Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 04 kwi 2016, 21:53
rolosz, ja wiem... to od stresów nie mogę spać... mniej stresów lepsze spanie.
®

Spamowa wyspa

przez rolosz 04 kwi 2016, 21:59
To prawda. U mnie jest tak samo z tym stresem. Do tego paraliżuje mnie za dnia i zabija wszelką motywację.
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 04 kwi 2016, 23:15
kosmostrada, oczywiście, że nie byłem u lekarza. Nie lubię lekarzy. Sam doskonale wiem co mi dolega :) A za tulaski dziękuję i odwzajemniam
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 04 kwi 2016, 23:28
Wszystkim życzę miłych snów. Słownik zamknięty, czas spać. zzzZzz
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Po śmierci nie ma przyjemności.
Lit 750 mg, rysperydon 0,5-1 mg, paroksetyna 10 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),kofeina trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 04 kwi 2016, 23:43
Ech, w końcu fajrant.
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 kwi 2016, 09:03
Dzien dobry Kochani:*********
Ja sie musze zbierac na terapie i na chwile n warsztaty a pozniej ide do lekarki.,
Z glutem bede wedrowala bo mnie rozkatarzylo , jakas france wirusowa musialam zlapac ze mnie tak ponieiwera wszystkim po kolei.
Bola mnie juz pluca od kaszlu , niech mnie oslucha lekarka.

Znow goracy dzien se zapowiada i dzis ubieram tylko cenka bluzeczke i sweterek , nie bede sie pocila w kurtkach :evil:

mirunia , kosmostrada jak sie Kochane czujecie?:*********

Co do stazu , wole wlasnie nie zapeszac bo zas sie okaze ze jednak nici z tego.Najgorsze ze jesli sie okaze ze go nie mam to musze zapindalac na koeljne warsztaty tam gdzie bylam u ksiegowej a teraz tam sa straszne korki z racji przerabiania skrzyzowania na Powstancow . Jedzie sie ogolnie w obie strony okolo 3 godzin wiec dla mnie to masakryczna strata czasu , pomijam ze cholery dostane w autobusie , w korku , z pelnym oblozeniem .

Milego dnia !
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 05 kwi 2016, 09:46
Płatku chodzisz już w balerinach??
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Relanium 2mg - doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 kwi 2016, 10:20
Lusesita Dolores, tak, już jest pora na baleriny, też wkrótce wyciągam.

Zależność jest taka, że im "lepiej" się wyśpię, tym gorzej się czuję :(
Po półmaratonie Twin Peaks czułam się dobrze cały dzień, jak spałam od 0:00 do 6:00 to pierwszą godzinę w pracy byłam nieprzytomna i oczy mnie bolały, dzisiaj od 22:00 do 9:00, nie byłam w stanie odpowiadać na pytania, ileś razy sprawdzałam, na którą mam i ledwie zdążyłam na autobus. :(
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 kwi 2016, 11:24
Dzień dobry! :papa:

Wstałam rano z myślą pójścia do pracy, ale jak zaczęłam się wybierać ja sójka za morze, to zadzwoniłam po jakimś czasie do szefa z prośbą o urlop na dziś i jutro. Nie byłam w stanie iść półprzytomna. Jeszcze na dokładkę w nocy wstawałam, bo mnie dusił kaszel. Później długo nie mogłam usnąć. :bezradny:
Poleżałam sobie pod kołdrą do 10, na spokojnie śniadanie i leki i dopiero dochodzę do siebie.
Za oknem piękne lato, a ja w pieleszach siedzę.... zła jestem! :time:

platek rozy, nie za bardzo się wyletniłaś w tym sweterku? To bardzo zdradliwe ciepło. :nono:

cyklopka, tak bywa ze snem, że zbyt długie spanie zamula głowę, a deprywacja snu poprawia samopoczucie.
Najlepszy sen to 7-8h, i uśnięcie przed północą.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez JERZY62 05 kwi 2016, 12:04
Witam :papa:

Lusesita Dolores napisał(a):chodzisz już w balerinach??

Ja nie chodzę w balerinach ale jest ciepło i można w klapkach albo sandałach chodzić :smile:
®

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 kwi 2016, 12:15
Dzień dobry!

Ale ciepeło!!! Poszłam do roboty w moich nowych balerinach ( cudne są na nodze) i nowym różowym sweterku. Kurtkę jednak narzuciłam, wiosennym szalem obwiązałam szyję, bo jak Mirunia mówi, zdradliwe to ciepło może być.
Dziś rano nie spacerowałam, bo młody ma wolne, więc wyszedł z psem. Skorzystałam, bo ogarnęłam chałupkę, jakieś pranie nastawiłam i mam teraz luz. Wracając z pracy zrobię sobie miły spacer w słońcu.

platek rozy, Widzę, że jednak cały program dnia realizujesz! :great: I dobrze, przynajmniej trochę oderwiesz się od myślenia o choróbsku. Koniecznie napisz, co Ci lekarka powiedziała. Mam nadzieję, że to wirus do przeczekania i żadnego antybiola nie będziesz musiała brać i w chałupie siedzieć.
U mnie lepiej z katarem, odkasłuję gluty. Tylko łeb boli, wzięłam ibuprom zatoki, bo nie wyrabiałam.

mirunia, No i odpoczywaj Kochana, jednak ledwo wyszłaś z osłabienia po grypie, to coś się przyplątało, więc na pewno musisz na siebie uważać. Nietomna wiele byś w pracy nie zdziałała. Dobrze, że możesz wziąć urlop.
Podobno jak się nie ma temperatury, to można wyłazić wietrzyć wirusa. :smile:

cyklopka, ja bym przegadała to z lekarzem i terapeutą, że deprywacja snu Ci służy.

Lusesita Dolores, Jak jest tak ciepło, to nie ma co nogi gotowac w grubych butach. Może nie zaraz sandałki, czy bosa stopa... ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 kwi 2016, 13:42
Musze się z Wami podzielić moją uciechą. Pamiętacie Zbyszka, mojego towarzysza z pracy, uratowanego przeze mnie z mrozu kwiatka? Otóż oglądam go dzisiaj jak zwykle przed podlewaniem, pacze, a on będzie miał kwiatka!!! :yeah:
W piątek jak pojadę po wiosenne zakupy ogrodnicze typu ziemia itp. to kupię mu odzywkę. :105:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 kwi 2016, 14:50
kosmostrada, :papa: :papa: Kochana, dzisiaj posiedzę jeszcze w domu, ale jutro koło południa wyjdę sobie na spacerek i po sklepach, żeby przewietrzyć i sprzedać wirusa. :D
Poleżałam trochę znowu pod kołderką i zregenerowałam się. Teraz czas pomyśleć o obiedzie... mam udko kuraka, to go zaraz uduszę w sosie curry na szybko. Zanim ziemniaki się ugotują powinien być gotów.

Pamiętam Twojego Zbyszka, to skrzydłokwiat. On pięknie rośnie i obficie kwitnie, tylko tak jak mówisz, trza go odżywić i dość często podlewać. Ja go nazywałam pijakiem, ciągle był spragniony. A jak trochę za sucho, to od razu kitał. ;) To wdzięczny kwiatek, a jeszcze jak go uratowałaś!!! :D

Fajnie, że masz radochę z nowych bucików. :great: Wiosna, Panie Sierżancie. :D
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez JERZY62 05 kwi 2016, 15:04
kosmostrada, kobitki lubią tańczyć to i lubią baleriny :smile:

mirunia, mi wirusa nie sprzedasz bo mam Kaspersky Internet Security 2016 ochrona pierwsza klasa :P
®

Sortuj wg