Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 02 kwi 2016, 10:21
Hej, cześć. Chyba jednak dołączam do klubu przeziębionych. Czuję się wrednie i w związku z powyższym chyba nici z randki :(
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 kwi 2016, 10:22
mirunia,:******** Kochana mam neoazarine na kaszel i mam syrop z babki lancetowatej oraz strepsils do ssania.
Jak sie dzis czujesz>???
Ja dzis tez podjade na zakupy ale to samochodem , na szybko , musze kilka rzeczy dokupic.
katar mi nawet przestal cieknac ale biore neosine i satorin na zatoki to pewnie dlatego.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 kwi 2016, 10:57
platek rozy, czuję się jako tako... nadal bolą mnie te żebra w zależności od pozycji i skłonów (nawet podczas kaszlu) - to okropna neuralgia, na którą nawet zastrzyki nie pomogły.

Płatuś, tę, neoazarinę bierz tylko na noc, żeby Cię nie męczył kaszel, natomiast w dzień ten syrop z babki - który upłynnia wydzielinę z oskrzeli i pomaga odkrztusić.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez JERZY62 02 kwi 2016, 11:15
kosmostrada napisał(a):Nie pospałam dzisiaj, ale trudno, najwyżej dziabnę drzemkę w ciągu dnia.

Dlaczego ja nie mogę usnąć w dzień też bym pospał, nie spałem całą noc, to niesprawiedliwe jedni śpią w nocy i w dzień mogą, niesprawiedliwe ała :why:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 02 kwi 2016, 12:19
poszedłem na spacer. trwało to dwie i pół godziny. przeżywałem sine napięcie. ścisk w głowie i roztrzęsienie. teraz jestem zalękniony i przygnębiony. Kiedy byłem na spacerze to myślałem o tym swoim pisaniu. co z tego, że umiem pisać kiedy te książki tak słabo się sprzedają?
Myślenie o tym doprowadziło mnie do dużego napięcia. A wczoraj był taki fajny dzień. Dzisiejszy już jest spisany na straty.

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 kwi 2016, 13:07
Wróciłam z kauflandu, zrobiłam zakupy, wydałam grosza i biorę się za obiad. Dawno już gotowałam rosół, więc kupiłam spory korpus z kaczki i skrzydło z indyka i nastawiam zaraz gar. Będzie pyszny rosół. :yeah:
Trochę się zmachałam dźwigając siaty, ale dzisiaj miejskie autobusy chodzą w kratkę, musiałabym pół godz. czekać, to wolałam się przespacerować po słońcu i połknąć trochę wit. D.
Mam też łososia na kolację, był w promocji.
No to kierunek kuchnia.... Obrazek

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 02 kwi 2016, 13:18
wieslawpas, a jak się mają sprzedawać, skoro czytelnictwo w Polsce osiągnęło poziom dna? 3/4 obywateli nie czyta w ogóle, znaczy w ciągu ostatniego roku nie przeczytało ani jednej książki. W dzisiejszych czasach z pisania raczej nie wyżyjesz...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 02 kwi 2016, 13:24
żyje z czegoś innego na szczęście.
W przyszym tygodniu idę na terapie dzienną, to może mi się nastrój poprawi.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 kwi 2016, 14:05
platek rozy, Kochana miłego weekendu mimo chrypy, pamiętaj że na poniedziałek umówiłyśmy się być w formie! ;) Co pokupowałaś?
Dzięki za info o rossku, zastanowię się, czego potrzebuję.

mirunia, To cieszę się , że spacerek zaliczyłaś, bo dziś już naprawdę wiosna! Może jeszcze się skusisz po pichceniu?
Ja dziś nie gotuję, bo nie mam dla kogo, a sobie jakąś jaglankę zrobię i już. I kupiłam awokado na lunch. :105:

Ḍryāgan, O nieeee... To kuruj się mój drogi, może kup tą neosinę, co z Plateczkową bierzemy, to przyspiesza zdrowienie. No chyba że masz sprytny plan iść na zwolnienie. ;)

JERZY62, Ja nie lubię spać w dzień, ale czasami padam po prostu. Może jednak spróbuj wypracować sobie jakiś rytuał na wieczór, to naprawdę pomaga zasnąć.

rolosz, Dziękuję, ale ciężko mi uleżeć w wyrze, przy takiej pogodzie zwłaszcza. Nie mam już temperatury, to podobno można nogę wystawiać.

Pogoda tak wspaniała, że z przyjemnością się przeszłam mimo kamieni u nóg i zużycia sryliarda chusteczek. Kupiłam sobie ku rozpieszczeniu pęk żonkili, bratki do doniczki przy wejściu ( już wsadziłam :105: ).
Teraz robię sobię kawkę i idę posiedzieć obok opalającego się psa na słoneczku. :great:

Dziewczynki - w moich lumpkach licho, tzn. jak dla mnie ,która ma pełną szafę i szuka konkretnych rzeczy tudzież cudeniek za grosiki. Ale nabyłam luźną sukienkę Cottonfielda ( bardzo lubię tą firmę za jakość) i niezobowiązujący sweterek krótki, specjalnie do spódniczki. Sorry za jakość zdjęć, trochę inne kolory, wierzcie mi na słowo, że ładne. ;) Wydałam 15 zeta, bo dziś zniżka. Czy zauważyłyście, że w najmodniejszych kolorach sezonu wg Pantone? ;)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 02 kwi 2016, 14:20
kosmostrada, może kupię, ale jakoś nie mam weny się podnieść z wyra. A właściwe to już nie kupię dzisiaj, bo najbliższa apteka jest czynna do 14.00. Przegapiłem. Tak naprawdę to bym chciał, żeby się ktoś mną zaopiekował :( Wziąłem na razie theraflu i neoangin na gardło. Zobaczymy, może mi do poniedziałku choć trochę przejdzie. Nie chcę zwolnienia. Najwyżej wezmę ze dwa dni urlopu, bo jeszcze mam z tamtego roku

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 02 kwi 2016, 14:45
A ja zdrowiuska
Już się nachorowałam w tym roku
Zalegam dzis w lozku mimo ladnej pogody
Kosmo no ładne ciuszki
reszcie zycze zdrowia
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 kwi 2016, 16:02
kosmostrada, fajna kiecka, taka sportowa, trochę będziesz miała gimnastyki przy prasowaniu, ale liczy się look. :D
Bratki mówisz posadziłaś? :great: E, to masz już piękne wejście do domu i wiosenny akcent. :105:

Byłam przed chwilą na ponownym spacerze, tym razem w cichej okolicy domków jednorodzinnych i obiektów sportowych. Spokój, cisza, cieplutko i zieleniutko. W ogródkach już poczynione pierwsze porządki, wygrabione, zamiecione... pierwsze zwiastuny wiosny kwitną obficie, miałam na co popatrzeć. :105:
Przeszłam też wokół stadionu dzięki panu ochroniarzowi, który krzywił się trochę, że wchodzę na teren, bo za godzinę ma być mecz. Ale puścił oko, ja obiecałam za 20 min. wyjść i wszystko poszło gładko. Nawet posiedziałam sobie na pustej trybunie, grzejąc pyska w słońcu. :lol:
A rosół sam spokojnie mrugał przez ten czas. Fajna sobota. Wiosenne słońce czyni cuda, dodając chęci do życia. :angel:

Lusesita Dolores, nie zalegaj w tym łóżku, skoroś zdrowa! Co w nim ciekawego? Idź na słoneczny spacer, choćby na 15minut.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 02 kwi 2016, 16:03
Dzień Dobry...

Przeczytałam, że chorujecie. Współczuję bardzo, bo wszelkie dodatkowe ograniczenia normalnego funkcjonowania są wkurzające.
Ja dołączam do Was, bo problem z kręgosłupem zaostrzył się. Jestem po 2 masażach, nawet nie wiem jak się nazywają, ale to jakaś nowa technika. Na dodatek mój Syn musi poddać się operacji kręgosłupa lędźwiowego - to mnie dodatkowo zdołowało, ale wyjścia nie ma. Jedyne pocieszenie, że trafi w ręce świetnego specjalisty.
Ale to bardzo poważny neurochirurgiczny zabieg... Życie...

U mnie słonecznie, ale zimno. Muszę kilka dni posiedzieć w domu, w cieple, wykonując kilka ćwiczeń zaleconych, ale nie wysiłkowych.

Pozdrawiam, spokojnej soboty życzę :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 02 kwi 2016, 16:07
kosmostrada, fajne ciuszki, w moim guście :D I faktycznie blue i pudrowy róż chyba /?/, jeśli tak, to przyjemne, delikatne i bardzo kobiece kolory. Ja lubię.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Sortuj wg