Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 23 mar 2016, 18:02
platek rozy, aha.. to Ty jezdziłas tam na Młodości 8?
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 mar 2016, 18:38
platek rozy, Kosztowna awaria piecyka Ci się przytrafiła. :shock: No są takie sprawy w życiu, na które nie mamy wpływu i trzeba to przyjąć z bólem serca i kieszeni...
Może będziesz mogła sobie pożyczyć parę groszy, żeby coś kupić na święta? Płatuś, pieniądz rzecz nabyta, raz jest, raz go nie ma i trzeba jakoś sobie poradzić, a wierzę, że Ty sobie dasz radę i zapomnisz wkrótce o tym.
Naprawa była konieczna. Masz już ciepłą wodę do kąpieli?

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 23 mar 2016, 18:51
Witam Wszystkich serdecznie... :D

Od dzisiaj mam urlop krótki, do przyszłej środy /ferie/. Od jutra zaczynam prace domowe. Część zakupów już zrobiłam.
Zupełnie nie nadaję się do noszenia ciężkich rzeczy.
Dzisiaj mam bóle wszystkich stawów, noc nieprzespaną z powodu bólu krzyża, itd...nie chcę wymienić wszystkich dolegliwości.
Planów mam sporo, mam nadzieję, że wszystko zrealizuję...
Aż trudno uwierzyć, ale mija 7 miesięcy odkąd zajęliśmy się Wnuczkiem :!: Pozostały 3...
Dzisiaj nie robię już nic, jedynie wieczorem wyjdę z pieskiem na spacer...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez JERZY62 23 mar 2016, 18:54
misty-eyed, życzę spełnienia planów :great: i przyjemnego spaceru z pieskiem :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 23 mar 2016, 19:01
JERZY62, dziękuję :D A Ty wychodziłeś gdzieś dzisiaj?
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 23 mar 2016, 19:15
Witam wszystkich :papa:
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 23 mar 2016, 19:16
misty-eyed, a byłem w Tesco i kupiłem 12 paczek herbaty to jest 1,20 kg :D
Zaraz wychodzę z domu trzeba się przewietrzyć i rozerwać jakoś choć trochę na ile to możliwe.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 23 mar 2016, 19:22
JERZY62, to znaczy, że również lubisz herbatę...masz jakąś ulubioną? Ja lubię zmieniać, od tradycyjnych do smakowych. Bez herbaty nie ma życia :mrgreen: Także staram się zmieniać otoczenie, bo bez ruchu trudno wytrzymać. Wiem coś o tym, ponieważ,/ może pamiętasz?/, prawie nie wychodziłam z domu przez kilka lat, to koszmar jakiś :hide:

Witam Cię Ḍryāgan :D
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez JERZY62 23 mar 2016, 19:27
Ḍryāgan, hej, jak tam praca?

misty-eyed, bez herbaty to już bym dawno umarł tak sobie żartuje. Raczej dużo pije herbaty... a właściwie z płynów co pije to samą herbatę :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 23 mar 2016, 19:33
JERZY62, ja też preferuję herbatę, powinnam pić więcej wody, ale co zrobić, kiedy wolę tę pierwszą :roll:
Ostatnio na noc pije mniej lub słabszą niż normalnie, bo jednak wpływa ona na sen niekorzystnie...
Najczęściej piję herbaty ekspresowe, choć czasem zaparzam liściastą. Mam fajny dzbanko- termos z Ikei...
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 23 mar 2016, 19:35
JERZY62, hej. Dzisiaj nie byłem w pracy. Miałem co innego do roboty :)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez neon 23 mar 2016, 19:39
misty-eyed napisał(a):, ja też preferuję herbatę, powinnam pić więcej wody.

Pij wodę kochana, letnią, koniecznie letnią, i tylko letnią!
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 mar 2016, 20:07
Lusesita Dolores, Nie ja na Gorali jezdzilam .

mirunia, Tak Kochana mam juz ciepla wode , szorowalam wszystko bo cala lazienke mialam umorusana sadza i jeszcze jakimis brudami z rury od pieca , ze srodka. Rure mi tez wymienil , niby gratis ...
Mam dosc . Pochlipuje sobie po cichu.
P obiecal mi wyslac jakies pieniazki bo rozmawialam z nim telefonicznie i wyczul ze cos nie tak gdyz mnie na placze zbieralo . Ma poslac dzis na moje konto to jutro moze bede juz miala.
Jak sie czujesz Kochana?

misty-eyed, Aniu Slonce ja wczoraj taka obolala bylam cala . N a wieczor mnie zaczely bolec stawy kolanowe i biodrowe a mam je chore wiec myslalam z e oszaleje , do tego te zatoki jeszcze .
Dzis katarze sobie pieknie.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 23 mar 2016, 20:15
platek rozy, Co jest na Górali?
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Sortuj wg