Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 07 kwi 2016, 13:54
platek rozy, mirunia, może Wy również przekonacie się do tego ziółka?

Panów nie namawiam, bo wiem, że rzadko korzystają z naparów ziołowych ;) A szkoda...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 kwi 2016, 14:07
misty-eyed, Kochana wlasnie dumalam kiedys nad tym czystkiem :******** a jaki pijesz? farfoclowy????

mirunia :******** ciesze sie ze juz biegasz do pracy:) ja tez lepiej chyba , wyszlam do biedry , piekarni i rosska bo musialam uzupelnic zapasy. U mnie tez ciepelo.
Yardleyowe wody fajne sa , prawda ze nie trzymaja sie jak Dior czy inne tego typu ale flasia tak duza a cena tak mala ze sie mozna dopiskac na spokojnie :angel: podobaja mi sie nuty zapachowe tego iryska i sie skusilam . Bede na lato trawiasto zielona i pudrowa :D

kosmostrada :********* oj ja dzis tez nijaka i to bardzo. czuje zas moj umysl zasnuty jak za mgla albo za czarna kotara. Musze sie bardzo zastanowic co chcialam napisac, powiedziec , gdzie pojsc. Zakupy robilam jak niezdara i nieogar totalny . babcia sobie amrotala pod nosem zakupy z listy a ja mialam ochote na to samo :o :o Siet , siet , siet!
Perfumki wzielam , trzeba miec co na upaly :pirate: :pirate:

Purpurowy gratuje i wytrwalosci dalszej zycze! Madry facet!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 kwi 2016, 14:08
A i pochwale sie jeszcze ze wlasnie sobie upichcilam z mieszanki z Biedry --- krem z zoltych warzyw , na mleku koko i z tandori masala jako przyprawa . Pyszny !

Obrazek
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 07 kwi 2016, 14:35
misty-eyed, mam czystka i czasami piję, ale brak mi systematyczności w tym piciu. Jak go miałam w pracy, to piłam codziennie - wzięłam do domu i od przypadku do przypadku. :D

platek rozy, taki nieogar i ja mam dzisiaj po 2 dniach urlopu. Wracam do papierów po 5 razy i sprawdzam, czy czegoś nie przeoczyłam. :hide: Głowa zamotana.
Yardley na lato fajny, bo lekki i wietrzejący.

Zaraz się zbieram do domu, po drodze chlebuś i masło.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 07 kwi 2016, 16:05
platek rozy, ja stosowałam zioła sypane : http://www.zdrowarodzina.eu/produkt/czy ... mvit/3615/, 2xdz lub tylko wieczorem. Polecam, bo /wg. mnie są smaczne/ są naprawdę skuteczne, tylko, że jak to z ziołami, trzeba długo i systematycznie, zgadzam się z mirunia
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 07 kwi 2016, 16:50
witam, wpadłam na chwilkę sprawdzić jak się macie, dawno mnie tu nie było, ale to również przez względny spokój w moim życiu 8)
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 kwi 2016, 19:02
mirunia, No nie dały paskudy dziś połazikować? ;) Odbijesz sobie weekend. Najważniejsze, że zdrówko wraca, a głowa też się uspokoi, jak pogoda się ustabilizuje.

misty-eyed, Oj namawiasz mnie na to ziółko, namawiasz... ;) U mnie licho z konsekwencją... :bezradny:
Przyjaciółka zaś mnie namawia na olejek z oregano.

Little Red Fox, No i dobrze, że z takiego powodu rzadko bywasz, byle tak dalej!!!

A ja odebrałam podkład, kazałam sobie zrobić cztery odlewki, popsikałam się jeszcze czymś innym dla rozpasania noska. Na całe szczęście młody chciał w empiku płytę kupić, więc wielkiej schizy nie miałam, poza tym spróbujcie mieć atak paniki prowadząc samochód przy metalu na cały regulator... :D
Troszkę się na wieczór wyciszyłam, chwila ulgi na koniec dnia.
Kupiłam sobie w empiku saszetkę na mój mały szkicownik i przybory. Dawno sobie upatrzyłam opakowanie na ipada z serii firmowanej przez Olbińskiego. Ale 40zeta to było za dużo, teraz jest przecena i kupiłam za niecałe 15. Duża frajda!
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 07 kwi 2016, 19:40
Witaj spamowa
byłam dziś w ZARZE kupiłam sobie bluzke, wydałam 69zł
pogoda super. jestem szcześliwa :****
buziaki dla wszystkich, mam dzis dobry humor
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 07 kwi 2016, 20:06
to moj nowy nabytek
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez cyklopka 07 kwi 2016, 20:06
Tulam wszystkich i głaszczę po pleckach!

Ciężki dzień w pracy. Muszę rozwiązywać problemy wychowawcze, ale tak, żeby nie wyszło, że ja sobie z czymś nie radzę :mhm:

Kolejne osoby komentują moje ciało, o którym g. wiedzą. Nie mogę nic zrobić, żeby przestali. Mam ochotę coś rozp!3^&0lić.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 07 kwi 2016, 20:17
kosmostrada, fajniaste te Twoje zakupy-duperelki. :D Sprawiłaś se radochę nimi. Też lubię takie drobiazgi praktyczno-estetyczne. :105:

A ja popołudnie spędziłam na spokojnie, domowo, przy otwartym balkonie nareszcie. Jeszcze trochę i trzeba kupić jakieś kwiatki do skrzynek.
Czeka mnie niezła rozpierducha ze skrzynkami balkonowymi, bo nie zdjęłam ich z uchwytów i zostawiłam na zimę korzenie zeszłoroczne.
Muszę całość wywalić i kupić ze dwa wory świeżej ziemi. Oj, będzie robota niezła... może zatrudnię ogrodnika?! :mrgreen:

Zaraz kicam do wanny wygrzać kręgosłup i rozluźnić się.

Rozpachniłyście się na wiosnę obie z Płateczkową... :yeah:

Lusesita Dolores, :great: dobre wiadomości przynosisz!

cyklopka, nie reaguj na takie teksty, udaj, że nie słyszysz. :bezradny:

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 07 kwi 2016, 20:20
Dobry wieczór ;)

Sam lot oczywiście przebiegł bez żadnych utrudnień, co poświadczam zdjęciem. Po drodze z lotniska zahaczyliśmy o małą holenderską mieścinę przy granicy z Niemcami - Sittard. Zawsze podobały mi się takie przygraniczne cudeńka. Część nazw pubów po holendersku, część po niemiecku no i część - po limbursku ;)
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 kwi 2016, 20:38
Hello spamiaki - melduję się na pokładzie
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez rolosz 07 kwi 2016, 20:40
Hej Zakupowa Wyspo ;)

AtroposIsDead uwielbiam te widoki z góry <3 ;)

Sortuj wg