Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 07 kwi 2016, 08:29
cyklopka, za kilka wieków Cię odkopią i zostaniesz eksponatem muzealnym. :D

Dzisiaj mam prezentację w jednej z pyrowych szkół średnich. Obym tylko nie palnęła jakiejś głupoty. :oops:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 kwi 2016, 08:58
Hey Kochani:**********
Wstalam znow rozbita , mozg sie lasuje i dol ... Choroby fizyczne zdecydowanie zle na moja glowe wplywaja.
Kaszel mam jednak mniejszy , chyba nawadnianie pomoglo :o Katar nadal mam ale zobacze jak w ciagu dnia bo to zmienne. rano mam mniej , wieczorem wiecej.
Sobie kliknelam a g rosze na lato

http://allegro.pl/yardley-iris-piekny-z ... 87096.html

mam ochote na trawiasto, pudrowo, zielskowaty zapach.

Carica Milica, Trzymam kciukasy:********

kosmostrada, mirunia jak sie kochane czujecie?:********
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 kwi 2016, 13:02
Dzień dobry Kochani!!!

U mnie pogoda tradycyjnie dziwna. Z rańca chłodno, pochmurnie, teraz chwilami wyłazi takie zamglone słoneczko. Dwie kawki sobie strzeliłam z rana, co by oko otworzyć. Baleriny dziś odpoczywają, jednak wskoczyłam w trampki. Z papierami walczę, piję herbatkę malinową i staram się cieszyć, że jutro piątek.
Dziś jako atrakcję mam odebranie odłożonego podkładu z sephory, to i w jakieś próbeczki się zaopatrzę dla ucieszenia nosa. I to by było na tyle, bo marnie u mnie.

platek rozy, Oj Platuś, teraz mam dylemat -kupić nie kupić... ;) Cieszę się, że ze zdrówkiem lepiej! Tydzień minął i ja już w zasadzie jestem zdrowa, coś tam sobie tylko kaszlnę.

Carica Milica, Trzymam kciukasy za "występ"!

cyklopka, Jak to po co tyle naklejek - dla uciechy... ;) I jak tam, trener się ujawnił?
Choć wizja mumii brzmi atrakcyjnie, to chyba jednak chcę być spalona i rozsypana w jakimś miłym miejscu.

mirunia - jak dziś się czujesz Kochana? Do pracy poszłaś?

Purpurowy, coś Cię nie słychać, co u Ciebie?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 07 kwi 2016, 13:17
Dzień dobry.
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, coś Cię nie słychać, co u Ciebie?

Jestem, trzymam się.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 07 kwi 2016, 13:28
Witam :papa:

kosmostrada napisał(a):jednak wskoczyłam w trampki.

Może wyskoczysz na mecz trampkarzy... zagrasz jako napastnik trampkarz :smile:

Purpurowy, który to dzień już bez picia... liczysz? Samopoczucie jest lepsze chyba o niebo. Nie to zdychanie co przedtem... pamiętasz?
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 07 kwi 2016, 13:29
JERZY62 napisał(a):Witam :papa:
Purpurowy, który to dzień już bez picia... liczysz? Samopoczucie jest lepsze chyba o niebo. Nie to zdychanie co przedtem... pamiętasz?

Cześć.
26 dni na trzeźwo. Samopoczucie dużo lepsze i mogę się przynajmniej czymś zająć.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 07 kwi 2016, 13:34
Purpurowy, brzdękasz coś na gitarze? Ja przedtem trochę grałem na gitarze akustycznej ale śpiew to mam kiepski :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 kwi 2016, 13:34
Purpurowy, :brawo: Brawo Ty!!! Coś porabiasz ciekawego, czy real dnia powszedniego Cię wciągnął?

JERZY62, Co to są trampkarze? A napastnik może mieć trampki w cekiny? :D

Zastanawiałam się, czy dziś coś mi sprawiło przyjemność, no wiecie, z takich drobiażdżków. No i stwierdziłam, że zawsze potrafi mnie rozbawić mój pies. Coś codziennie wymyśli, ku mojej uciesze. Dziś np. na spacerze porannym na widok idącej psiej laseczki ustawił się w pozycji myśliwskiej, tak jak fotografują np. wyżły - wyciągnięte lekko tylne nogi, podniesiona przednia łapa. Wyglądało to komicznie w wydaniu małego białego mopa ( tak teraz wygląda przed fryzjerem). Choć zapewne on kłóciłby się ze mną, w końcu jego rasa używana była do polowania co prawda na gryzonie, no ale zawsze. :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 07 kwi 2016, 13:37
JERZY62 napisał(a):Purpurowy, brzdękasz coś na gitarze? Ja przedtem trochę grałem na gitarze akustycznej ale śpiew to mam kiepski :smile:

No głównie gitarą się zająłem, a śpiew to w ogóle sobie daruję. ;)
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, :brawo: Brawo Ty!!! Coś porabiasz ciekawego, czy real dnia powszedniego Cię wciągnął?

Właściwie to nic poza nauką gry na gitarze za bardzo nie robię, ale to i tak według mnie sporo.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 07 kwi 2016, 13:38
kosmostrada, trampkarze to tacy początkujący gracze :smile: Cekiny? Obowiązkowo... wskazane :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 07 kwi 2016, 13:40
Witam serdecznie!!!

Purpurowy, swietny wynik :great: Dalszych sukcesow zycze!!!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 07 kwi 2016, 13:44
misty-eyed napisał(a):Witam serdecznie!!!

Purpurowy, swietny wynik :great: Dalszych sukcesow zycze!!!

Witaj.
Dziękuję. :smile:

Spamowa wyspa

przez mirunia 07 kwi 2016, 13:45
Dzień dobry! :papa:

Ależ dziś ciepło u mnie, wychodziłam do drugiego budynku i fala ciepła uderzyła mnie na dworze. Normalnie w bluzeczce można łazić. W dżinsach za gorąco, ale dobrze, że założyłam baleriny, to przynajmniej od dołu mnie nie grzeje. :D
W pracy wpuszczam ciepło przez otwarte okno, bo wyłączone w dzień ogrzewanie, a pokój późno-zachodni. Na dworze cieplej. :shock:

kosmostrada, tak Kochana, dzisiaj już zarabiam na chlebek, dosyć laby. Jeszcze trochę kaszlę i pociągam nosem, ale jest lepiej. W nocy bardzo kaszlałam, aż się wybudzałam. Dzisiaj wezmę na noc thiocodin.
Chętnie bym została dzisiaj w domu i gdzieś sobie polazła, ale już stęsknili się za mną w pracy, nawet nie dadzą pourlopować!

platek rozy, Płatuś, mnie też rozwalają fizyczne dolegliwości, gorsza wtedy psyche. Mam nadzieję, że idzie już ku lepszemu u Ciebie i głowa się "naprawi".
Miałam kiedyś wodę toalet. z Yardleya, kupioną w rossku. Zapach przyjemny, ale nietrwały... tak tylko na trochę. Szybko ją wypsikałam. :D

Purpurowy, trzymaj się, trzymaj! :great:

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 07 kwi 2016, 13:53
kosmostrada, masz rację. Psiaki to cudowne stworzenia, zabawne kiedy trzeba i spokojne, gdy z nami jest coś nie tak. Taktowne, mądre zwierzaczki :D

kosmostrada, Kochana, wspominałam Ci kiedyś o czystku. Już go nie piję, zrobiłam przerwę po 1, 5 roku, ale chyba naprawdę jest skuteczny. Od wielu miesięcy nie łapię infekcji, no czasem coś drobnego i szybko mija. To tak a propos Twoich dolegliwości ostatnio. może spróbowałabyś?
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Sortuj wg