Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Stracona100 22 kwi 2016, 09:15
Witajcie,
cyklopka napisał(a): HoyaBella, jesteś boginią Nut :uklon: Nie martw się, jutro wyplujesz słońce, albo urodzisz. :uklon: Rano Khepri-Ra wyruszy swoim rydwanem. :uklon: A skarabeusze wytoczą z ziemi kulki gnoju. :uklon:

hmmm, ładnie powiedziane :great:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 kwi 2016, 09:38
Ostatnio moją jedyną pociechą jest, kiedy słońce wyjdzie choć na chwilę, czyli Ra popatrzy na mnie ze zrozumieniem. Czy ktoś widział, żeby pod koniec kwietnia w pełnym słońcu było chłodno.

Część dzieci wyjechała, mam kilka wolnych godzin, udaję, że pracuję :great:

Na przystanku widziałam zapowiedź koncertu Marty Bijan dzisiaj o 18:00, koło domu, za 20 zł. Debiutująca piosenkarka, wydała dopiero jeden singiel, ale słyszałam go W serialu!
Frekwencja na koncertach osób z przebojami z radia jest dużo niższa niż na najbardziej podrzędnych kapelach metalowych czy alternatywnych. Umyję gufke, upieke biszkopt, będę mogła wyskoczyć, Czyż nie.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 kwi 2016, 10:23
Dzień dobry!!!

Na razie u mnie słoneczko i chmurki, a wiatr przerzuca nimi po niebie.
Zawzięłam się i jak się rano obudziłam, to zamknęłam jeszcze oczka i pospałam. Wcale nie czuję się świetnie, jestem zamulona, jakbym spała Bóg wie ile, a nie 8 godzin. :roll: A w cholerę, przestaję się już ekscytować moim spaniem, bo widocznie teraz mam taki czas, że co bym nie zrobiła, to będę nietomna.
Zaraz zabieram się za sprzątanie i gotowanie gara gulaszu wieprzowego. Kupiłam ładną łopatkę, a dawno nie było wieprzowiny.

O 17tej idę na babskie spotkanie - urodziny koleżanki - potajemnie zorganizowane surprise party. Najśmieszniej będzie jak solenizantka nie przyjdzie, wymiga się niedostatecznie zwabiona. :hide:
Wcale się nie ekscytuję, bo jak to ja teraz, nie mam feelingu na wyjście, większości bab nie znam, a w ogóle nie moje towarzystwo. Ale wyzwanie trzeba podjąć. Już mam sprytny plan, że około ósmej się zmyję.
Nie wiem, co ubrać, nie mam ochoty stroić się jak stróż w Boże Ciało, ale wiem jakie perfumy mieć na sobie! :D

Miłego dnia Wszystkim!

cyklopka, No to też dziś nogę wystawiasz. Dobry pomysł!

Stracona100, Jak tam dzisiaj, moc nadal jest?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 22 kwi 2016, 10:58
Witajcie
jestem w ŚDSie, w pracowni komputerowej
nudzi mi sie jak /cenzura/
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Afobam 0,5mg

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 22 kwi 2016, 12:05
Dzień dobry,
O 13 trzymać kciuki. Proszę. :) Mam kolokwium i jakoś niespecjalnie oceniam się jako przygotowaną. :/ Dobre myśli, będące ze mną są mi potrzebne i będę wdzięczna za duchowe wsparcie.
Wczoraj byłam u psychiatry i dostałam nowy lek. -.- Lekarz oznajmił, że za rzadko informuję go o swoim stanie i mam pisać częściej. Troskliwiec się znalazł i mam słać mu maile raz w tygodniu.
Równo za tydzień będę w Sarajewie. :D :D
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31.6
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 10 mg, trazodon 25-75 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez WolfMan 22 kwi 2016, 13:06
Carica Milica, Będę trzymał ,jak zawsze ;)

Spamowa wyspa

przez Natla_Miness 22 kwi 2016, 13:17
Witajcie. Błogosławiony wątek, w którym brak hejtu. Ładne literackie opisy przeżytego dnia. Ja jadę do Konina na terapię i po zdjęcie do pracowni rentgenowskiej. Jak wrócę, to wezmę się za coś, tylko nie wiem co. Może sprzątanie w pokoju.

[*] Ubolewam nad śmiercią Princa. Odszedł mój artysta nr 1. :(
Wcześniej monk.2000
http://natlaminess.blogspot.com/
Oficjalny blog, na który serdecznie zapraszam.

Spamowa wyspa

przez mirunia 22 kwi 2016, 13:18
Dzień dobry! :papa:

Zimnica u mnie dzisiaj, pi.... jak za cara, słoneczko bywa na raty, bo chmurzyska co raz.
Cieszę się, bo już prawie weekend i w swoim tempie, na spokojnie coś sobie porobię. Spacery odpadają jak będzie tak wiało, więc domowe pitraszenie, polegiwanie, krzątanie.
Zrobię dzisiaj zakupy po pracy, żeby jutro nie stać w tych kolejkach.

kosmostrada, a Ty dzisiaj już masz taki domowy dzień... fajnie. :105: Wieczór też zaplanowany imprezowo... no niech się uda ta niespodzianka urodzinowa! :great: Włóż portki skórzane, będzie i ciepło i wyjściowo i wygodnie. :D
Aż mi tutaj zapachniało tym gulaszem :yeah: chyba głodna jestem...

Carica Milica, trzymam kciuki, powinno pójść Ci gładko! A doktor fajny, dba o Ciebie, więc pisz i zdawaj relację.
Znowu wyjeżdżasz na Bałkany wędrowniczku?

Miłego popołudnia!
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 kwi 2016, 13:36
Carica Milica, Kciukasy trzymam, niech Ci dobrze pójdzie!!!
A lekarza masz fajnego. Wyjazdu zazdraszczam. :smile:

Natla_Miness, Ostatnio nie czytałam wiadomości i nie słuchałam radia, więc nawet nie wiedziałam. Tak, to smutne. Najpierw Bowie, teraz Prince... :(

mirunia, Hej Kochana! U mnie też chłodno, zwłaszcza jak słoneczko się schowa i smaga zimnym północnym wietrzyskiem.
Czytasz mi w myślach, też stwierdziłam że skórkowe portki narzucę, botki na wygodnym obcasie i będzie si.
Oj tam nie zakładaj, że będziesz zalegać, jak słonko się wychyli, to Cię z domku wygoni na łapanie fotonów. :D
Udanych zakupków!

Wróciłam z psem, nie byłam długo, bo łeb mnie tak boli, że nie wyrabiam. Zarzuciłam nurofen. Zaraz powinien zadziałać, idę farbę na łeb nałożyć i biorę się za pichcenie.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Stracona100 22 kwi 2016, 13:45
Kosmostrada dziś z mocą słabo. Wczoraj chyba przesadziłam, bo dziś boli mnie kręgosłup i jestem cała sztywna. To niedobrze, bo na weekend jadę na moją wiejską działkę i nie wypada mi stękać :?
Miłej zabawy na urodzinach!

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 kwi 2016, 15:13
Witajcie :*******
Ja dzis bylam w UP podpisac sie i odebralam skierowanie na staz. Teraz musza mi je wypelnic w pracy i musze je odwiezc do UP zeby dostac Umowe stazowa i zakonczyc kontrakt w Klubie Aktywizacji zawodowej.
Bylam tez chwile na Targach Pracy ale Targi glownie nastawione na mlode osoby wiec za bardzo ofert dla mnie nie bylo :bezradny:
Po dordze zajszlam jeszcze do biblioteki , oddalam ksiazki wyczytane i wzielam nowe .

Obrazek

Cosik mnie glowa cmic zaczela , ale wiatrzysko okrpne to w sumie sie nie dziwie.Jem krupnik a na drugie mam pierogi z truskawami :105:

Carica Milica, tez trzymam kciukasy !

kosmostrada, Bedziesz wypachniona tym Amouagem? :105: :105: Ciekawa jestem jak to spotkanko Wam sie uda :yeah: :yeah:

mirunia, A ja wlasnie zakupow nie zrobilam za duzych ale juz bylam tak zmeczona jazda na drugi koniec Kraka w korkach ze mi sie nie chcialo stac w kolejkach .Kupilam tylko jogurty naturalne i te pierozki w pierogarni gdzie maja pyszne wyroby.

Stracona100, to teraz musisz odpoczac na dzialce i bedzie rekreacyjnie :angel: :angel:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 kwi 2016, 16:35
No dobra, maluję się i w drogę. Mam takie marzenie - żebym mieć kiedyś wyjście bez żadnych sensacji somatycznych... :bezradny:

platek rozy, Ale się znów obłowiłaś książkowo! :smile:
No pewnie , że się wypachnię luksusowo! :D
Włożyłam skórkowe spodnie, drapieżną koszulkę, a na złagodzenie luźny sweter w stylu kimonowym z ładnym paskiem. Jest niezobowiązująco, ale inaczej niż na co dzień.

Stracona100, Dziękuję, postaram się mieć trochę przyjemności, choć nie obiecuję... ;)
Może do jutra bóle Ci przejdą, zrób sobie kąpiel z olejkami na złagodzenie, a mensza poproś o masaż. :smile: Najwyżej pogrzejesz się na słoneczku i poskubiesz tam i owam.

Miłego wieczoru Wam życzę!!!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 kwi 2016, 16:37
Dzień dobry Albania! :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 kwi 2016, 17:08
Czy jeśli ciasto w piekarniku po niecałych 40 minutach wyrosło, ale w środku ma postać żelu, to ma jeszcze jakaś przyszłość? :shock:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Sortuj wg