Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 12 kwi 2016, 10:03
platek rozy, do mnie też to pasuje..

ja jestem w ŚDSie , zaraz idziemy na spacer
wolałabym w łóżku poleżeć :(
strasznie mi sie tu nudzi :-(
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez dobras4 12 kwi 2016, 10:48
platek rozy mam nadzieję, że ten nieprzyjemny stan minie szybciej niż piszesz :? może pogadaj z teraputą żeby jednak podtrzymać co tygodniowe sesje, powiedz mu co się dzieje.
Cóż to za piękna Pani pełni rolę Twojego awatara? :105:
Spadnijmy w dół
Objęci w pół
Otuleni liściem
poprośmy wiatr
o ciszę zimą...
II Mister Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 kwi 2016, 13:12
Dzień dobry Kochani!!!
Lubię takie dni w pracy, kiedy mam dużo roboty, ale zarazem nikt mi nie stoi dysząc nad karkiem. ;) Mam czas zrobić przerwę na kawkę, zjeść ostatni kawałek mojego ziarenkowego chlebka i zajrzeć do Was.
Nałykałam się przeciwbólowych, więc jakoś wyrabiam. Przed pracą byłam w rossku po worki na śmieci i szkoda wielka, bo są fajne perfumy na mega promocji, a mój budżet nie przewiduje takich wydatków. :( No ale nic, chociaż popsikałam się nieznanym mi zapachem z serii - dobry zapach za małe pieniądze. Zapach miły, więc zawsze to jakieś przyjemne doznanie na dziś.
A tak to u mnie pochmurno, ale nie zimno, mam nadzieje, że słoneczko teraz kogoś z Was rozpieszcza.

platek rozy, Hej Kochana! Oczywiście, że znam tą całą gamę doznań i to bardzo dobrze. Nakręcanie się i skupianie się na tym zdecydowanie temu nie pomaga i cóż mogę Ci doradzić - jak ktoś kiedyś powiedział -wyjdź ze swojej głowy. ;) Trzymaj się Słońce, po terapii powinnaś się poczuć lepiej. Myślę, że na koniec tygodnia, kiedy trochę poodrywasz się od tego w pracy powinnaś się poczuć dużo lepiej. Buziaki!

Lusesita Dolores, dobras4, Witajcie!!!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 12 kwi 2016, 13:44
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 12 kwi 2016, 13:54
dzien dobry siema purpurowy

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 12 kwi 2016, 15:46
Dzień dobry,

Dzisiaj przechodzę przez fazy przeziębienia i odstawienia lamitroginy. Czuję się, jak narkoman na odwyku.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 12 kwi 2016, 15:50
Carica Milica, witaj :)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 kwi 2016, 16:30
Purpurowy, Marcin2013, Witajcie chłopaki, jak mija dzień?

Carica Milica, Trzymaj się Kochana i życzę, żeby jak najszybciej minął ten najgorszy okres. Ściskam Cię mocno, jesteś bardzo dzielna.

Ale mnie śpik złapał.... Piję kawę ( nie wiem już właściwie po co, bo nic nie daje, dla rytuału chyba) i zaraz się zabieram za obiadek. Dziś mięsko schabowe w paseczkach po azjatycku z warzywami lekko ostre.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 12 kwi 2016, 16:33
kosmostrada, a dobrze :)
a tobie

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 12 kwi 2016, 16:33
kosmostrada, dziękuję, przetrwam. Ostatnio ciągle marudzę na spamowej.
Wyślij mi trochę obiadu. :D Bo siły na robienie nie mam i chyba będą parówki. :mhm:

Witam wszystkich. :)
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 12 kwi 2016, 17:49
dobras4, w moim avku Lily Collins :) Dzis rozmawailam z T i jeszcze zobaczymy co bedzie z sesjami . U mnie jest tak ze ten stan mi moze minac rownie szybko jak sie pojawial albo bdzie sie ciagnal jak smrod po gaciach ze dwa miesiace lub dluzej . Moja glowa jest nieprzewidywalna :roll:

kosmostrada, :***********zyje , obiad gotuje i to dwudaniowy -- zupa ogorkowa oraz spaghetti .
Na terapii ok , rozgryzalysmy moje samopoczucie i doszlysmy do kilku konkuzji , zapytala jak se c zuje ogolnie a ja na to jak bezbronna i bezradna .
Na warsztatach bylo ok . Nowe zaczynam w maju , tutaj jeszcze z mojej stalej grupy zostal pan Piotr i Ania , reszta jakas ludzi od czapy bo sa dziwni ... min pan ktory wyszedl z wiezenia .
Zakupy zrobilam z lista i upominaniem siebie ze wszystko jest dobrze.I ze mam oddychac a nie wkurzac sie na siebie ze mam zamule i odmozdzenie.
Tym sposobem mam pomidorki do sosu i ogory tarte do zupy plus kilka rzeczy innych ktore mialam na liscie.

Teraz slucham muzyki , zupa pyrka na gazie a ja zmylam garnuszki i ide poczytac.

A co to za zapaszek w rossku chcialas nabyc Kochana?

Carica Milica, Tulam Cie , precz katarze !

Lusesita Dolores, ja w piatek przyszly z moja grupa z warsztatow ide na Targi pracy.

Milego po poludnia Kochani!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez rolosz 12 kwi 2016, 17:52
Witam Panie, cześć Panowie :D

Dziś po pracy byłem na spacerze. Po ciężkim weekendzie i stabilnym poniedziałku, wtorek też jest względnie stabilny. Oby tak do wieczora.

Carica Milica eee tam, nie przesadzaj z tym marudzeniem ;) Nie jest tak źle ;)

platek rozy, lily collins <3 <3 :105: :angel:

Spamowa wyspa

przez alone05 12 kwi 2016, 18:03
platek rozy, do mnie też pasuje depersonalizacja. Od dawna już nie wiem kim jestem.
Ja dzisiaj byłam u psychiatry i powiedziałam, że śpię przez całe popołudnie w domu, więc już mi dzisiaj nie dała leku popołudniowego,
Bardzo fajna psychiatra, spokojna i zrównoważona Pani w przeciwieństwie do neurotycznych ludzi, których nie lubię.
Dzisiaj się obżarłam kanapkami, oglądam serial, jeszcze poczytam książkę i pójdę spać.

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 kwi 2016, 18:26
Dobry wieczór! :papa:

platek rozy, świetne wiadomości! Dzień mija Ci w miarę normalnie... owocna terapia i udane warsztaty oraz przemyślane zakupy... i jest dobrze! Mogą Ci się zdarzyć jeszcze takie momenty o jakich pisałaś, ale już wiesz co to i jak masz postępować.
Nie daj się Płatuś wciągnąć tej nieprzewidywalnej głowie! :D
Widzę, że jednak wśród ludzi i zajęć czujesz się lepiej, bo odsuwasz daleko te francowate myśli.
Gotuj zupkę, najedz się i zbieraj siły na lepsze jutro.

A u mnie od rana buro i chłodno. W pracy włączono ogrzewanie, więc dziś nie marzłam -cieplutko. Dużo miałam roboty i telefonów do załatwienia.
Dzień taki zwyczajny, nic ciekawego, oprócz bólu mojego kręgosłupa.

kosmostrada, szkoda, że mi do rosska nie po drodze, bo też bym się psiuknęła jakimś zapaszkiem. Ale mam zamiar tam iść, bo już końcówka kosmetyków na półce i skrobię resztkami.
Fajnie Ci dzionek mija... obiad mniam!

rolosz, świetnie, że samopoczucie lepsze, tak trzymaj!

Carica Milica, Kochana, tutaj można marudzić do woli... przecież sąsiadowi nie wyżalisz się. :bezradny:

Sortuj wg