Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 17 kwi 2016, 11:05
Wczoraj spędziłam prawie cały dzień w łóżku
I dzis to samo.
Dopiero jutro wyjdę do ŚDSu
I do krawcowej
Miłej niedzieli
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 kwi 2016, 11:20
Ḍryāgan, platek rozy, ***** Słońca Wam Kochani zazdraszczam, bo to jednak inaczej ten dzień wygląda...

Ḍryāgan, Zmęczony jesteś pewnie po wczorajszym siedzeniu w pracy, a i możesz mieć taką fazę. Niby fajnie, że wiosna, ale jednak jakoś nam organizmy wariują. Ja się zmuszam do wszystkiego, inaczej leżałabym w wyrze w niemocy tępo gapiąc się w sufit. Fajnie, że jesteś u kobietki, pokorzystaj ile się da, nie obwiniaj się, że taki skapciały jesteś. Taki czas.

platek rozy, Kochana, może uda się wystawić nogę mimo migreniszcza. A jak nie, to trudno, wczorajszy dzień miałaś wspaniale "doladowujący" za cały weekend.

Lusesita Dolores, :papa:

mirunia - jak u Ciebie niedziela? Czytałam, że wczoraj też aktywnie spędziłaś dzionek. :great: Masz dziś zakwasy? :D

Dopijam kawę i idę do biblioteki i na kolejne testy zapachowe do rosska. Trzeba sobie też wyrobić zdanie na temat perfum celebryckich, z niższej półki. :smile:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez WolfMan 17 kwi 2016, 12:30
Dzień dobry ;)
Wiosna panie sierżancie ;)
Jedziemy !!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 17 kwi 2016, 12:43
mam strasznie tęgą rozkminę, czy brać paro. :? muszę być przytomna, ogarnięta i niepanikująca przez najbliższe 2 dni, mam też do załatwienia super ważną sprawę we wtorek rano :-| . muszę być spokojna i niewkręcająca sobie uboków. nienawidzę siebie za tchórzostwo i panikarstwo. nienawidzę. boję się krwawych mini-wylewów podskórnych i samoistnych siniolców, ataków płaczu i paniki.
no i kołatania serca.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 17 kwi 2016, 12:52
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 kwi 2016, 12:56
Dzień dobry! :papa:

W nocy jeszcze lało, ale od rana piękne słońce i cieplutko. Byłam już na dworze tylko w samej marynarce i wąskiej spódniczce. Fajna niedziela, czuję się dzisiaj dużo lepiej niż wczoraj. Po obiedzie następny spacer, trzeba korzystać ze słońca.

kosmostrada, :D niee, zakwasów nie mam i czuję się ok!
Kochana, podziwiam Twoją wczorajszą wenę malarską... cała sobota spędzona z farbami, pędzelkami! :D Porządna i sumienna uczennica z Ciebie! :great:
Czekamy na pokaz zdjęć akwarelek... na pewno coś stworzyłaś!

platek rozy, owocnie spędziłaś sobotę i z pewnością w dobrym nastroju.... to też będzie procentowało. A dzisiejsza migrena też nie popsuje Ci niedzieli, bo ją czymś ujarzmisz przecież i nie dasz, żeby zepsuła Ci taki dzień. Dobre jedzonko na targach poprawi humor, bo lubisz smakołyki. :angel:

Lusesita Dolores, wyjdź z tego łoża Dziewczyno, bo szkoda dnia... taka pogoda! Spróbuj wyjść na słońce, nic złego Ci się nie stanie. :D

Miłej niedzieli!
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 kwi 2016, 13:01
Paskudy zamknęły mi bibliotekę w niedzielę! :why: Najpierw skrócili o godzinę, teraz to. Wielkie otwarcie i unowocześnienia, niedługo zamkną w środę i będzie jak dawniej. :time: A tak się cieszyłam.
No nic, zapachy chociaż wypróbowałam, zaraz idziemy z młodym na kawkę, bo dostałam bony na 50% do costy.

WolfMan, :great: Miłego rozpoczęcia sezonu!!!

HoyaBella, Nie brałaś jeszcze tego tabsa?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 17 kwi 2016, 13:01
Cały czas siedzi mi w głowie piosenka Aqua Doktor Jones.

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 17 kwi 2016, 14:06
mirunia, mogłabym jechać do pracy do chłopaka Ale to się wiąże z tym ze musiałabym umyć włosy i się umalować.
A naprawdę nie mam checi:/
Wolę poleżeć
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 17 kwi 2016, 14:10
W Krakowie słonko Ale wieje przeokrutnie:/
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 kwi 2016, 16:33
mirunia, Kochana cieszę się, że świeża rześka jesteś.! Trochę tuptania zawsze dobrze robi. Wyszłaś po obiadku?
Wczoraj nic nie tworzyłam, bo dopiero uczyłam się, testowałam, miliart karteluszek pokrytych. I rysowanie piórkiem jeszcze. :great: Dziś namalowałam kwiatka, boszsz ale to trudne. Ale z tonowania tła jestem trochę dumna. A reszta, no cóż, pierwsze koty za płoty. :bezradny: ( oczywiście kolory są żywsze w realu). trening czyni miszcza - za rok będzie pięknie. ;)

Idę z psem, całkiem ciepło, nawet na chwilę słońce się pokazało.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 kwi 2016, 17:08
rolosz napisał(a):cyklopka, dlaczego nie możesz złożyć wypowiedzenia (wymówienia)?

Ponieważ mam umowę o pracę na czas określony, w której nie zawarto możliwości wcześniejszego wypowiedzenia.
Wynika to bezpośrednio z kodeksu pracy.

misty-eyed napisał(a):cyklopka, jesteś fajna, robisz coś dobrego, itd..., a powód może być prozaiczny - mają znajomą panią nauczycielkę na to stanowisko. Nie daj się zdołować układom, niefajnym ludziom...

To jest akurat bardzo prawdopodobne.
Ewentualnie może się zdarzyć, że nie będzie funduszy na moje lekcje, więc nikt ich nie przejmnie, zostaną po mnie natomiast godziny w świetlicy, na które jest kilkoro chętnych z panem W. włącznie.

HoyaBella, w sumie jeszcze ani razu nie przyniosłam ciasta, a parę razy zeżarłam. A te naklejki to nie majątek, chętnie rozdam pozostałe na końcu roku.

acherontia-styx napisał(a):A u mnie humor skutecznie spieprzony po tym co wczoraj usłyszałam w pracy na swój temat :evil:

Człowiek sam siebie tak nie zna jak oni, c'nie? :roll:

Natla_Miness napisał(a):Pooglądam Instagrama.

Instagram jest miły. Akurat się zalogowałam, a tam aktor, nad którym się ostatnio rozpływałam odpisał mi na komcia :oops:

Moją ulubioną wokalistkę mąż wyrzucił z zespołu, który sama założyła :hide:

Zabrałam wczoraj koleżankę na zakupy: ubrania + KFC + piwo smakowe.
W końcu od tylu miesięcy spędzamy czas ze sobą na zajęciach, że warto było zmienić otoczenie i wzmacniać więzi robiąc rzeczy przyjemne.

Kupiłam luźny T-shirt w kolorze musztardowo-miodowym, spódniczkę na gumce w zwykłą pledową kratkę, luźno leżącą na biodrach i tę białą bluzę z wielkim pretensjonalnym napisem BOWIE, która jest tak długa, że mogę ją założyć do getrów bez spódnicy. Ciekawam gdzie zaszaleję z taką stylówą, może na wernisaż? Wprawdzie jest to wystawa sztuki, ale jednak z komponentem alternatywnym i popkulturowym.

Do pracy będę chodzić w spódniczkach, żeby się już baby do końca ciskały :twisted: Plusem mojej sytuacji jest, że ciężko by mi było coś zepsuć. Muszę tylko trzymać ręce przy sobie i nikomu nie dać w łeb. A oni muszą mnie dotrzymać do końca i jeszcze zapłacić za wakacje.
Tylko nie będzie już tej wiary i szukania dobrych stron wszystkiego.

Chociaż po paru głębszych przemyśleniach doszłam do wniosku, że i tak dobrze pokombinowałam, że mam umowę o pracę, a nie na przykład zakaz zbliżania. Przecież mogłam napisać w CV, że mam psychozę i lubię małych chłopczyków :twisted:

Trochę źle się czuję, ale ani zaziębiona nie jestem, ani kaca nie mam, więc nie wiem, w czym rzecz. Zmęczenie materiału?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 17 kwi 2016, 17:36
cyklopka napisał(a):
acherontia-styx napisał(a):A u mnie humor skutecznie spieprzony po tym co wczoraj usłyszałam w pracy na swój temat :evil:

Człowiek sam siebie tak nie zna jak oni, c'nie? :roll:

Domyślam się co tą osóbkę, która powiedziała te rzeczy boli...że też na to wcześniej nie wpadłam :mhm:
Cóż, jeśli szefowa zapyta mnie jutro o co poszło, to powiem, że A. ma się pochwalić co powiedziała. W końcu nie miała oporów mówić tego przed nowymi osobami, które widziały mnie PIERWSZY RAZ na oczy, to przed szefową też nie powinna mieć :mrgreen:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 17 kwi 2016, 17:58
HoyaBella, Nie brałaś jeszcze tego tabsa?

brałam jakieś mini ilości i wpadałam w panikę i samonakręcanie się, wrażenia, że się duszę i inne takie.
może jutro wezmę na noc jakoś.

Sortuj wg