Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 18 kwi 2016, 21:11
Ja uważam tak – nie zawsze i nie we wszystkich przypadkach odzywanie się do kogoś „po długim czasie milczenia obustronnego” przynosi oczekiwany skutek. Piszę to jako osoba, która uprawiała takie odzywanie się do znajomych, z którymi drogi się mocno rozeszły.

Niestety, ale trzeba się naszykować też i na to, że ta osoba nie odpisze (z różnych przyczyn), bądź odpisze po jakimś czasie.
To jest przykre, kiedy nie odpisze ktoś - no ale cóż.
Tam faktycznie oni już "żyją swoim życiem", mają swoje sprawy, o których my nie mamy pojęcia.
Czasem ktoś nie odpisze, bo ma kołomyję w pracy i nie ma czasu dla jakiegoś "ducha z przeszłości".
Czasem ma niewesoło w związku i nie ma ochoty z nikim gadać. Czasem ludzie nie odpisują, bo się boją, że padnie "no co tam słychać", albo "o ku*** pisze, bo pewnie coś ode mnie chce!". Czasem planują odpisanie na taką wiadomość "dobra, odpiszę mu jutro" i to "jutro" przekładają 2 tygodnie ---- potem stwierdzają, że tylko sobie siupy narobią odpowiadaniem po 2 tygodniach i "to może lepiej już nie będę odpisywać mu wcale".

Siarlek, to był czerwiec 2015 ? z tym prezentem to ja bym dała, owszem tak, ale tylko wtedy, jakbym miała absolutną pewność, że ta para jest ze sobą szczęśliwa i moje wyjechanie z prezentem będzie "na miejscu". No i dałabym ten prezent już na pierwszą rocznicę ślubu z jakąś okolicznościową kartką.
Jak serio totalnie nie wiesz co u nich, oni nie udostępniają nic na fejsbuku, to jakoś przez wspólnych znajomych, cośtam tego musiałbyś się dowiedzieć i rozkminić, jak tam oni po tym ślubie, czy są szczęśliwi, czy im się układa etc. No albo z nim porozmawiać szczerze. On sam powie pewnie "wszystko dobrze" jak zapytasz na pierwszym spotkaniu ----i trzeba byłoby pogadać dłużej, żeby powiedział szczerze jak jest. Bo tu chodzi o to, żeby nie wcisnąć im prezentu, jak tam oni w związku niezbyt i wcale tej rocznicy nie będą obchodzić "szczęśliwie".

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 18 kwi 2016, 21:25
rolosz, jeszcze nie, jutro czeka nas Budapeszt, o 9 mamy samolot, o piątej już będziemy rano na nogach (żaden to problem, bo bez leków w ogóle bym nie zasnął). Wstawię tu jakieś fajne zdjęcie z Budapesztu, może parlament? Albo Oktogon! :D
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 18 kwi 2016, 21:27
Witam Kochani!!!

To prawda, że kwiecień jest jakiś ciężki. Organizm osłabiony, kompletny brak kondycji, nawrót różnych dolegliwości fizycznych i psychicznych...
Wybraliśmy się dzisiaj na shopping, ale łatwo nie było. Lęki włączyły się okrutne, co oczywiście odebrało mi chęć na zakupy, przymierzanie, wybieranie, ech, co za życie.
Wiem, że to dzieje się przez niewiadomą z kręgosłupem, obawami, że coś się może zdarzyć nagle...
Niby nie wkręcam sobie, ale w głowie pobrzmiewa rozmowa z p.doktor, która tak naprawdę nie powinna straszyć pacjentów.
Mniejsza z tym, muszę pokonać te strachy...
Ciekawa jestem jakie będą wyniki - RTG i opis badania przepływów szyjnych będę miała chyba pod koniec tygodnia.

Poza tym znowu dopada mnie myślenie smutne, o tym, że ludzie tak mało dostarczają sobie serdeczności, życzliwości, a przecież życie mogłoby być duużo bardziej przyjemne. Mam na myśli nie tylko bliskich...

Pozdrawiam wieczorowo, serdecznie, ciepło :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 18 kwi 2016, 21:48
Siarlek napisał(a): ale z drugiej strony spotkam go gdzieś np na mieści i dopiero będzie kaszana, a tak wyjaśnię sprawę.

nieeee :smile: nie myśl o tym tak źle. Kaszana się nie wygeneruje, bo duuuuuuużo czasu minęło. To bardzo niedobrze wyszło, że on dzwonił, podejmował próby kontaktu - a Ty wtedy nic. No ale on sobie to pewnie poukładał, zrozumiał, na pewno myślał, rozkminiał --- ale to naprawdę duuuuuuuuużo czasu minęło i rozkminiać w pewnym momencie przestał---przełknął to, że nie odebrałeś i przeszedł do porządku dziennego.

Ja wiem, że Ty się czujesz źle z tą sytuacją, boisz się jak to teraz będzie i że boisz się takiego właśnie przypadkowego spotkania, no ale na pewno nie wyjechałby on z jakimiś pretensjami, kwasami tylko byłby zaskoczony, że Cię widzi i ciekaw co u Ciebie.

Ja bym raczej nie dzwoniła, ale napisała do niego w ramach "pierwsze odezwanie się po stu latach". Przez telefon to wiesz, albo trafisz w najmniej odpowiedni moment i on nie odbierze i będzie Ci przykro, albo odbierze i będzie mega zaskoczony, że Ty się odzywasz i rozmowa może się nie kleić przez to jego "zaskoczenie" - a Ty odbierzesz to jako uuuu ale drętowo, uuu nie chciał ze mną gadać coś jakby , uuu słabo... za szybko on "uciął" rozmowę :(

Spamowa wyspa

przez Siarlek 18 kwi 2016, 21:53
HoyaBella dzięki za odpowiedź! Właśnie o takie inne spojrzenie, świeże mi chodziło :brawo: . Chyba właśnie do niego napiszę, to będzie najrozsądniejsze.
LAHWF
Losing All Hope Was Freedom

Spamowa wyspa

przez rolosz 18 kwi 2016, 21:54
AtroposIsDead czyli wojażujesz dalej. To dobrze :D Budapeszt jest dość fotogeniczny, zwłaszcza wieczorem. Sam nigdy nie byłem, ale zdjęć się naoglądałem :smile: To łykaj tabletkę i spać, bo jutro masa nowych wrażeń :P

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 kwi 2016, 22:19
platek rozy, praca w trybie zombie, jestem tam tylko ciałem, bo duch uleciał.

kosmostrada, ach, kochany Augustynie, wszystko minie, minie, minie.

mirunia, Nutella to gunwo, człowiek myśli, że to pasta orzechowa z kakao, a to tłuszcz palmowy z białym cukrem :evil:

Siarlek, ja nie mam ani jednego dnia wolnego, ale czasem mam krócej, albo tylko pilnuję, to nie muszę myśleć.
W kwestii twojego problemu, przyjaźń polega na tym, że można się odezwać kiedykolwiek i nie będzie wyrzutów, tylko "dobrze cię słyszeć".
A jeśli nie to cóż, też nie koniec świata.

Miałam dzisiaj piękny sen!
David Bowie w stroju Króla Goblinów, ja w stroju Króla Goblinów, i on mnie tak szturcha ramieniem o ramię, i mówi, że wszystko będzie dobrze.
Jak się obudziłam, to jeszcze czułam to silne oparcie ramienia :shock:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 18 kwi 2016, 22:37
Dobry wieczór,

Kolejny dzień schodzenia z lamo za mną. Cały czas jestem przyjebana i moje czynności życiowe ograniczalabym tylko do spania, bo na więcej sił mi brakuje. :( W tygodniu idę do lekarza, bo kazał się pokazać i mam dostać jakieś nowe cudo do łykania.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Podaj mi rączkę, trumienko.
Lit 625 mg, kwetiapina 150 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 18 kwi 2016, 22:44
Za późno wziąłem leki, nie zasnę do pierwszej, a o czwartej pobudka. Zajebiście <3
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 18 kwi 2016, 23:06
ja na maturę z polskiego poszłam po nieprzespanej nocy, na obronę licencjatu takoż :mrgreen:

zawsze w takich sytuacjach, że ktoś się nie wyspał, nie wyśpi itp. mówię taki zasłyszany gdzieś tekst :mrgreen: "Napoleon spał 4 godziny i przewracał Europę, a Ty masz tylko zrobić... ( tu coś pasującego do sytuacji)".

Teraz nie wiem co powiedzieć, bo Ty naprawdę przewracasz Europę XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 kwi 2016, 23:25
Po nieprzespanej nocy lepiej funkcjonuję niż po przespanej, sprawdzone info. Coś na tle serotoninowym.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 19 kwi 2016, 01:51
Czujecie ten smród?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 kwi 2016, 10:18
Dzień dobry!!!

Ja się absolutnie nie zgadzam z tym co się u mnie dzieje z pogodą i ciśnieniem. :time: Rano szłam z psem w pięknym słońcu, chłodno ale fotonowato. Teraz czarno i chyba chluśnie. A ja do tego niewyspana. Niestety z biegiem lat u mnie deprywacja snu nie działa już ożywczo. Znów dziś będę patrzyła na świat spod półprzymkniętych powiek i robiła za nieogara, a i lękowo mnie telepie. Nie chce mi się dziś pracować i generalnie jestem zła jak osa. :evil:

Miłego dnia!

Purpurowy, Ale o co chodzi? :shock: Coś nie halo się dzieje?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 19 kwi 2016, 10:40
Dxm, czuję to działanie, dość pobudzające.
Jak myślicie skoro nie działa na mnie psychozohalucynogennie tylko pobudzająco to jest to dobry znak, że jednak nie mam schizofrenii?
(Bo takie mam podejrzenie a może i diagnozę hooj tam wie)
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

Benzosy itp. możecie do mnie pisać

Sortuj wg