Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez piękna 25 mar 2016, 05:17
Co u Ciebiemisty-eyed?
piękna

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 25 mar 2016, 05:19
piękna, :D

Próbowałam zasnąć, ale mam myśli zaprzątnięte przygotowaniami, które zresztą bardzo lubię...
Mam gości już w sobotę, a jeszcze trochę pozostało do zrobienia. Nie martwię się, że nie zdążę, ale chciałabym już mieć wszystko gotowe. To nerwicowy objaw niewątpliwie.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez piękna 25 mar 2016, 05:23
Ja tak mam dokładnie przed wszystkimi świętami.Prawie nie sypiam... :blabla:
piękna

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 25 mar 2016, 05:27
piękna, ja w ogóle mało sypiam, mam problem z tym. Leki nie działają, ale udaje mi się odespać w ciągu dnia, jeśli nie ma Wnuczka - teraz są ferie, więc Synowa /nauczycielka/ wyjechała z Maleństwem-problem jest wtedy, gdy od rana trzeba, mimo wszystko zająć się Nim ;)
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez piękna 25 mar 2016, 05:29
a ile ma Twój wnuczuś?
piękna

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 25 mar 2016, 05:30
2 lata skończy 30.03 :D
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez piękna 25 mar 2016, 05:33
Oj,to jest w fazie rozruchu....nabiegasz się przy nim.Co zrobiłaś (zamierzasz) na święta dobrego?Chodzi mi o kuchnię....
piękna

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 25 mar 2016, 05:42
piękna, oj tak, bo to wyjątkowo żywe, niezwykle zwinne dziecko :mrgreen:

Już upiekłam sernik, ciasto /proste, ale Mąż lubi/ jabłkowo-gruszkowe, pasztet drobiowy, kapustę, ale taką lekką-nie bigos - do obiadu, zamarynowałam pierś indyka, jutro żurek /przeczytałam, że lepiej ugotować dzień przed podaniem/, sałatka, buraczki, zrazy wołowe /lub polędwiczki/ chyba zrobię w sobotę rano, albo jutro wieczorem. Chcę też upiec ciasto drożdżowe.
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez piękna 25 mar 2016, 05:44
misty-eyed jesteś wielka!!! :brawo: :brawo: :brawo:
piękna

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 25 mar 2016, 05:47
piękna, dziekuję kochana, to proste potrawy, nic nadzwyczajnego, naprawdę. Mam małą kuchnię i w związku z tym małą lodówkę, to jest problem. Ale jakoś daję radę, w moim wieku doświadczenie pomaga bardzo :D
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 25 mar 2016, 05:48
piękna, o której musisz wstać? Wyczytałam, że masz dzieci, z pewnością małe, odnoszę wrażenie?

Może potrzebujesz pomocy, wskazówek, rad - służę :!:

Denerwujące jest to, że posty nie łączą się...
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez piękna 25 mar 2016, 05:51
Ja Ci do pięt nie urastam...u mnie na razie sprzątanko 3/4 zrobione i upiekłam dla przyjaciółki sernik wiedeński.Tyle.Jutro ćwikła,sałatka i żurek-w sobotę pieczenie dla domowników (sernik i baba drożdżowa)oraz robienie paschy.U nas śniadanie świąteczne rozpoczyna "konsumpcję" dobroci,więc jeszcze czas-ale spać też nie mogę i co tu zrobić
piękna

Spamowa wyspa

przez piękna 25 mar 2016, 05:58
misty-eyed , ja się nie położyłam jeszcze i już przetrzymam, aby pójść spać o normalnej porze dzisiaj(!)Nie jest to zdrowe,ale taki jest czas przedświąteczny dla nas.Mam synka, 8 lat.
piękna

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 25 mar 2016, 05:59
piękna, też masz co robić...ale przygotowywanie posiłków dla najbliższych jest przyjemnością, gdy byłam młoda nie lubiłam tych zajęć za bardzo, bo pochłonięta byłam wychowywaniem dzieci. Teraz zmieniło się moje podejście, mam więcej czasu i spokoju /mój ex krytykował wszystko po prostu, podcinał mi skrzydła, eh to był trudny okres w moim życiu/, a to podstawa :D

Nie będę Cię już zamęczać, może spróbujesz zasnąć, jakaś spokojna muzyka /ja słucham Dwójki radiowej/?
Dalajama XIV

Sortuj wg