Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez piękna 25 mar 2016, 06:06
Nie zamęczasz mnie,misty, ja siedzę w głębokim fotelu,od czasu do czasu palę i upajam się nocą i ciszą,jak już chłopaki(mąż i syn) śpią.Uwielbiam noce,jestem "sową".Radio cichutko gra...To przeszłaś dużo w swoim życiu (!)Myślę,że odżyłaś po rozstaniu?
piękna

Spamowa wyspa

przez jetodik 25 mar 2016, 06:08
misty-eyed, ciesze się, że poćwiczysz, tylko rozgrzewkę zrób, też jest na tym kanale :)

Powiem Wam mój sposób na zaśnięcie, trzeba się położyć i nie wysilać, a nawet nie wysilać się żeby się nie wysilać hehe.
pozwolić myślom płynąć, nie starać się zasnąć na siłę.
pewnie sie zastanawiacie, że skoro taki mądry to co tu jeszcze robie o tej porze :)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez piękna 25 mar 2016, 06:10
Jetodik,myślałam że Ty w objęciach Morfeusza....a ty cholero nie śpisz tylko grasz....
piękna

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 25 mar 2016, 06:14
piękna, też lubię radio, zawsze zasypiam przy nim. Też jestem sową..

Synek ma ferie, ale Mąż rano wstaje do pracy? Przyzwyczaił się już do Twojego niespania?

Ja teraz mam prawdziwego Męża-Przyjaciela, jestem szczęśliwa bardzo, Synowie /2/ akceptują moje małżeństwo, mieszkamy oddzielnie, nie przeszkadzamy więc sobie na wzajem i, poza chorobami, jest naprawdę bardzo dobrze :lol:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 25 mar 2016, 06:16
jetodik, teorię też mam świetnie opanowaną :D

Tak, obejrzałam i w niedzielę zacznę ćwiczyć :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez piękna 25 mar 2016, 06:22
Mąż się przyzwyczaił do mojego nocnego obradowania, bo ja pracuję nocą (piszę),on do pracy a ja się składam do życia...Też jestem szczęśliwa z moim mężczyzną.Cieszę się,że Tobie się również udało- bo nie zawsze tak bywa.A choroba?Trzeba ją zaakceptować i żyć dalej :D
piękna

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 25 mar 2016, 06:28
piękna, to prawda :great: Mam sporo różnych chorób, ale nie daję się im :nono:
Jednak spróbuję zasnąć.
Spokojnego poranka, owocnej pracy dzisiaj Ci życzę, dziękuję za przemiłą pogawędkę, do jutra, papa :papa:
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez piękna 25 mar 2016, 06:32
pa pa :uklon: :uklon: :uklon:
piękna

Spamowa wyspa

przez piękna 25 mar 2016, 06:36
p.s. ....również rozmawiało mi się z wielką przyjemnością z Tobą , misty-eyed :papa:
piękna

Spamowa wyspa

przez jetodik 25 mar 2016, 06:49
piękna, nie śpię, godzina jeszcza młoda :smile: oglądam sobie debaty na jutube i zaglądam na forum w przerwach, a później poczytam książkę, może jeszcze pooglądam piękne panie :]

zastanawiam się czy nie skoczyć do bankomatu i na stacje po jakieś piwko jeszcze :p
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez piękna 25 mar 2016, 06:55
jetodik,ja w ogóle nie idę spać do 20-stej (inna rzecz że długo spałam dnia poprzedniego)piwko dobra rzecz,skocz sobie po piwko :lol:
piękna

Spamowa wyspa

przez jetodik 25 mar 2016, 07:10
piękna, czemu mnie namawiasz do alkoholu w sytuacji kiedy biorę leki i nie powinienem? :]

ja też nie idę spać, pójdę wieczorem i bede spał kilkanaście godzin :yeah:

Spamowa wyspa

przez piękna 25 mar 2016, 07:23
namawiam? ejże...i tak sobie sterem -żeglarzem -okrętem ...zrobisz jak zechcesz https://www.youtube.com/watch?v=CWE2USHzbBM
piękna

Spamowa wyspa

przez piękna 25 mar 2016, 07:26
Hej żeglujże żeglarzu cała nockę po morzu...
piękna

Sortuj wg