Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 kwi 2016, 16:07
mirunia, Kochana tak wlasnie biore , na noc przeciwkaszlowe a syrop w ciagu dnia .
O rosolek bym zjadla:)
U mnie ten kurak z groszkiem jest i ziemniaczki plus surowka z bialej kapusty i marchewki .

kosmostrada, Fajne ciuszki Slonce :great: :great: :great: sweterek ma sliczny kolor i ta gwiazdka :)
Mnie obsypalo zimnem , mam az 4... :why: :why:
Bylam w galerii handlowej i udalo mi sie kupic stanik na promocji , c o graniczy zebym za te cene kupila na moj biust ( jest jakis weekend promocyjny z okazji wiosny ) https://www.esotiq.com/p/staniki/stanik ... elony/2638

Obrazek

Ḍryāgan, Neosinka pomaga , ja juz praktycznie kataru nie mam . A biore ja drugi dzien .
Zadne tam theraflu czy gripexy bo one nie lecza a tylko dzialaja objawowo.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 02 kwi 2016, 16:09
mirunia, Nie potrafię. W łóžku czuję się bezpiecznie.
Jutro jadę do chłopaka to wyjdę z łóżka Ale to jutro :(
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 kwi 2016, 16:13
Lusesita Dolores, ja sie czasami nawet w mieszkaniu bezpieczna nie czulam bo mialam lęki ale wychodzilam mimo to . Zycie krotkie, bym ocipiala w tym lozku . Ile przezyje to moje , mimo chorob i popsutej glowy.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 kwi 2016, 16:18
misty-eyed, Aniu witaj:********* W Krakowie moge polecic swietnego neurochrurga do ktorego chodzilam sama i ktory operuje sportowcow .

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 02 kwi 2016, 16:18
platek rozy, Ja lubię swoje łóżko ...nic nawet nie oglądam. Tylko leżę i gapie się w komórkę albo śpię..
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 kwi 2016, 16:23
Lusesita Dolores, a ja tez lubie lozko ale wole w nim spac jak jestem zmeczona albo sie bzykac :mrgreen: a tak lezec i nie wychodzic to nie znosze bo mi sie wydaje ze umieram Poz a tym no ilez mozna w tym lozku> Ne zal Ci ze zycie Ci ucieka? Nie ma na co czekac , zaden dzien nie wroci i to jest moj najwiekszy motywator w chorobie.
Troche wiecej motywacji zeby zyc inaczej bo tym sposobem to cale zycie spedzisz w czarnej dupie . :bezradny: :bezradny: Tu kazdy chory ale widzisz jakos pchamy do przodu swoje zycie ....
Ostatnio edytowano 02 kwi 2016, 16:25 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 02 kwi 2016, 16:23
platek rozy, dziękuje Kamilko, ten, u którego był Syna jest suuuper, co nie zmienia faktu powagi problemu!!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 kwi 2016, 16:26
misty-eyed, Kochana wiem , kazda taka operacja jest powazna , mialam miec w szyi 2 peek prevaile na szczescie sie obylo bez i to ten doktor mnie tak na nogi postawil po 9 miesiacach karuzeli i bolu :)
Jeli lekarz dobry to bedzie dobrze! :great:

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 02 kwi 2016, 16:27
Lusesita Dolores, to prawda, ja ponad 4 lata walczyłam z lękiem przed wyjściem gdziekolwiek. Zaczynałam od ubrania się, zrobienia makijażu i zjechania windą na dół. I tak stopniowo, stopniowo...do celu. Ale warto, bo życie to ruch i wszystko dookoła nas. Teraz przyroda budzi się do życia, więc warto popatrzeć na cuda natury...to motywuje, dodaje skrzydeł!!!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 02 kwi 2016, 17:11
Nie potrafie:(((
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 kwi 2016, 17:18
platek rozy, toś zadowolona, bo nareszcie kupiłaś stanik w odpowiednim rozmiarze i cenie. Mimo, że go nie widać, ale to ważna część damskiej garderoby i musi być dobrana.
Jeszcze Cię opryszczka dopadła, oj, to boli na początku!

misty-eyed, witaj Aniu, myślałam dzisiaj o Tobie. :105: No popatrz, jak nam te kręgosłupy dokuczają... mnie tym razem piersiowy.
Dobry masaż jest zbawienny, powinien Ci przynieść ulgę.
To masz teraz nowe zmartwienie -operacja Syna, ale pocieszający jest fakt, że znalazł Złote Ręce i tego się trzymaj! Dobry specjalista + młody, silny organizm i będzie dobrze. Teraz kręgosłupy operują niemal masowo, zazwyczaj z pozytywnym skutkiem. Bądź dobrej myśli Aniu. :papa:

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 02 kwi 2016, 17:29
mirunia, Dziękuję bardzo...staram się ;)
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 02 kwi 2016, 17:41
siema siema

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 kwi 2016, 18:07
Wróciłam z futrzakiem, na wieczór już to słoneczko tak nie grzeje...
Psa wyprałam od "pasa" w dół, bo miał strasznie brudne przykurzone łapy. Teraz siedzi z fochem w salonie. :lol:

Cieszę się Dziewczyny, że moje zakupy Wam się podobały!

platek rozy, Oj lubimy takie zakupki za mały piniondz, nie? :smile:
No to szczęśliwa jesteś z tym stanikiem :great: , bardzo fajny, jaki kolor wzięłaś?

mirunia, połazikowałaś dzisiaj Słońce, super! Dobre dla zdrówka i dla głowy. Też lubię zaglądać do ogródków.
Powiem Ci, że zobaczę jak kiecka się wymiętosi po praniu, bo może będę ją nosić na "lumpa", czyli wygniecioną. Mimo prasowania, i tak po godzinie będzie tak wyglądać... ;)

misty-eyed, Oj przykro mi Kochana, rozumiem Twoje nerwy... :bezradny: Znam osoby po operacjach kręgosłupa, są zadowolone i odżyły. Będzie dobrze, zwłaszcza, że jest w dobrych rękach.
Mam nadzieję, że po weekendzie kręgosłupik będzie Ci mniej dokuczał, tego Ci życzę.
Sweterek jest w ładnym pudrowym różu, z wiekiem przekonuję się do tego koloru przy twarzy.

Lusesita Dolores, Przyłączam się do akcji - szkoda życia na leżenie w wyrze! ;) Abstrahując od uciekającego życia, jak się nie będziesz ruszać, to w wieku 40 lat będziesz schorowaną inwalidką. :time:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg