Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Reynevan 24 mar 2016, 18:23
bo się zastanawiałem nieraz, czy mam to paskudztwo, jednak chyba nie, bo rzadko miewam takie stany, o których piszesz. wstępnie zdiagnozowano mi zaburzenia lękowo - depresyjne, a potem przestałem chodzić do psychiatry, bo denerwuje mnie fakt, że przepisują sobie gówno typu SSRI jak cukierki.
Reynevan

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 24 mar 2016, 18:28
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 24 mar 2016, 18:32
Ḍryāgan :D życzę Ci, abyś każdego dnia mógł zachwycać się życiem, w dobrym zdrowiu psycho-fizycznym będąc :!:

Ja też już po zakupach, sernik upieczony, mięso na pasztet drobiowy ugotowane, ciasto jabłkowo-gruszkowe w piekarniku.
Pierś zamarynowana.
Teraz chwila wytchnienia... ;)
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 24 mar 2016, 18:48
Dziękuję wszystkim za życzenia. Oby się spełniły... zwłaszcza te dotyczące zdrowia. Na razie to najprzyjemniejszy dzień urodzin od lat :)

Reynevan, to niczego nie dowodzi :) Ja też nie mam takich stanów jak AtroposIsDead a mój ChAD ma się dobrze :) Ta choroba ma wiele odcieni niestety, dość różnych. Czasem myślę, że do jednego worka wrzucono kilka zupełnie różnych chorób.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 24 mar 2016, 19:56
jaki tu spokuj nanana

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 mar 2016, 20:11
Nie dostałam twarogu... :why: :zonk: Jeszcze jutro będę szukać. A tak to mi zostały do kupienia tylko warzywa na sałatkę, mięcho na pasztet i jajca.
Wracając z psem minęliśmy dzika... :shock: W środku miasta sobie bezstresowo szedł po schodach i grzebał w krzaczorach.

Co zrobić, żeby ten łeb nie bolał mnie na okrągło? :roll:

platek rozy, Oj Ty, jeszcze Cię przewieje... :nono: Ale cieszę się, że humorek Ci się tak poprawił.

AtroposIsDead, Diagnoza jak diagnoza... Żeby tylko tabsy były dobrane. Tak że nie zdołuj się tym, przecież efka Ciebie nie zmienia, to nadal jesteś Ty.

Ḍryāgan, No jak sobie poczytałam, to Chad ma wiele odsłon, a tak do końca nie wiadomo, czy nie jest zbyt hojnie przypisywany różnym zaburzeniom.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 24 mar 2016, 20:13
kosmostrada, czasem też tak myślę, że przykleja się takie łatki osobom, które nigdy nie miały rzeczywistych objawów manijnych.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 24 mar 2016, 20:14
kosmostrada, po pierwsze - jakim cudem, ew. gdzie nie dostałaś dziś twarogu? :shock: Wiem, że to ja, ale to są cholernie stresujące chwile mojego życia. Jutro kupuję ketrel, schodzę też z paroksetyny, która rzeczywiście przestała już działać pozytywnie na mój mózg.
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Spamowa wyspa

przez rolosz 24 mar 2016, 20:31
Cześć wszystkim. Jestem nowy na forum. Jeszcze niewiele o sobie tutaj napisałem. Ale mam dziś straszne lęki i staram się odwrócić od nich swoją uwagę. Więc piszę tutaj :) Kosmostrada, u mnie dziki na osiedlu to standard. Mam blisko las. I powiem Ci z własnego doświadczenia - unikaj lochy z młodymi jak ognia ;)

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 24 mar 2016, 20:52
rolosz, cześć. Znam historie z dzikami, mieszkałem w lesie kiedyś, ojczym był leśniczym :P
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 24 mar 2016, 20:54
rolosz, witaj

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 24 mar 2016, 20:55
ale zajebiscie wlesie mieszkac

Spamowa wyspa

przez JERZY62 24 mar 2016, 20:57
kosmostrada napisał(a):Wracając z psem minęliśmy dzika... :shock: .

Czy aby na pewno może to halucynacje nie daj panie. To ze strzelbą i na miasto polować można iść :smile:

Marcin2013 siema polonista ;)
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 24 mar 2016, 21:01
JERZY62, siema jak tam zdruwko wyrzucili z czatu poloniste za pisanie fiu fiu :)

Sortuj wg