Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 kwi 2016, 16:39
platek rozy, do 18.00. Ale na szczęście nic się nie dzieje. Usiłuję pracować, ale senna aura mnie dobija trochę.
Lusesita Dolores, platek rozy, a jakie męskie zapachy lubicie?
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 08 kwi 2016, 16:46
Ḍryāgan, mi sie tylko opium podoba
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 kwi 2016, 16:46
Lusesita Dolores, Mialam stara wersje opium jeszcze przed reformulacyjna , teraz jest troche zmieniona niestety na jej nie korzysc ale perfumy nadal sa ladne .

Ḍryāgan, a to juz niebawem do domu lecisz.
Uwielbiam jak pieknie sie rozwija na moim mezczyznie Diesel Fuel for Life wersja pierwsza a ostatnio bardzo mi sie spodobaly na nim Tom Ford Noir a sama tez nosze czasami meskie , lubie na sobie Hermes Hermés Terre D'Hermes i Lalique Encre Noire .Jako perfumiara nie ograniczam sie do noszenia tylko damskich :roll: :angel:

Nie lubie jak facet nie uzywa perfum , tak samo z kobietami jest . Potrafie sie za kims obejrzec na ulicy bo pachnie... Zapachy bardzo mnie pociagaja i to taki moj maly fetysz.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 kwi 2016, 16:56
Żeby zająć głowę upiekłam mazurka i ten chleb bez mąki. Obiadek zjedzony, teraz powalczę z praniem czekając na gości. Spięło mi tak kark, że głową nie mogę ruszać, ból okropny. :(

platek rozy, Może być tak Kochana, że tego solka poczujesz dopiero jutro.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 kwi 2016, 16:58
Ostatnio używałem Egoiste, ale już mi się kończy i mam ochotę spróbować coś nowego, dlatego pytam :)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 kwi 2016, 17:02
platek rozy, eee, widzę, że humor masz lepszy. :mrgreen:

Ja też już wylazłam z kuchni, pochowałam kurtki do zimowej szafy, kozaki wypchałam gazetami i schowałam. Przestronniej się zrobiło w przedpokojowej szafie. :yeah: Trochę miałam gimnastyki po tylu godzinach siedzenia za biurkiem. Jeszcze zajrzę do łazienki zdjąć i poskładać pranie.
Czas, by też napić się herbaty po tej krzątaninie.

:lol: :lol: :lol:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 kwi 2016, 17:16
Ḍryāgan, Oprócz tej Bottegi Venety o której Ci kiedyś pisałam, poniuchaj jeszcze Spicebomb Viktor & Rolf, zapachy Thierry Muglera, Hermes Voyage d'Hermes. Mnie kręcą.
Masz plana na weekend - wizyta w perfumerii. ;). Czekamy na Twoje wrażenia niuchowe. :smile:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 kwi 2016, 17:18
mirunia, O, Tobie też humorek dopisuje... :D
A ja się nie zabrałam za tą szafę, no mówię mucha w smole... :bezradny: Zostaje na weekend.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 kwi 2016, 17:21
kosmostrada, z wizytą w perfumerii to chyba jeszcze poczekam, ale nazwy zapiszę. Bo wiesz... aktualnie to doznania węchowe byłyby jeszcze zaburzone. W każdym razie dzięki

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 kwi 2016, 17:25
kosmostrada, ale mazurka upiekłaś i chlebek... to bardziej czasochłonne zajęcie i do tego smaczne!
Jutro też jest dzień... :D
Znowu się zrobiło pachnąco na Spamowej, mmmm :105:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 kwi 2016, 17:49
kosmostrada, Kochana masuje :******** niech bol pojdzie precz !
Jakiego mazura pieklas???? :105:

mirunia, Slonce ja nijaka bardzo . zamulona , odrealniona i do tego ze zlasowanym mozgiem .
No ale coz zrobic. Moze to przejdzie :roll: :bezradny:
Duzo porobilas w domku , ja to sie tak platam i po 5 razy zastawiam co chcialam.

Ciotka dzwonila i zaczela o swoim pogrzebe opowiadac a dwa stwierdzila ze moje objawy to na pewno wczesny alzheimer. Pinkole juz nic jej nie mowie nawet w takich chwilach slabosci :evil:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 kwi 2016, 17:59
platek rozy, Zrobiłam najprostszego, jak młody lubi - z dżemorem i lukrem.
Dzięki za wirtualny masaż! :smile: Mam nadzieję namówić moją siostrę na prawdziwy, jak przyjedzie.

mirunia, No tak, przynajmniej będę miała mocno zajęty weekend, bo ogródek ( jak pozwoli pogoda), zakupy ogrodnicze i jeszcze coś wymyślę, żeby zająć łepek. Ale chociaż chałupa ogarnięta, sama nie wiem, jak to zrobiłam. :roll:

Ḍryāgan, ano przecież jesteś po chorobie, to nos jeszcze nie całkiem sprawny. ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 kwi 2016, 18:27
kosmostrada, mazurki lubie :105: a zupke nastawilas dla gosci? Mialas pichcic krema .

Ja zjadlam moj gulasz z soczewicy i gapie sie na tv ...
Odpadly mi strupki po zimnach i wygladam okropnie :hide: :hide:

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 kwi 2016, 18:32
platek rozy, trochę poruszałam się po domu, nawet łazienkę ogarnęłam jak zdjęłam pranie. Wypachniłam ją płynami do mycia i domestosem... jest świeżo. Teraz popijam drugą herbatkę, zapaliłam świecę porzeczkową i już się nie ruszam. Naschylałam się i kręgosłup dokucza.
Płatuś, ta Twoja Ciotka to "umie" wesprzeć i pocieszyć. :zonk: Czyżby miała wizję swojego pogrzebu, czy sen taki miała? :shock: :shock:

kosmostrada, to życzmy sobie na jutro słońca... Ty masz ogródek, ja spacer na zakupy, no i w ogóle jest potrzebne. :uklon:
Nie mam mazurka do herbaty :why: ale kupiłam maślane serduszka i też se dogodzę, o!

Sortuj wg