Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 kwi 2016, 11:36
Dzień dobry Kochani!

Właśnie wróciłam z długaśnego spaceru brzegiem morza. Wzięłam kontener chusteczek i ruszyłam , bo szkoda pogody. Przyjemne słoneczko wyłazi chwilami, ciepło.
Paradowałam okutana, w czapce, bo uszy mnie zaczęły boleć, idę jutro zarejestrować się do lekarza po skierowanie do laryngologa. :(
No ale wracając do przyjemnych spraw -spacer piękny - szum fal, z rańca jeszcze mało ludzi, pies uradowany trzymał tempo, więc sportowo tuptaliśmy, potem wracałam przez park w świergoleniu ptaków.
Teraz pokawkuję i zobaczę co dalej.

platek rozy, Platuś kaszel lubi długo trzymać i to taki co płuca wypluwasz. Jak nie przejdzie, to idź się osłuchać. Miłego dnia mimo wszystko!

acherontia-styx, Kochana to nie wiem, za co trzymać kciuki, żeby Cię przyjęli, czy nie? ;)

na_leśnik, No popacz, żeśmy się przez neta pozarażali... :smile: Kuruj się i żeby długo Cię nie trzymało!

Wszystkim życzę przyjemnej niedzieli!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 kwi 2016, 11:38
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 03 kwi 2016, 13:37
czesc wam wszystkim
Purpurowy, kupiles alk na urodziny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 03 kwi 2016, 14:06
Dzień dobry! :papa:

No Kochani i mnie coś rozkłada! :shock: Rano wstałam z piekącym gardłem, tak mnie tam drapie, że chrząkam, pokasłuje. Chyba wykluje się z tego katar, tak coś czuję. W czasie grypy nie miałam kataru, to teraz mogę nadrobić... a tfu, tfu! Jestem rozbita, a wczoraj tak pięknie się czułam. :why:
Wirusidła się rozpanoszyły na Spamowej... nie kcę ich!
Wzięłam rutinoscorbin i wit. C 1000 - trza się ratować. :?

kosmostrada, platek rozy, jak się czujecie, lepiej trochę?

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 03 kwi 2016, 14:32
Hej, ja też witam i też chory. Chyba faktycznie epidemia na forum
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 kwi 2016, 14:52
mirunia, Oj Kochana, to niedobrze, miejmy nadzieję, że jednak przejdzie bokiem. :( Koniecznie potężna dawka witaminy C i coś na gardło, może uda się zdusić. Trzymam kciukasy!
A ja wciąż chora, ale że nie mam temperatury, to sobie jakoś czas organizuję i staram się nie skupiać na niedogodnościach. Ostatnio coraz lepiej mi wychodzi rozdzielanie mojego stanu fizycznego od psychicznego.

Purpurowy, :papa: Jak dzień mija, trzymasz się?

Ḍryāgan, Jaki etap choroby, jest lepiej niż wczoraj? No mówię, że można się zarazić przez łącze. :shock:

Właśnie wróciłam z ogródka, gdzie uskuteczniłam kolejną partię prac wiosennych. Nie za długo, bo jednak osłabiona jestem.

Znalazłam plus zimy! :great: Będę się nim wspierać w następnym sezonie. Otóż zimą mogę się wysypiać, bo jest ciemno. Światło powoduje, że się budzę i już nie mogę zasnąć. To duszenie przez zapewne wystrzał kortyzolu jest tak dotkliwe, że trzeba wstać i coś z sobą zrobić. Chyba jednak największy sukces, że nie sięgam w odruchu po tabsa, tylko to przeczekuję. Na razie trzymam się z tą przerwą dwudniową między prochami. W następnym tygodniu trzy dni odstępu... :zonk:

To się pochwaliłam, pogłaskałam po głowie ;) , a teraz zjem lunch i idę z menszem na kawkę weekendową na słoneczku!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 03 kwi 2016, 15:24
kosmostrada, nie lepiej, nadal się czuję fatalnie. Poszło mi wszystko na zatoki, łeb boli i gardło. Wezmę dwa dni urlopu, bo nie dam rady iść do pracy w takim stanie. a jak u Ciebie? Chyba lepiej, skoro już w ogródku pracujesz. Ja nie mam siły nawet iść do kuchni i zrobić sobie żarcie
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 kwi 2016, 16:39
Marcin2013 napisał(a): Purpurowy, kupiles alk na urodziny

Przecież wiesz że nie. :evil:

kosmostrada napisał(a): Purpurowy, :papa: Jak dzień mija, trzymasz się?

W porządku, trzymam się. A jak u Ciebie? Dalej choróbsko?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 kwi 2016, 17:22
Ḍryāgan, No jak taka koopa, to faktycznie poleżeć w domku jest dobrym pomysłem.
Jest lepiej, ale ja też i nie potrafię chorować. Jak mnie nie powala temperatura, to i tak działam w miarę sił.

Purpurowy, To super. Ja nadal chorawa, ale mam nadzieję, że idzie ku zdrowotności.

Przyjemnie posiedzieliśmy, w osłoniętym miejscu, na słonku. Tylko brzuch mnie boli okrutnie, chyba wątroba. :roll: Myślę, że nie mogę łykać tej neosine, bo od czasu jak biorę to mnie łupie w brzuchu i jeść nie mogę. Przeczytałam właśnie ulotkę i jest w ubokach często występujących. :why: No trudno.
Teraz się trochę położę, bo jestem bardzo wymęczona i obolała.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 03 kwi 2016, 17:53
Purpurowy, wiem wiem masz racje

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 03 kwi 2016, 17:54
mirunia, Ḍryāgan, kosmostrada, cotam ludki

Spamowa wyspa

przez cyklopka 03 kwi 2016, 17:55
Ponieważ wczoraj wypoczęłam, to w nocy z wczoraj na dzisiaj odpierniczyłam półmaraton Twin Peaks, brawo ja. :hide:
Poszłam grzecznie do szkoły, dzięki zaoszczędzonym neuroprzekaźnikom byłam wesoła, mimo że muszę poprawiać sprawdzian, bo - uwaga - pomyliłam się o przecinek przy przepisywaniu dawek -- 0,6 zamiast 0,06 -- vivat ja! :great:
Na pociechę wlepiłam sobie kolorowe zdjęcie Kyle'a na ekran w komórce, tak że mi tak bardzo przyjemnie, kiedy tylko sięgam po telefon. :105:
Zaraz wybywam z domu i za godzinkę idę na herbatę albo sojowe latte z nowym kolegą ;)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 03 kwi 2016, 18:04
cyklopka, brawo ty :)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 03 kwi 2016, 18:17
Cześć misie,
Dzisiaj zalatany dzień - nauka, obiad, jeszcze więcej nauki, zaczepiłam o manifestację, a teraz mam chwilę odpoczynku. Poza tym złamałam się i dobrałam się do słodyczy, ale tylko mały kawałeczek.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Sortuj wg