Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Sigrun 17 mar 2016, 13:25
Dzien dobry Lobuzy:)

U nas wiosna na calego :105:
A ja na L4...nie dosc ze kregoslup odmowil posluszenstwa to jeszcze mega przeziebienie...zyc nie umierac ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 mar 2016, 13:58
Dzień dobry! :papa:

Pogoda jak drut, słońce pięknie świeci i przygrzewa. Ubrałam się za ciepło, rano był przymrozek, a teraz wychodziłam na zewnątrz służbowo i wróciłam jak zwykle z mokrymi plecami. :hide: Moja koszulka wisi na kaloryferze w pracy!

kosmostrada, mnie też poniewiera chroniczne zmęczenie, nogi ciężkie, w głowie zamuł - czyli wiosenny zombiak. :?
Wczoraj po południu umyłam okno w kuchni, a później zdychałam z bólu ramion - to było tylko 15 minut roboty, a ból całe popołudnie. Do doopy z takim zdrowiem i samopoczuciem.
Cieszę się , że schodzisz powoli z leku i lekarka widzi Cię w lepszej formie. Dawkowanie wg uznania i samopoczucia, to już światełko do bycia na czysto.
Oby nam się udało Kosmuniu to łagodnie przejść i wrócić do "trzeźwej" rzeczywistości, bez tego chemicznego zamulenia. Niech nam wiosna służy! :great:

Sigrun , łoj nie dobrze Kochana, żeś chorutka. Kuruj się skutecznie, nacieraj, masuj i co tam jeszcze! Nie daj się choróbsku...

takie tam, nasza Cyklopka pyzata na buźce, to nie ten typ urody... ale skoro tak ją widzisz? :bezradny:
A co u Ciebie?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 mar 2016, 14:27
Zazdraszczam ciepełka Dziewczynki, bo ja nadal w puchówce, prac wiosennych na ogródku nie zaczęłam, bo tak zimno. :bezradny:

Sigrun, Zdrówka życzę!!! Korzystaj ze zwolnienia - miłego odpoczynku!

mirunia, Tak Kochana, trzeba być dobrej myśli! I jak tam weekend Ci się zapowiada - szał wiosennych porządków? :smile:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 mar 2016, 15:04
kosmostrada, takie mam plany, bo już najwyższy czas ogarnąć chałupę przed świętami, ale bez szaleństw.
Takie dokładniejsze, wiosenne porządki planuję na kwiecień, jak się fizycznie lepiej poczuję. Teraz okna, firany, podłogi - wystarczy! :D
Pewnie też zajmiesz się teraz w weekend na lataniu ze szmatą, a w przyszłym tygodniu pichcenie smakołyków. :D

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 mar 2016, 15:18
mirunia, No oczywiście, ale tez ogarnę na miarę swoich możliwości. Przede wszystkim jednak chciałabym zrobić ogródek, byle nie lało, to się okutam i do roboty. Muszę, bo liście nie wygrabione, a kwiatki już wyłażą... :bezradny: Najważniejsze, żebyśmy się nie zmasakrowały. :D
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 mar 2016, 15:52
kosmostrada, to fajnego relaksu życzę i wiosny w ogródku! :D

Ach, jak cudnie!!!
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 mar 2016, 17:04
kosmostrada, cyklopka, :*********
Moge Wam dac linka do tego wisiora :) '

Mnie glowa boli i boli , jeszcze mialam nieprzyjemna sytuacje w pepco --- pani na mnie wjechala wozkiem , ja wpadlam na regal i stlukly sie 4 lampki do wina . Chcialam zaplacic za dwie bo nie byla to moja wina to pani taki raban podniosla , wezwano ochrone , policje i oczywiscie policjant kazal zaplacic mnie za wszystkie lampki bo pani byla z malym dzieckiem to jej obciazac nie mozna ....
Takze wrocilam ubozsza o 16 zl moze dla kogos niewiele ale d la mniie sporo. Zwlaszcza ze ja pieniedzy mialam przy sobie 30 zlotych i mialam kupic miedzy innymi ubijaczke do masla w pepco plus noge kurczakowa pod krupnik , tampony i chleb zytni. Kupilam tylko te noge i chlebek bo na inne rzeczy mi kasy nie starczylo.

Wkurwionam na maxa.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 mar 2016, 17:22
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez takie tam 17 mar 2016, 17:46
kosmostrada. mirunia, to nie tak :smile:

Co do samopoczucia i reszty - przedpołudniowa wizyta u psycholog, potem na zajęcia. Teraz mam przerwę i czekam na kolejne. Jakiś rozczarowano-sfrustrowany jestem. Na szczęście studentów mam fajnych. Dzisiaj późno kończę, więc raczej nic dodatkowego nie porobię, a miałem jeszcze po receptę iść.

Kosmostrada, cieszę się, że z leków schodzisz. Mam nadzieję, że nie będziesz musiała do nich wracać. No i że i ty, i mirunia pokonacie paskudne zmęczenie :smile:
takie tam

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 mar 2016, 17:56
platek rozy, ****** Kochana, to żeś miała przygodę... :bezradny: Ale w ogóle jakieś niesympatyczne, że kazali zapłacić, toż to w koszta sklepu powinni pójść... Oj to nie lubię pepco. O tyle dobrze, że cała półka nie poleciała. ;)
A impreza chociaż udana?
Link zapisałam, koniecznie napisz, jak przyjdzie, czy naszyjnik w realu ładny.
Może uda Ci się jakoś sobie humor dziś poprawić.

mirunia, Bardzo chciałabym mieć taki wielki ogród... :105: A kwiatuszki to mogę u siebie policzyć...
Na razie u mnie kwitną krokusy i wczesne irysy cebulkowe. Reszta wyłazi.

takie tam, To jesteś dziś zaaferowany... A kysz frustracjo, a kysz rozczarowanie, idzie weekend może uda się je kopnąć w doopsko... ;)

Odsapnęłam i zabieram się za obiad, dziś u mnie pstrąg łososiowy, ziemniory i surówka.
Jak dobrze, że już czwartek.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 mar 2016, 18:25
mirunia, no coś takiego się zdarza, że człowiek się cieplej ubierze, to się plecy zgrzeją, pachy ewentualnie, a palce dalej zimne.

Wczoraj zaordynowałam wino czerwone w niewielkiej ilości, butelka miniaturka. Faktycznie i na wyspanie, i termoregulację. Kluczem jednak ilość.

platek rozy, wszystkich dzisiaj głowa boli. Wszystkich dorosłych w szkóle, na zmianę pogody, ciśnienie poleciało do góry aż gwizdało.

Wolontariusz z wymiany zagranicznej oprowadzał dzisiaj po szkole jakichś animatorów z domu kultury, co przyjechali zza granicy. Mnie nikt nic nie mówił, a to 5-6 dorosłych osób mocno zbudowanych i wchodzą do pokoju nauczycielskiego, rozglądają się po ścianach, pokazują palcami, śmieją się i rozmawiają w języku, którego nie znam.
No to mówię mu potem, że się nie "zwiedza" pomieszczenia, w którym ktoś jest tylko się wypada przywitać
A on mi na to, że to jest miejsce publiczne, a ja nie jestem u siebie w domu i będą chodzić, gdzie im się podoba :o
A to nie chodzi o to, że ja jestem Królem Goblinów i się trzeba mi kłaniać, tylko dla bezpieczeństwa dzieci mają być nauczyciele informowani, kto z zewnątrz przebywa w budynku.
A że miewam lęki jak się grupa ludzi na mnie gapi i nie wiem, czy oni coś do mnie, czy koło mnie, to jeszcze inny worek fretek.

Od tej pory będę uroczyście witać każdego, kogo zobaczę na terenie szkoły. Dla bezpieczeństwa dzieci. I jako Król.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 17 mar 2016, 18:25
kosmostrada napisał(a): JERZY62, Jak tam dziś humorek?

A dzięki jako tako... fizycznie się lepiej dzisiaj czuje to i psychicznie też :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 mar 2016, 18:37
cyklopka, Mówiłam, że czerwone wino jest si. ;) Byle nie przemieniało się w wypijanie butli "dla zdrowia" codziennie. :D
No nie do końca szkoła to takie zwykłe miejsce publiczne, koleś nie miał racji.
Ja to mam jednak dobrze, bo siedzę w biurze jako pierwsza i wszyscy się ze mną witają. Królówka... :smile:
Czy cieszysz się już na fakt, że już niedługo masz trochę wolnego?

JERZY62, No to świetnie, może to zapowiedź wiosennej pobudki? :smile:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 mar 2016, 18:48
kosmostrada, a nie mam sil i nerwa mam a do tego jutro jade moj korzen zebowy ciachac do chirurga i mam pietra :zonk: :zonk: .
Ugotowalam krupnik i dalam cala wiazke koperku , smakowal mi bardzo.
Koncert nawet udany , byly tartinki z lososiem i kaparami , kanapeczki z krakersow z serem kozim i ciacho jaglane z jablkami. Ja z racji mdlosci od bolu glowy zjadlam ino ta tartine :bezradny: posluchalam koncertu muzyki klasycznej na temat wiosny . Koncert dawali muzycy z filharmonii.
Napisze jaki ten wisior jak tylko mi doplynie :D mam nadzieje ze bedzie wygledny :pirate:

cyklopka, tez bym sie zdziwila na taka sytuacje i pewnie zareagowala jak TY.Powinni uprzedzac .
Ja dopiero teraz ciut lepiej sie czuje , bol glowy zaczyna odpuszczac > wreszcie , ciekawe jak jutro bedzie .

Jutro zamierzam kawalek benzo wziac jak pojade do chirurga chociaz nie wiem czy mozna bo ponoc sie gryzie z jakims tam znieczulaniem :blabla: najwyzej zemdleje :roll: :bezradny:

Sortuj wg