Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 01 kwi 2016, 01:00
A ja selerzę, czytam, odpisuję, a powinnam sobie wziąć lekarstwo i coś do picia.

Kiedyś była taka gra na konsolkę, się nazywała Patapon. Polegała na prowadzeniu plemienia istot wyglądających jak oczka z rączkami, nóżkami, pióropuszami i bronią przy pomocy rytmu bębnów. Jak się zepsuło rytm, to armia się potykała i przewracała i Patapony mówiły: "Spokojnie, raz jedna nóżka, raz druga".

Tak sobie powtarzam, jak mi ciężko idzie. Nóżka za nóżką.

(Jeszcze był taki motyw jak Patapony świętowały pokonanie cyklopa, to jeden się zreflektował i mówi -- ale przecież my też jesteśmy cyklopami).

Dobra, idę po lekarstwo :hide:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 01 kwi 2016, 01:12
jaki kafar? jakie dziwne slandżki, możecie mi wyjaśnić o co chodzi?
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 01 kwi 2016, 01:14
Cyklopka po kwetiapinę???

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 01 kwi 2016, 01:20
jaktobylo napisał(a):jaki kafar? jakie dziwne slandżki, możecie mi wyjaśnić o co chodzi?

http://www.miejski.pl/slowo-Kafar

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 01 kwi 2016, 01:28
Ja tam spotykałem się z określeniem "kox" najczenździej, a kafar to słówko nie wiedzieć czemu kojarzy mi się z ...z że tak sięwyrażę arbskoislamskim "klimatem" :bezradny:
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 01 kwi 2016, 01:29
Purpurowy tak wgle to nadal pijasz to i owo?

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 01 kwi 2016, 01:29
jaktobylo napisał(a):Ja tam spotykałem się z określeniem "kox" najczenździej, a kafar to słówko nie wiedzieć czemu kojarzy mi się z ...z że tak sięwyrażę arbskoislamskim "klimatem" :bezradny:

No ja też częściej słyszę o "koksach".

jaktobylo napisał(a):Purpurowy tak wgle to nadal pijasz to i owo?

Od kilkunastu dni nic.

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 01 kwi 2016, 01:33
jak widać tablesie kofeinowe działają, już tak późno, a ja zmęczonka nie odczuwam zbytnio, ale za to jutro co to będzie, znaczy się dziś za kilka, za 4 godz jak wstanę... o ile wstanę

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 01 kwi 2016, 01:43
Chyba zaraz pójdę spróbować zasnąć.

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 01 kwi 2016, 05:44
pobutka !!!!!

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 kwi 2016, 08:33
Dzien dobry Wszystkim :********
Ja sie rozlozylam kaszlowo , nawet mi tableta z kodeina na kaszel nie pomogla :shock:
Zaraz jade do pani K a pozniej do pracy ale na szczescie tylko na 3 godziny bo odrabiam sobie l4 dzis i w poniedzialek.

mirunia Kochana :******** nie wiem moze dzis sie cos dowiem odnosnie tego co pani kierownik powiedzieli , a jak nie to pewnie dopiero w poniedzialek.Jak sie czujesz?????

acherontia-styx wiem ze moze to jeszcze troche czasu ale nikt mi na cv nie odpowiada a sle caly czas zeby nie zostac na lodzie jak sie tu nie uda :bezradny: i to mnie przeraza.

kosmostrada Slonce a Ty jak samopoczucie???? :*********
Tarta powiem ze wyszla pyszna , jeszcze mam na dzis kawalek ,wezme do pracy a pozniej mam zamiar zrobic kuraka z groszkiem zielonym .

U mnie wczoraj sie zrobilo 19 stopni , myslalam ze w tramwaju to sie przekrece taka duchosc byla. Dzis jest 7 i pada .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 kwi 2016, 10:19
Dzień dobry! :papa:

Ale dzisiaj strasznie pochmurno i jesiennie, mżawka i deszcz na zmianę. Ledwo siedzę w pracy przy takiej śpiącej aurze, piję drugą kawę i nie wiem jak wytrzymam do 15. Chyba znajdę sobie jakieś ciekawe zajęcie, żeby czas szybko zleciał i żeby nie usnąć. :bezradny:

platek rozy, przy takiej pogodzie znowu mnie boli to co bolało, zaraz wezmę ketonal.
To masz też trochę dzień zajęty, chociaż na trochę do pracy, żeby nie siedzieć w domu. No ciekawa jestem tych rozmów Szefowej...

kosmostrada, pospałaś deczko dzisiaj? Jak się czujesz po nocy i wygrzaniu? Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej. Siedź Kochana w domu dzisiaj i nie wychylaj nosa w taką pogodę- kropelki do nosa i herbatka z malinami oraz jakieś czytadło... :papa:

jaktobylo, łomatko, co to jest?
najczenździej
:hide: chyba przedobrzyłeś nieco! Nawet przeczytać tego nie umiałam!

Dobrego piąteczku Wszystkim! :papa:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 kwi 2016, 10:42
Dzień dobry!

mirunia, ***** Kochana u mnie słoneczko wyłazi, aż żal w chałupie siedzieć... :why: Myślałam, że cichcem coś porobię, pojadę, ale strasznie źle się czuję. Nie mogłam spać, kaszlę, zatoki mam zatkane, łeb rozsadza. Muszę wyjść z psem około 12tej, bo nie ma kto, to jedyne konstruktywne działanie, jakie dziś przewiduję. Trza pochorować... :bezradny:
Ściskam Cię Kochana, mam nadzieję, że ten ketonal Ci pomoże. Na całe szczęście dziś piątek, przetrwasz do 15tej i weekendzik. Wg prognozy od jutra masz mieć lepszą pogodę.
Idziesz po zakupki po pracy, czy sobie na lepszą aurę wyprawę zostawiasz?

platek rozy, Platuś ****** trzymaj się i napisz koniecznie, czy coś wiadomo z robotą. Kurak z groszkiem- takie danie dla chorutkiej osoby, chciałabym, żeby ktoś mi zrobił... :105:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 kwi 2016, 11:10
kosmostrada, nie płakuniaj Kosmuniu, jeszcze słoneczka zażyjesz co niemiara, wszak przed nami wiosna-lato! A teraz trzeba wysiedzieć choróbsko w domu, a nie wietrzyć się. Zatoki lubią ciepło. Krople konieczne przy zatkanym nosie + Sinulan lub theraflu zatoki.

Kosmo, zakupy wczoraj poczyniłam, jakbym przeczuwała deszcz. Niewielkie, w mojej okolicy... trochę warzyw, pieczywo. Jutro ma być pogodniej, więc małe wyjście zaplanuję po brakujące rzeczy i nastawię jakąś zupę.
A dzisiaj oby do 15 i lecę pogrzać się lampą, bo ciepełko pomaga.

Sortuj wg