Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez rolosz 12 kwi 2016, 20:10
Marcin2013 cześć :)

kosmostrada no właśnie, dzisiaj spacerek, a następne w kolejności są spotkania towarzyskie, żeby nie być odludkiem właśnie ;) ale wszystko po kolei :smile:

HoyaBella ja kiedyś "bałem się" płacić kartą w sklepie, a nuż będzie jakiś błąd i pani przy kasie powie, że nie może skasować i że wszyscy w kolejce będą się na mnie gapić o tak: :shock: Dziś już się nie boję, że karta nie zatrybi. Trzeba takim sytuacjom stawiać czoła i stopniowo z nimi walczyć. Idziesz wkrótce do lekarza? Leki mogą pomóc, uspokoić, wyciszyć w takich sytuacjach.
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 12 kwi 2016, 20:11
rolosz, cześć :)

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 kwi 2016, 20:34
rolosz, no popatrz, każdy z nas ma lub miał jakieś swoje bolączki stresowe w pewnych miejscach. Czy to sklepy, poczta, urząd, czy nawet fryzjer, u którego kiedyś czuliśmy się relaksowo. Całe szczęście, że to z czasem mija... ale trzeba było to oswoić i włożyć dużo swojej pracy.

kosmostrada, mam nadzieję, że jutro będzie również zwyczajny dzień, spokojny. Chociaż mam zebranie w pracy, więc trochę chaosu wtargnie w ten spokój. Ale to przecież życie.
Dzięki za głaski, Ciebie również tulam w tych bólach, mam nadzieję, że są już ujarzmione.
Jestem już wypluskana i wskakuję pod kocyk przy tv.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez rolosz 12 kwi 2016, 20:47
Marcin2013 co tam u Ciebie? :smile: Powolutku do przodu? :smile:

mirunia, otóż to, trzeba trochę pracy w to włożyć. I pomyśleć, że kiedyś takie pierdoły zawracały moją głowę i burzyły spokój.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 kwi 2016, 20:55
mirunia, @ rzecz cykliczna, więc wiadomo, że trzeba odczekać i będzie spokój. Nie psuje mi to całkiem dnia, po prostu jestem zmarnowanym obolałym flakiem. ;) Dzięki za tulańce, zawszeć to jakoś po nich mniej boli.
Ja też zaraz się zapiżamuję.

HoyaBella, rolosz, Jestem osobą z natury bardzo nieśmiałą. A jako że się wstydzę, że się wstydzę ;) to pracuję całe dorosłe życie nad tematem. Trenuję, stawiam czoła wyzwaniom, czasami mi lepiej wychodzi, a czasami jestem niezadowolona. Zakładam, że to jest akurat rzecz którą można zmienić z korzyścią dla siebie, nieśmiałość ma mi ewentualnie dodawać uroku, a nie robić ze mnie pierdołę. :D W sklepie po ponad 20 latach treningu jest już całkiem nieźle. :mrgreen:

Wyskoczyłam po moje kapsułki kawowe ( no muszę robić sobie dobrą latte) i do biedry skorzystać z dni włoskich kupić bazylię i parmezan za rozsądną cenę. Sprytnie jednak to załatwiłam, bo monsz nas z psem podwiózł, a wróciliśmy na piechtę. Spacer wieczorny był, zakupy załatwione, a nie przemęczyłam się. :great:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 kwi 2016, 20:58
Carica Milica, przeziębienie na dobicie w trudnym momencie jest faktycznie irytującą opcją :(

platek rozy, kiedyś mi się zdarzały takie derealki, że czułam się jakbym zjeżdżała windą do świata rzeczywistego i nie mogła uwierzyć w to, gdzie jestem. W dzieciństwie raczej, a wtedy nie umiałam opisać tego objawu.

Mówisz, że już cię to wszystko wzięło z kończynami włącznie? :shock:

HoyaBella, ja kiedyś myślałam, że pracownicy Rossmanna się ze mnie śmieją (oni często gadają w grupkach zamiast pracować).
A teraz mam leki. :great:
Oprócz tego przestało mnie przeszkadzać jak na last.fm są tytuły bez polskich znaków albo mają nieprawidłowo użyte wielkie litery. 8)

Byłam u psychiatry, nie chce mi obniżać dawki, po wtedy mógłby się stracić kierunek działania. Natomiast mam zażywać wczesnym wieczorem, a nie przed snem, żeby nie przymulać rano i dostałam coś na podniesienie ciśnienia. Tak sobie poeksperymentujemy.
W sumie głupia sprawa, jak wychodzę uśmiechnięta, mówię lekarce "Pa!", a w poczekalni jakaś smutna gothka siedzi, pewnie na pierwszej albo drugiej wizycie :bezradny:

kosmostrada napisał(a):Była Lolita Lempicka, dwa rodzaje na promocji... :( ( pocieszam się, że może są paskudne, bo nie wąchałam... ;)

Na pewno świństwo :angel:

Dobra, co myślicie, brać ta spódnica?
Obrazek
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez rolosz 12 kwi 2016, 21:02
cyklopka brać, ale ja się nie znam 8) A ja mam leki i już nie sprawdzam 50 razy, czy dobrze nastawiłem budzik, tylko 25 razy :mrgreen: Postęp jest!! :great:

kosmostrada ja też jestem dość wstydliwy :oops: Jeszcze z tym walczę, żeby zamienić to w atut ;)

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 12 kwi 2016, 21:19
rolosz, powoli do przodu :)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 kwi 2016, 21:29
rolosz, ja dzisiaj rano nerwowo obliczałam, na który autobus idę, przysypiając z powrotem w trakcie obliczeń. Zobaczymy jak pójdzie z tym nowym leku, co go jutro wykupię.

Wypiłam zbożówkę z proszkiem sojowym.

A co będzie jak zamówię spódnicę, a czerwonych botków nie mam? :bezradny:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez rolosz 12 kwi 2016, 21:47
cyklopka, chyba nie szkodzi, ale ja się nie znam 8)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 12 kwi 2016, 21:56
cyklopka napisał(a):A co będzie jak zamówię spódnicę, a czerwonych botków nie mam? :bezradny:

A muszą być czerwone botki do tej spódnicy... w innych będziesz też wyglądać OK :smile:
®

Spamowa wyspa

przez Siarlek 12 kwi 2016, 22:37
Cyklopka ja się nie znam ale nie brać :evil:
Kupisz ją sobie za 10 lat jak Kaczyński zostanie koronowany władcą Polski, a Terlikowski prymasem. Na razie jesteś z młoda na tąspódnicę
LAHWF
Losing All Hope Was Freedom

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 12 kwi 2016, 22:40
Nafaszerowałam się jakimiś pastylkami z apteki i gorączka ze mnie zeszła, ale dalej jestem mocno osłabiona. Racja, spamowa jest miejsce do żalenia się. bo przecież nie pójdę do współlokatora. :D Mogę pogadać z facetem, ale on moich żali chyba ma dość ostatnio. Za dużo, jak na jedną, męską głowę. Dziękuję wszystkim za miłe słowa. :*

cyklopka, nie przekonuje mnie ta spódnica. Może dlatego, że osobiście nie lubię takiego połączenia kolorystycznego, mdłe dla mnie. Ale botki są super. :D

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 12 kwi 2016, 22:41
Albania! :twisted:

Sortuj wg