Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 kwi 2016, 12:04
kosmostrada, dzięki za tulaski... Ciebie też Kochana otulam, psytulam, zatulam! :D Damy radę przebrnąć ten kwiecień, jeszcze będą dobre dni i w kwietniu. Maj przed nami, najpiękniejszy miesiąc... kwitnące sady i takie tam motyle. :D

detektywmonk napisał(a):Witam.Dziś do kasacji poszedł.Nasz samochód Xsara Combi.Rocznik 1999.Nie dał się naprawić,zapłacili 600 z.

detektywmonk, A nie lepiej byłoby napisać?: Witam. Dziś do kasacji poszedł nasz samochód Xsara Combi, rocznik 1999. Nie dał się naprawić, zapłacili 600 z.
Dzielisz zdanie kropkami tam, gdzie nie trzeba. Lepsze byłyby przecinki. :D

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 08 kwi 2016, 12:06
Popracuje,nad tym :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 kwi 2016, 12:16
mirunia, No maj to już musi być cudny! :D
Dzięki bardzo za tulasy, dziś zdecydowanie są mi potrzebne. Choć i przydałby się porządny kop, bo robię wszystko jak mucha w smole i tak w ogóle to już się zmęczyłam... :roll: I kręci mi się w głowie... :why:

Lusesita Dolores, Masz bardzo trendy nową bluzeczkę! Widziałam je na manekinie. Bardzo fajne!

detektywmonk, Jesteście w żałobie? ;)

Wylazłam z psem na ogródek, on żeby się poopalać, ja żeby wypić moją rytualną latte i zapalić. Oczy mi się lepią, może kawka trochę zadziała. Chyba się zwlekę do tego empiku.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 kwi 2016, 13:19
Witam wszystkich...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 kwi 2016, 14:02
mirunia, Tulam :********* mam nadzieje ze z biegiem dnia poprawi Ci sie nastroj i samopoczucie .
Co bedziesz porabiala w domku?na jakies zakupy dzis po pracy pedziesz?

Ja bylam w Biedrze i piekarni, i taka jestem zamotana i tak sie skupiam na swoim nieudolstwie i rozkojarzeniu ze doslownie pomylilam portfel z telefonem i teraz siedze i sie tym martwie i wkrecam sobie altzheimera.
Solka zarzucilam kawalek. Nie wiem czy to cos pomoze .

kosmostrada, Ja kupilam etui na tela bo to moj kupiony na raty telefon wiec juz musze dbac o niego maxymalnie gdyz na nowy predko nie wymienie / chociaz moze jak tak dalej pojdzie to zapomne jak z niego korzystac? :roll: :roll:

Tez kawe zrobie , mleczata z sypanym karmelem.

Ḍryāgan, :papa: :papa: zdrowy juz jestes?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 08 kwi 2016, 14:06
kosmostrada napisał(a):mirunia, No maj to już musi być cudny! :D
Dzięki bardzo za tulasy, dziś zdecydowanie są mi potrzebne. Choć i przydałby się porządny kop, bo robię wszystko jak mucha w smole i tak w ogóle to już się zmęczyłam... :roll: I kręci mi się w głowie... :why:

Lusesita Dolores, Masz bardzo trendy nową bluzeczkę! Widziałam je na manekinie. Bardzo fajne!

detektywmonk, Jesteście w żałobie? ;)

Wylazłam z psem na ogródek, on żeby się poopalać, ja żeby wypić moją rytualną latte i zapalić. Oczy mi się lepią, może kawka trochę zadziała. Chyba się zwlekę do tego empiku.

Troszkę auta szkoda :mrgreen: ,ale teraz wolę 5 drzwiowy hatchback.

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 08 kwi 2016, 14:10
kosmostrada, dziękuje, bardzo mi sie podoba :D
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 kwi 2016, 14:16
platek rozy, nie tak do końca zdrowy, ale jakoś łażę do pracy.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 kwi 2016, 14:25
Ja bylam w Biedrze i piekarni, i taka jestem zamotana i tak sie skupiam na swoim nieudolstwie i rozkojarzeniu ze doslownie pomylilam portfel z telefonem i teraz siedze i sie tym martwie i wkrecam sobie altzheimera.

A chcesz w doopę Płatuś? :mrgreen:
Myślę, że nie chowasz jeszcze chleba i kiełbasy w szafie z ubraniami? A takie pomyłki jak Twoja, to się każdemu zdarzają!
To tylko brak koncentracji, nic innego.

Płatuś, u mnie się rozpadało na całego i przy takiej pogodzie to żadne zakupy. Odłożę na jutro, a dziś muszę sobie coś upichcić na szybko, bo puste gary. :bezradny: Może makaron z pomidorami, bazylią i czosnkiem, posypię parmezanem na grubo.... :yeah:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 kwi 2016, 15:02
Ḍryāgan, ale moze lepiej bo jak widac po mnie to jednak siedzenie w domu dobrze na glowe nie wplywa .

mirunia, Kochana ja juz nie wiem co mi sie podzialo , w kazdym razie mam dosc wlasnych mysli i chorej glowy.
U mnie dzis gulasz na gesto z zielonej soczewicy z curry , cukinia i pomidorami . Pierwszy raz robilam . z przepisu z aplkacji fit w telefonie. Tam na caly tydzien dostaje przepisy na 5 posilkow , niektore dosc fajne jak ten gulasz .

Lusesita Dolores, z zary lubie perfumy , sa tanie i mam dwa swoje ulubione zapachy .
I te dwa na mnie trzymaja sie dosc dlugo bo okolo 6 godzin
Zara - Oriental
Zara - Black Peony
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 kwi 2016, 15:30
platek rozy, siedzenie w domu i rozmyślanie zazwyczaj dobrze na głowę nie wpływa. Też wolę aktywność. Ale czasem się nie da. Kaszlę jak zarzynany niedźwiedź. Dziś siedzę dłużej w robocie, bo znowu wypadł mi dyżur a najchętniej bym spać poszedł.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 kwi 2016, 16:18
Ḍryāgan, i do ktorej taki dyzur masz???/

Ja pomylam sterte garow po gotowaniu , kawkowaniu i sniadaniu.
Solka zażytego nic a nic nie poczulam . :bezradny:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 kwi 2016, 16:30
Obrazek :pirate: :pirate: :pirate: :lol: :lol: :lol: :lol:

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 08 kwi 2016, 16:35
platek rozy, tak wąchałam te perfumy w zarze. Są piekne, ale mam już tyle perfum w domu że na razie już nie kupuje.. choć chciałabym nabyć jeszcze opium :o :shock:
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Sortuj wg