Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 08 kwi 2016, 18:40
platek rozy, o rozkojarzeniu będziemy rozmawiać, jak pojedziesz do pracy i się obudzisz w Kryspinowie :mhm:

Lusesita Dolores, Haha, nie ma czegoś takiego jak za dużo perfum i lakierów do paznokci, i okularów słonecznych :mrgreen:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 kwi 2016, 19:00
kosmostrada, nie po chorobie tylko w trakcie choroby :D Daleko mi do pełni zdrowia. Tyle, że gorączki nie mam. Ale co zrobić, trzeba zacisnąć zęby i pracować :D Witam, już w domu jestem, zjadłem małą kolacyjkę i piję właśnie herbatkę z sokiem malinowym. Pewnie zaraz się wykąpię i wskoczę do wyrka.
mirunia, jutro ma niestety padać...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 kwi 2016, 19:35
No i gości nie ma, masażu nie ma. Rodzina mi się rozchorowała... No szkoda, że nie zostałam poinformowana o zmianie planów... :evil:
No nic, rodziny się nie wybiera. ;) (Platuś też coś o tym wie... :D )

platek rozy, Zupy nie ugotowałam, bo zmieniłam plan poczęstunku na ten chlebek z pastami rybnymi.

mirunia, Rozpieszczenie Ci się należy po takiej robocie. Ale masz weekend wolny!

Ḍryāgan, Pomysł z herbatką malinową i wyrkiem jak najbardziej poprawny w tej sytuacji. ;)
A pogoda ma być i już! :time:

Chlebek wyszedł przedni ( zwłaszcza jak ktoś lubi wszelkie pestki i nasionka), jak zobaczycie tą mieszankę w sklepie to w ciemno kupujcie, wyszedł nawet w moim piekarniku. Żadnej chemii nie ma tylko płatki owsiane, otręby owsiane, pestki słonecznika, dyni,orkisz, sezam i czarnuszka.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 08 kwi 2016, 19:43
[color=#FFFF00][/color]Ḍryāgan, z męskich zapachów lubię Calvina Kleina, sama bym mogła używać. Chłopakom nieraz kupowałam Playboya.

Ogólnie fajnie nie mieć chłopaka, ale z drugiej strony nie ma komu zamawiać odlewek Hugo Bossa ani robić domowych leków na reumatyzm :bezradny:

mirunia, uwielbiam to zdjęcie :D Moja starsza kotka też jest taka puszysta, ogon przez duże "O".
Ostatnio edytowano 08 kwi 2016, 19:48 przez cyklopka, łącznie edytowano 1 raz
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 kwi 2016, 19:45
cyklopka, Calvina Kleina Eternity i Euphoria używałem dość długo i mi się już znudziło.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 08 kwi 2016, 19:52
wieslawpas napisał(a):Pojechałem dostałem skierowanie na Sobieskiego i w czasie rozmowy kwalifikacyjnej dowiedziałem się, że ponieważ brałem leki nasenne to muszę mieć zaświadczenie z poradni uzależnień, że od roku nie biorę benzo, bez tego mnie nie przyjmą. No więc lipa.

wieslawpas, ja byłam w środe na kwalifikacji na Sobieskiego do Kliniki Nerwic a benzo odstawiłam tydzień temu i mnie przyjmą :lol:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez rolosz 08 kwi 2016, 19:56
cześć wszystkim.

Ḍryāgan a Pierre Cardin?

cyklopka co to są "odlewki"? Nie znam się 8)
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 kwi 2016, 20:02
rolosz, nie używałem.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 08 kwi 2016, 20:05
rolosz, ja się dopiero tu na forum dowiedziałam o odlewkach. Dużo firm robi tylko duże flakony wód, a wiesz że tyle nie zużyjesz i ci szkoda 300 złotych na raz. To się logujesz do wysyłkowego i zamawiasz próbki dowolnej objętości za proporcjonalnie niższą kwotę.

No to jakbym nie rzuciła chłopaka, który marzył o zielonym Hugo Bossie, to bym mu zamówiła odpowiednio proporcjonalną fiolkę. Bo ja lubię spełniać marzenia.
Tylko nie każden zasługuje. :nono:
Ostatnio edytowano 08 kwi 2016, 20:10 przez cyklopka, łącznie edytowano 1 raz
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 kwi 2016, 20:10
rolosz, Po prostu odlewają Ci z pełnowymiarowego flakonu. O odlewkę możesz poprosić jako darmową próbkę w niektórych perfumeriach, np. tej na S., lub też nabyć większą np. w necie. Bardzo fajne do tesowania, czy też jak szybko Ci się zapach nudzi. Ja ostatnio mam odjazd pachnieć codziennie inaczej i mam całe pudełeczko odlewek zażądanych ;) lub kupionych.

cyklopka, Odlewki możesz kupować dla siebie, to też miłe. :smile:

Ale cudowne niebo przed chwilą było - różowe... :105: Mam nadzieję, że to zapowiedź pięknej pogody na jutro.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 08 kwi 2016, 20:12
kosmostrada, sobie już kupiłam miliart odlewek!!! Nawet mamie wzięłam perfumy, które miała w młodości, obecnie nie do kupienia.

No i kogo mam teraz rozpieszczać? :bezradny:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez rolosz 08 kwi 2016, 20:19
Ile to człowiek pragmatycznych rzeczy może się dowiedzieć na forum dla nerwicowców :lol: Jak się trochę podreperuję i umówię na jakąś randkę to zaszpanuje i zacznę mówić o odlewkach :D (dobry pomysł?)

Ḍryāgan fajny zapach.

Spamowa wyspa

przez dobras4 08 kwi 2016, 20:29
rolosz napisał(a):Ile to człowiek pragmatycznych rzeczy może się dowiedzieć na forum dla nerwicowców :lol: Jak się trochę podreperuję i umówię na jakąś randkę to zaszpanuje i zacznę mówić o odlewkach :D (dobry pomysł?)

Ḍryāgan fajny zapach.

Witam spamową :D

rolosz pomysł może nie wypalić i spowodować, że kobieta uzna Cię za sknerę :D

Jak wam wieczór mija? :)
II Mister Forum

Spamowa wyspa

przez rolosz 08 kwi 2016, 20:33
dobras4, dobre, uśmiałem się :D Wieczór mi mija na nic nie robieniu, co mnie strasznie irytuje :x

Sortuj wg