Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 kwi 2016, 09:45
Dzien dobry Kochani:**********
Mnie wysiadl zoladek , boli od rana w dodatku okolo 6 zrobilo mi sie strasznie slabo.Esh odstawiam te leki cholerne bo sie wykoncze. Wzielam nospe i pantoprazol.
Katar nadal mam.
Gorac na dworze --- juz plus 18 stopni . Optymalna temp dla mnie to plus 20 i w takiej sie czuje najlepiej , co powyzej to teraz zle znosze.Pewnie jest to tez spowodowane tym ze sie raczyslaw zrobil po tych upalach w tamtym roku.

Milego dnia dla Was !
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez JERZY62 06 kwi 2016, 10:19
Witam w ten piękny słoneczny dzień :papa:

Ja też jakoś wstałem taki wymęczony choć spałem jako tako i teraz dochodzę do siebie.

Przed mną poranna gorzka herbatka :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 kwi 2016, 10:58
Witajcie przy pięknej środzie! :papa:

Mnie od rana boli głowa, obudziłam się z bólem i nadal mimo procha mam obolały, ciężki łeb. :shock:
Wzięłam się za wietrzenie pościeli na balkonie, bo jest wiatr i słońce, więc super. Będzie porządnie wywietrzone. Musiałam najpierw umyć balkon z kurzu i suszarkę.
Katar mam dużo mniejszy, jeszcze pokasłuję. Pomógł mi syrop Flavamed. Dobrze jest tak w domu posiedzieć, bez porannego pośpiechu do pracy.

platek rozy, tulam Cię w tych niedomaganiach! :*****
Myślisz, że po jakich lekach boli Cię żołądek? Może to stresowe? Lepiej jest teraz po nospie?
Co dzisiaj będziesz porabiała?

JERZY62, :papa: smacznej herbatki.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 kwi 2016, 11:11
mirunia, Kochana a to Ty juz masz wiecej sily :) :********* Bardzo mnie to cieszy!
Myslez e po neosine to mam , kosmo tez po tym zoladek bolal a pisze w ubokach ze bolec moze czesto . Niestety.
Dzis odpoczywam i sie nawadniam.
Kataru sie musze pozbyc. jestem slaba , nijaka . Jednak nie ma co latac z choroba bo sie ciagnie i ciagnie wtedy.

JERZY62, :papa: :papa:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez JERZY62 06 kwi 2016, 11:16
mirunia, platek rozy, hej :smile: Witajcie i miłego dnia ;) :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 kwi 2016, 11:41
platek rozy, tak, już wczoraj po południu poczułam się lepiej, jak sobie poleżałam. Masz rację, nie ma co latać z wirusem, trzeba wtedy odpoczywać, bo organizm znacznie osłabiony. A wychodzenie na zewnątrz tylko wydłuża chorobę. Chociaż dzień, dwa w domu.

Wypoczywaj Kochana, pij wodę z sokiem, herbatki owocowe i wracaj do zdrowia!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 kwi 2016, 12:39
Dzień dobry Kochani!

No a u mnie załamanie pogody, rano nawet padało, chłodno. Chwilami cos tam stara się przez chmury przebić. Jeszcze znów nie spałam ( ale to już teraz tak będzie). Taki psychologiczny trik sobie zastosowałam, wyżaliłam się Plateczkowej , a potem powiedziałam sobie - ok, nie idziesz dziś do pracy. Jak sobie dałam na to przyzwolenie i na czucie się jak przeżuta wypluta guma, to ciut lepiej się poczułam i ruszyłam do roboty.

Teraz piję w pracy kolejna kawę i powolutku odzyskuję widzenie na oczy.

platek rozy, jakoś strasznie spodobało mi się Twoje stwierdzenie - odpoczywam i się nawadniam. :D

mirunia, No to kurujecie się Dziewczyny. :smile: To pewnie będziesz jutro już świezynka, a widzę zajęcia sobie w domku znalazłaś. :great: A miało być tak cudnie na wiosnę, a ten kwiecień trochę nas jednak rozbija. te wirusidła to zakała.

JERZY62, Uśmiechnięty jesteś? :smile: Miłego dnia Tobie również!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 06 kwi 2016, 12:45
chejo

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 kwi 2016, 14:05
kosmostrada, witaj Kochana! Miałaś dzisiaj ochotę na wagary? Widzę, że świadomość "wyplucia" pomogła Ci i zasuwasz w robocie. Dobry sposób, wypróbuję kiedyś. :D
A kłopoty ze spaniem, to pewnie zmiana dawkowania leku? Powinno Ci się to wyregulować.

Byłam na zakupach, poszłam na ryneczek po warzywa, do piekarni. Pospacerowałam. Pogoda dzisiaj nieco chłodniejsza, bo wiaterek i słoneczko przymglone, ale jest fajnie.

A teraz mam coś dla nas! Na rynku spotkałam koleżankę- rehabilitantkę... poskarżyłam się na kręgosłup i niech coś podpowie, co można samemu bezpiecznie robić. Pokazała mi małe, fajne ćwiczenie, które działa na cały kręgosłup- wzmacnia mięśnie.
Stanąć prosto, ręce luźno wzdłuż tułowia.
Wspiąć się na palce-wdech, opadnięcie-wydech. Wspięcie, opadnięcie... i tak z 10 razy.
Działa to na cały kręgosłup. Zauważycie, że podczas wspięcia same napinają się pośladki i brzuch, piersi również. Takie samoistne napinanie mięśni wzmacnia cały szkielet.
Ćwiczenie to można wykonywać niemalże wszędzie, przy kuchni (po zamieszaniu zupy), w kolejce, w pracy-patrząc przez okno w czasie krótkiej przerwy. :D
No coś dla mnie! :great:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 kwi 2016, 14:36
mirunia, Idę potrenować Twoje ćwiczenie w pracowej kuchni... :D Zazdraszczam wietrzenia wirusa! ;)
Nie Kochana, ta niemożność spania, wynika z tego, że jest światło rano... Od czasu zaburzeń tak mam. Śpię dopiero od jesieni, jak zwierzaczek. ;) Żadne leki na to nie pomogły, nawet benzo. Miałam nadzieję, że może przeszło na ten sezon, ale koopa...

Niedługo się zbieram. Ależ mnie boli kark z tego dzisiejszego napięcia i mam czerwone oczyska... :roll: Przejdę się z psem, zrobię obiadek i idę na kawkowanie z przyjaciółką. Może mnie to jakoś postawi na nogi (albo dobije... ;) ). Wszystko robię jak robot...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 kwi 2016, 15:00
Macie rację, neosine jest nie papu. Jak tylko objawy ustąpiły, to odstawiłam z ulgą.
Byłam krótko w pracy, Ale wszystko pięknie fajnie.
W drodze powrotnej obkupiłam się w naklejki, świeczki i rzeczy do ciasta, bo obiecałam kolegom z fanklubu, bo mamy spotkanie w urodziny.
Kulde, miałam zużyć naklejki, a nie szukać nowych, ale to wciąga. No bo wyprzedają końcówki serii z Miley Cyrus i Seleną Gomez na przecenie. A jeszcze pieski się kończą i Spidermana rzucili.

Muszę dzisiaj iść do banku, bo wpisałam złe hasło. Jedyna pociecha, że zajdę do sklepu ze szwajcarskimi nożami i może zrobię sobie prezent.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 06 kwi 2016, 17:40
Cześć spamiacy... Ukłony. Ja jeszcze zdycham trochę, ale jakoś dałem radę w pracy wytrzymać. I spotkanie się udało - było dla mnie ważne zawodowo. Więc zaliczam dzisiejszy dzień na plusik. Malutki...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 06 kwi 2016, 18:35
Część spa mowa
Ja dziś byłam w ŚDSie strasznie nudno tam jest.
Pogoda super. Taka mogłaby być cały rok.
Tymczasem zapowiadają gorsze upały niż w zeszłym roku.
Dziś zjadłam torba bo brat ma urodziny.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 06 kwi 2016, 20:30
Dobry wieczór!

Dotarliśmy na miejsce, mama nas futruje gołąbkami :D
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Sortuj wg