Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 04 kwi 2016, 23:15
kosmostrada, oczywiście, że nie byłem u lekarza. Nie lubię lekarzy. Sam doskonale wiem co mi dolega :) A za tulaski dziękuję i odwzajemniam
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 04 kwi 2016, 23:28
Wszystkim życzę miłych snów. Słownik zamknięty, czas spać. zzzZzz
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31.6
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 10 mg, trazodon 25-75 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 04 kwi 2016, 23:43
Ech, w końcu fajrant.
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 200 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrin 75 mg
Pregabalina jak pamiętam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 kwi 2016, 09:03
Dzien dobry Kochani:*********
Ja sie musze zbierac na terapie i na chwile n warsztaty a pozniej ide do lekarki.,
Z glutem bede wedrowala bo mnie rozkatarzylo , jakas france wirusowa musialam zlapac ze mnie tak ponieiwera wszystkim po kolei.
Bola mnie juz pluca od kaszlu , niech mnie oslucha lekarka.

Znow goracy dzien se zapowiada i dzis ubieram tylko cenka bluzeczke i sweterek , nie bede sie pocila w kurtkach :evil:

mirunia , kosmostrada jak sie Kochane czujecie?:*********

Co do stazu , wole wlasnie nie zapeszac bo zas sie okaze ze jednak nici z tego.Najgorsze ze jesli sie okaze ze go nie mam to musze zapindalac na koeljne warsztaty tam gdzie bylam u ksiegowej a teraz tam sa straszne korki z racji przerabiania skrzyzowania na Powstancow . Jedzie sie ogolnie w obie strony okolo 3 godzin wiec dla mnie to masakryczna strata czasu , pomijam ze cholery dostane w autobusie , w korku , z pelnym oblozeniem .

Milego dnia !
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 05 kwi 2016, 09:46
Płatku chodzisz już w balerinach??
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Mozarin 5mg - docelowo 20mg
Relanium 5mg - doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 kwi 2016, 10:20
Lusesita Dolores, tak, już jest pora na baleriny, też wkrótce wyciągam.

Zależność jest taka, że im "lepiej" się wyśpię, tym gorzej się czuję :(
Po półmaratonie Twin Peaks czułam się dobrze cały dzień, jak spałam od 0:00 do 6:00 to pierwszą godzinę w pracy byłam nieprzytomna i oczy mnie bolały, dzisiaj od 22:00 do 9:00, nie byłam w stanie odpowiadać na pytania, ileś razy sprawdzałam, na którą mam i ledwie zdążyłam na autobus. :(
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 kwi 2016, 11:24
Dzień dobry! :papa:

Wstałam rano z myślą pójścia do pracy, ale jak zaczęłam się wybierać ja sójka za morze, to zadzwoniłam po jakimś czasie do szefa z prośbą o urlop na dziś i jutro. Nie byłam w stanie iść półprzytomna. Jeszcze na dokładkę w nocy wstawałam, bo mnie dusił kaszel. Później długo nie mogłam usnąć. :bezradny:
Poleżałam sobie pod kołdrą do 10, na spokojnie śniadanie i leki i dopiero dochodzę do siebie.
Za oknem piękne lato, a ja w pieleszach siedzę.... zła jestem! :time:

platek rozy, nie za bardzo się wyletniłaś w tym sweterku? To bardzo zdradliwe ciepło. :nono:

cyklopka, tak bywa ze snem, że zbyt długie spanie zamula głowę, a deprywacja snu poprawia samopoczucie.
Najlepszy sen to 7-8h, i uśnięcie przed północą.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez JERZY62 05 kwi 2016, 12:04
Witam :papa:

Lusesita Dolores napisał(a):chodzisz już w balerinach??

Ja nie chodzę w balerinach ale jest ciepło i można w klapkach albo sandałach chodzić :smile:
®

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 kwi 2016, 12:15
Dzień dobry!

Ale ciepeło!!! Poszłam do roboty w moich nowych balerinach ( cudne są na nodze) i nowym różowym sweterku. Kurtkę jednak narzuciłam, wiosennym szalem obwiązałam szyję, bo jak Mirunia mówi, zdradliwe to ciepło może być.
Dziś rano nie spacerowałam, bo młody ma wolne, więc wyszedł z psem. Skorzystałam, bo ogarnęłam chałupkę, jakieś pranie nastawiłam i mam teraz luz. Wracając z pracy zrobię sobie miły spacer w słońcu.

platek rozy, Widzę, że jednak cały program dnia realizujesz! :great: I dobrze, przynajmniej trochę oderwiesz się od myślenia o choróbsku. Koniecznie napisz, co Ci lekarka powiedziała. Mam nadzieję, że to wirus do przeczekania i żadnego antybiola nie będziesz musiała brać i w chałupie siedzieć.
U mnie lepiej z katarem, odkasłuję gluty. Tylko łeb boli, wzięłam ibuprom zatoki, bo nie wyrabiałam.

mirunia, No i odpoczywaj Kochana, jednak ledwo wyszłaś z osłabienia po grypie, to coś się przyplątało, więc na pewno musisz na siebie uważać. Nietomna wiele byś w pracy nie zdziałała. Dobrze, że możesz wziąć urlop.
Podobno jak się nie ma temperatury, to można wyłazić wietrzyć wirusa. :smile:

cyklopka, ja bym przegadała to z lekarzem i terapeutą, że deprywacja snu Ci służy.

Lusesita Dolores, Jak jest tak ciepło, to nie ma co nogi gotowac w grubych butach. Może nie zaraz sandałki, czy bosa stopa... ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 kwi 2016, 13:42
Musze się z Wami podzielić moją uciechą. Pamiętacie Zbyszka, mojego towarzysza z pracy, uratowanego przeze mnie z mrozu kwiatka? Otóż oglądam go dzisiaj jak zwykle przed podlewaniem, pacze, a on będzie miał kwiatka!!! :yeah:
W piątek jak pojadę po wiosenne zakupy ogrodnicze typu ziemia itp. to kupię mu odzywkę. :105:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 kwi 2016, 14:50
kosmostrada, :papa: :papa: Kochana, dzisiaj posiedzę jeszcze w domu, ale jutro koło południa wyjdę sobie na spacerek i po sklepach, żeby przewietrzyć i sprzedać wirusa. :D
Poleżałam trochę znowu pod kołderką i zregenerowałam się. Teraz czas pomyśleć o obiedzie... mam udko kuraka, to go zaraz uduszę w sosie curry na szybko. Zanim ziemniaki się ugotują powinien być gotów.

Pamiętam Twojego Zbyszka, to skrzydłokwiat. On pięknie rośnie i obficie kwitnie, tylko tak jak mówisz, trza go odżywić i dość często podlewać. Ja go nazywałam pijakiem, ciągle był spragniony. A jak trochę za sucho, to od razu kitał. ;) To wdzięczny kwiatek, a jeszcze jak go uratowałaś!!! :D

Fajnie, że masz radochę z nowych bucików. :great: Wiosna, Panie Sierżancie. :D
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez JERZY62 05 kwi 2016, 15:04
kosmostrada, kobitki lubią tańczyć to i lubią baleriny :smile:

mirunia, mi wirusa nie sprzedasz bo mam Kaspersky Internet Security 2016 ochrona pierwsza klasa :P
®

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 kwi 2016, 15:07
mirunia, właśnie tak się chciałam położyć ładnie przed północą, położyłam się i nie wyspałam :hide:

kosmostrada, mówiłam im, psychiatra nie ma pomysłu jak wyregulować sen, psychoterapeutka traktuje problemy ze snem symbolicznie :bezradny: Dopiero ostatnio do niej dotarło, że mam zaburzenia odżywiania.

Napadły mnie dwie koleżanki z pracy i jęły mnie obrażać, tak że dobrze na pewno nie będzie. I tylko jedna mnie przeprosiła i mówi, że ona przecież nie obraża celowo, tylko żartuje. Nie wiem, co jest śmiesznego, w mówieniu, że się komuś czegoś zazdrości, kiedy nie ma czego, albo w mówieniu, żeby ktoś się zmienił, bo nie odpowiada.

Odeszłam na chwilę, otworzyłam soczek, paczę, ręka mi się trzęsła. Usiadłam twarzą do słońca, zastanowiłam się, co by powiedział Thomas Hardy (że czym jest dopasowanie do społeczeństwa lub jego brak wobec naszej relacji z naturą), potem czego się nauczyłam z Twin Peaks (że wszystko co robimy bierze się albo z miłości, albo z lęku, potem kontemplowałam różne aspekty Ra, boga słońca. Takim sposobem się oderwałam od tego, że ludzie mnie obrażają i nic tego nie zmieni.

Pewnie będę odreagować w innych okolicznościach :/
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 05 kwi 2016, 15:16
Dobra dziewczyny to jutro ubieram baleriny
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Mozarin 5mg - docelowo 20mg
Relanium 5mg - doraźnie

opium

riflessione.blog.pl