Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 kwi 2016, 22:47
Co mi po wirtualnym piciu :why:

HoyaBella, ktoś musi nak*^#!@ć, żeby siedzieć w domu mógł ktoś :shock:

dobras4, Gwiezdne Wojny :mhm:

W sumie mogłabym pana W. zabrać :oops: Bo ze znajomymi się widzę wcześniej (przecież to prawda), to można by jeszcze po wernisażu gdzieś na chwilę wyskoczyć, czy nie :oops:

A z resztą mam większy problem, czy pograć teraz w Heroesów - krótki ale wymagający precyzyjnej strategii scenariusz, czy w Pociągi na facebooku, czy umyć głowę, czy iść spać :hide:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez dobras4 11 kwi 2016, 22:52
Tylko coli nie zapomnieć! :lol: Ale sobie smaku narobiłem... :105:
Jak tam dzisiejszy dzień roloszu? :D
cyklopka łeee... mnie to nie kręci ;) aczkolwiek muszę kiedyś obejrzeć wszystkie części bo intryguje mnie fenomen tej sagi :)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 kwi 2016, 22:57
cyklopka, Plan na urodziny masz super, po co Ci jeszcze wódka? 8) Na ten wernisaż to już masz towarzystwo, czy to randka artystyczna ze sobą?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez rolosz 11 kwi 2016, 22:59
dobras4, dzisiejszy dzień o.k. dość stabilny :great:
Czy oprócz GnR i AC/DC lubisz Deep Purple? Dają w lipcu koncert w Polsce. Ale raczej na pewno urlopu nie dostanę w tym terminie :x

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 kwi 2016, 23:01
dobras4, fanklub w bardzo marginalnym stopniu poświęcony jest filmom, raczej książki, komiksy, gry, klocki LEGO.

kosmostrada, no właśnie powątpiewam czy uda mi się wyciągnąć kogoś, priorytetem jest poznać ulubioną malarkę :105:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 11 kwi 2016, 23:06
mdli mnie od wody brzozowej z rossmana. wali podłym jabolem :why:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 kwi 2016, 23:10
HoyaBella napisał(a):mdli mnie od wody brzozowej z rossmana. wali podłym jabolem :why:

Mówimy o czystym soku z brzozy, czy starożytnym kosmetyku na bazie spirytusu z sokiem z brzozy? :shock: :shock: :shock:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez dobras4 11 kwi 2016, 23:12
cyklopka Lego ze Star Wars zawsze chciałem mieć :D Uwielbiam klocki, jak byłem mały to kolekcjonowałem i mi tak zostało, muszę kiedyś wrócić do tego hobby ;)
rolosz ja uwielbiam wszystko co stare i z duszą :D taki trochę oldschoolowy ze mnie chłopak ;) czasem mam wrażenie, że ten ktoś na górze (o ile istnieje) wcisnął mnie w nieodpowiednie czasy...
Mi może będzie dane być na koncercie Iron Maiden 3 lipca we wrocku... :105: No i liczę, że uda mi się pojechać na Bryana Adamsa, gra 6 października dwa dni po moich urodzinach, to byłby niesamowity prezent :D
https://www.youtube.com/watch?v=i1mi-vGwJLU widziałeś? Ja jestem mega zadowolony z chłopaków, Axl słychać, że popracował nad głosem przez te 2 lata i daje z siebie maksimum (pomimo złamanej nogi nie odwołał koncertu :brawo: ) Obawiałem się, że to wszystko będzie sztuczne, ale widać że czerpią z tego radość :D Chyba sentyment nie zaniknął pomimo upływu lat i było im to potrzebne :105:

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 11 kwi 2016, 23:26
cyklopka napisał(a):
HoyaBella napisał(a):mdli mnie od wody brzozowej z rossmana. wali podłym jabolem :why:

Mówimy o czystym soku z brzozy, czy starożytnym kosmetyku na bazie spirytusu z sokiem z brzozy? :shock: :shock: :shock:

o tym http://www.rossmann.pl/Produkt/Isana-Ha ... ,1836,5820

sto lat temu w Ross było takie coś "Kaszmir w płynie" . O matko. Mini buteleczka, a męczyłam toto chyba 2 lata. Waliło straszelnie. Koszmar w płynie mi się przypomina jak wącham tą brzozówkę :hide:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 kwi 2016, 23:29
cyklopka, Młody chce sprzedać swoje lego star warsowe, rozumiem, że może liczyć na poradę gdzie co jak? 8)

dobras4, zawsze ich lubiłam i jak Slash jak zwykle uroczy ;) , to Axl zrobił się brzydki... :why: Pewnie jak zarobi trochę piniondza to zrobi sobie operację, jak wszyscy.
Pamiętam jak się Blondie reaktywowało i pierwsze wywiady z Debbie Harry, trochę kaski wpadło za Maria i drastyczna zmiana twarzy . ;)

HoyaBella, Ale nie pijesz tego? :zonk: ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez rolosz 11 kwi 2016, 23:30
dobras4, jak to się przyjęło mówić stare, ale jare :D . Axl faktycznie popracował nad wokalem. W porównaniu z tym, co jeszcze nie tak dawno oglądałem na YT to jest naprawdę nieźle. Kto wie, może Ci gentlemani odwiedzą jeszcze Polskę.
Koncerty fajna sprawa. Muszę się na jakiś wybrać. Tęsknię za takimi klimatami. A na Deep Purple to chciałbym bardzo :uklon:

kosmostrada, Slash to sobie nieźle radzi nawet bez GnR :D

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 11 kwi 2016, 23:37
kosmostrada napisał(a): HoyaBella, Ale nie pijesz tego? :zonk: ;)

nie. olejku rycynowego też nie. ale walerianki bym się napiła :105:

Spamowa wyspa

przez dobras4 11 kwi 2016, 23:41
kosmostrada myślę że Axl tego nie zrobi ;) Kasy mu nigdy nie brakowało, chyba zaakceptował swój wygląd :D
Też ich wielbię, urzekli mnie swoją autentycznością, brakiem skrupułów i nieustępliwością (oczywiście mowa o Gunsach z lat 85-93). W końcu to "najniebezpieczniejszy zespół świata" :)
rolosz na to że odwiedzą Polskę cholernie liczę. Slash lubi i ceni polską publikę więc myślę, że się za nami wstawi :D
Też tęsknie za tymi klimatami, kocham koncerty, tą energię, podekscytowanie, poczucie wspólnoty... :105: Brakuje mi tego...
Na razie z większych imprez zaliczyłem Bon Jovi w Gdańsku i Slasha w Krakowie (dwa wielkie spełnione marzenia :D )
W tym roku planuje jeszcze Woodstock, chcę poczuć tą niesamowitą hipisowską atmosferę nieograniczonej wolnośći ;)

Spamowa wyspa

przez rolosz 11 kwi 2016, 23:47
dobras4 byłem wtedy w Gdańsku na koncercie :D A na Woodstocku nie byłem nigdy :oops: ale na to już jestem chyba za stary :-|

No nic Spamowa. Trzeba się szykować spać. Rano do pracy. Cholera :evil: :papa:

Sortuj wg