zresztą, dzisiaj już powrót do Polski. Właśnie dopakowalam do plecaka ostatnie rzeczy i czekam na wymarsz na samolot. Zmęczona jestem, ale bardzo szczęśliwa. Żal odjezdzac, wrocilabym do Nowego Sadu i zamieszkała. Jutro wrzucę zdjęcia.

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 maja 2016, 14:41
kosmostrada, tak, spożywcze. Jakiegoś indora mi się zachciało, może eskalopki w weekend zrobię. Jeszcze tylko jutro przetrwać w robocie i... :yeah: znowu wolne.
U mnie w pracy też chłodno, dlatego wpuszczam ciepło z dworu. :D Przynajmniej pachnie świeżością.
Nie szalej zbytnio jutro z tym mopem, oszczędzaj siły. :time:

Carica Milica, miłego lotu i czekamy na fotki. :papa:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 05 maja 2016, 16:15
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 05 maja 2016, 16:17
detektywmonk napisał(a):Zastanawiam się dlaczego,w Polsce nie ma sikory laurowej.Może dlatego,że mało u nas bagien.

A ja się zastanawiam czemu u nas nie ma po jeziorach i bagnach aligatorów... była by atrakcja :smile:

Carica Milica wrzucaj fotki... czekamy :smile:
®

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 maja 2016, 18:23
Carica Milica, Spokojnej podróży i też dołączam do grona oczekujących na fotorelację! :smile:

JERZY62, No jasne, a w morzu zabójcze meduzy... ;)

mirunia, Nie mam pomysłu na weekendowe menu. Może na ryneczek jutro podjadę...
Postaram się nie wpaść w amok, ale z moimi domownikami to w zasadzie można by ze szmatą na okrągło latać... :why:

Udało mi się wyekspediować młodego z psem do weta, więc mogłam po zakupach małą drzemkę uskutecznić. Jak wstałam to pół godziny zajęło mi dojście do siebie, nie wiedziałam, jaka to pora dnia i w ogóle o co chodzi. :roll:
Na obiad zrobiłam sałatkę taboulleh i usmażyłam kotleciki.
Teraz piję herbatkę rumiankową. Szkoda, że nie mam siły na nic, bo tak ładnie jest na dworze.
S. Beckett

Sortuj wg