Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 kwi 2016, 18:51
mirunia, kosmostrada, Witajcie Kochane :****** u mnie o ile w pracy bylo ok tak po pracy dostalam total odmozdzenia w Biedrze i kupilam nie to miesko ktore chcialm wziac i jeszcze sie przy kasie o cene klocilam ze za drogo :hide: :hide: :hide: :zonk: totalnie moj mozg ma alzheimera i 120 lat.
Siedze teraz wkurwiona na ten stan rzeczy.I smutna.

Przyszla moja druza z ametystem --- ten wisior zamowiony w Chinach . Kosztowal 2 dolary .
Jest l;adny , mozna go nosic dwustronnie , z jedenj jest gladki i ciemniejszy z drugiej ma krysztalki ametystu ktore pod swiatlo sie swieca :)

Obrazek

kosmostrada, w jakim stroju paradowalas???? :105:

mirunia, w domku lepiej sie czujesz???? Jak wieczor Ci mija?
Ostatnio edytowano 11 kwi 2016, 18:55 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 11 kwi 2016, 18:55
Hej dziewczyny
Ja dziś cały dzień w łóżku
Za to jutro jadę do ŚDSu i do mi psy
Pogoda paskudna
Muszę jutro ubrać płaszczyk bo zimno
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 11 kwi 2016, 18:56
platek rozy, wisior piekny:))
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 11 kwi 2016, 18:58
platek rozy, płatku moj mózg też wariuje
Jak zbliża się noc A ojciec pije to mam takie leki ze całą się trzese
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 kwi 2016, 19:35
platek rozy, ****** Dobrze Cię słyszeć Kochana! Wiedziałam, że dasz radę w robocie, a odmóżdżenie zapewne minie, jak znów wejdziesz w rytm i stres trochę odpuści. Cierpliwości!
Ano trudno opisać jak się ubrałam, bo mam taką narzutkę fajniastą, jakby z cienkiego filcu z szerokim kołnierzem, ale najistotniejsze znowu spódnica! Znaczy sezon się zaczął. :great: Choć cieszę się , że balerinek nie ubrałam, bo jednak dzisiaj chłodno było. Miałam taką "letnią" cienką puchówkę bomberkę i to był dobry wybór, bo w trenczu byłoby za zimno. A Ty dopieściłaś się dziś strojem?
Pragnę Ci donieść, że dziś testowałam tego Gucciego, jest ok, nie odrzuca, ale nie jest to mój zapach, pożegnam bez bólu tą próbkę.
A Twoja nagródka za dzisiejszy dzień cudna!!! Chyba się skuszę. :105: Ile czekałaś na wisiora? On jest długi?
Idziesz jutro na terapię, bo się zgubiłam od kiedy masz rzadziej chodzić?

Lusesita Dolores, :papa: Dobrze, że wychodzisz jutro z domu.

A ja kurde leżę, jedyna pozycja do przyjęcia, choć jak łyknęłam buscopan ciut mi lepiej. Miałam iść do biblioteki, ale nie ma opcji. Jeszcze dwa dni odczekać i zacznę funkcjonować. Wkurzam się, bo czuję się dziś lepiej psychicznie, to nie mogę tego wykorzystać. Znowu w tym cholernym wyrze. Zaraz wezmę ołówek i chociaż pobazgrzę sobie w szkicowniku.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 kwi 2016, 19:59
kosmostrada, Kochana tulam goraco :********* ja dolacze w niedziele do Ciebie z @ i dolegliwosciami ...Jak nie urok to ... zawsze cos czlowiekowi dolega :bezradny:
O to wygladalas cudnie! Ja cos od kiedy choruje na glowe w spodniczkach rzadziej latam i zaluje bo mam ich sporo i bardzo lubie.Jednak w glowie herezja o mdleniu ciagle gdzies tam tkwi to wiesz ... :D wole byc w tedy w leginsach albo w dzinsach jak sie tak bede wywracala :D

Poryczalam i dumam czy jak mnie calkiem odmozdzy to umre z glodu? bo kto mi zakupy zrobi? :bezradny: :time: :time: :time:

Mamy w pracy we srode wyjscie do kina na 19-- na Moje Greckie wesele 2 ale ja sie nie wybieram bo koncze o 15 i albo bym musiala dlugo czekac albo wpasc do domu iz araz wypasc.

Na wisior czekalam ponad dwa tygodnie .Jest ladny ale nie z tych dlugich tylko bodajze ma 46 cm lancuszek , tyle ze go mozna zawsze zmienic na dluzszy :)

Lusesita Dolores, ja bym sie go dawno pozbyla z zycia . moje zdanie w kwestii ojca znasz.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 kwi 2016, 20:14
platek rozy, brawo, dałaś radę w pracy i teraz będzie coraz lepiej. :great: Wyluzuj trochę z tym nakręcaniem się, bo produkujesz fantasy. :nono: Mów sobie, że to chwilowe i minie... dopuść do siebie pozytywne myślenie.
Wisior okazały i bardzo dekoracyjny, będziesz zadowolona. :D

kosmostrada, to możemy sobie łapkę podać... też leżałam, a nawet usnęłam na 2 godz. Rzadko mi się to zdarza, więc widać było potrzebne. Teraz jestem ziewająca i piję herbatkę na ocucenie.
Mam nadzieję, że jutro będzie cieplej i błyśnie słonko na moją pociechę. :D
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 kwi 2016, 20:21
mirunia, nie umiem sie nie nakrecac i to mnie najbardziej doluje :( juz nawet zaczelam analizowac czy sie gdziesik nie machnelam w pracy chociaz nic sobie takiego nie przypominam.
Wisior ladny , tez mi sie bardzo podoba i chyba kupie jeszcze czarny:)
Zaraz sie tez ukapie i moze pogapie na tv. Nie wiem tylko czy cos z sensem idzie?

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 11 kwi 2016, 20:31
Witam wszystkich wieczorową porą
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 kwi 2016, 20:34
platek rozy, Platuś rzuć mi proszę linka na ten wisior :uklon: , bo myślałam, że zapisałam, ale gdzieś mi umknął.

mirunia, Też mnie śpik brał, ale się nie dałam. ;) Zrobię sobie też herbatkę, a co.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 kwi 2016, 20:35
Ḍryāgan, I jak tam, już po wizytacji? ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 11 kwi 2016, 20:43
Muszę zmienić podpis lekowy. Otóż lekarz, pod moim naciskiem małym (hyhy), odstawił mi lamitroginę. :D Szukamy przyczyny moich problemów z pamięcią i koncentracją i na celownik wzięliśmy lamitrin. Męczyłam go strasznie i długo, chyba się na mnie wkurzył, że tak motam i chcę zmian, ale ustąpił. Tylko mam uważnie obserwować siebie i swoje zachowanie - lamo biorę od maja zeszłego roku, czyli od początku mojej przygody z czadem i gdyby działo się coś złego "to będziemy leczyć".

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 kwi 2016, 20:46
kosmostrada, http://pl.aliexpress.com/item/Women-New ... 70097.html prosze :)

Ḍryāgan, :papa: :papa: :papa: jak sie masz?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 kwi 2016, 20:47
Carica Milica, Kochana a jakie masz objawy tych problemow z koncentracja?

Sortuj wg