Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez takie tam 15 mar 2016, 19:27
Dobry wieczór, jak się czujecie?

cyklopka, rozumiem.
takie tam

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 15 mar 2016, 19:32
takie tam, a Ty? Jak się czujesz? Bo wczoraj tak dramatycznie brzmiałeś...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 15 mar 2016, 19:35
Hej ;)

Ja klikam trochę czytam i tak siedzę i raczej mało co piszę.
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Stracona100 15 mar 2016, 19:40
Witajcie ludziki, co nowego u Was?
Ja nadal bez leków - jest różnie :?
Byłam na Maderze - też było różnie :mrgreen:
Dziś była 1 wizyta na siłowni - było ciężko :(

Spamowa wyspa

przez JERZY62 15 mar 2016, 20:23
Stracona100, hej ;) To po co chodzisz na siłownie, bicepsy wyrobić? :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Stracona100 15 mar 2016, 20:37
JERZY no co Ty, chciałabym trochę endorfin załapać i trochę tłuszczu spalić...
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 15 mar 2016, 20:50
platek rozy, no życie każdego to jego sprawa i jego wybory. Ja sama chciałabym się wyprowadzić, ale nie mogę ze względu na niestabilną sytuację w pracy i tak będzie do czerwca niestety, renty nie mam i nie dostanę, na leki i lekarza wydaje ok 400zł na miesiąc. No nie ma aktualnie opcji żebym coś wynajęła :bezradny:

a nie wiem z jakich powodów Lusesita pracy nie może utrzymać i nie wnikam, bo to jej sprawa. Co do leków...jest dorosła i sama ma chyba swój rozum i wie czy powinna brać leki (tak, wiem na co choruje) a takie notoryczne pilnowanie czy się bierze leki czy nie, nie jest miłe, wiem, bo sama to przerabiałam w pracy. Robili to z troski, ale na dłuższą metę jest to wkurzające, uwierz, a nie należę do osób, które odstawiają leki wg własnego widzimisię ;) zresztą moja T. powiedziała, że takie pilnowanie to jest trochę regres do małej dziewczynki, którą się trzeba zajmować, a takie coś może sprzyjać objawom i je nasilać.

kosmostrada, a u mnie różnie. Raz lepiej, raz gorzej, ale jakoś daję radę ;) ogólnie ludzie ode mnie z pracy z każdym dniem zaskakują mnie coraz bardziej, w tym pozytywnym sensie, a obawiałam się jak to będzie po moim wyjściu z Kliniki bo jednak wszyscy wiedzieli, że leżałam tam 1,5 miesiąca. Obawy na szczęście okazały się bezpodstawne ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez JERZY62 15 mar 2016, 20:56
Stracona100, no tak trochę chciałem zażartować :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 15 mar 2016, 20:59
O.. "stracona100" widzę, że z leków tzn tych ssri-ów już zeszłaś.
I jak tam z pamięcią/koncentracją po tym czynie? Lepiej cóś? I jak z alko od tamtej pory, chlapniesz se cóś od czasu do czasu czy wcale?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 mar 2016, 21:04
To ja w takim razie powinnam dostac order i to juz w wieku lat 19 za to ze sobie sama od tamtej pory radze. :105: :105: :105: :roll: :roll: :roll:
Zreszta sral pies , kazdy niech sobie zyje jak chce tylko niech nie maruda skoro moze cos zmienic.

Chyba sie musze z tego forum na jakis czas ulotnic bo nie wplywaja na mnie takie sytuacje dobrze. Ludzie zwalaja wine na caly swiat ale nie rozumieja ze tylko oni moga cos zmienic zeby bylo inaczej. I koncze temat bo bede uchodzila za zla bo sobie radze i radzilam od dawien dawna. :roll: :roll: :roll:
A co do utrzymania pracy to ona zawsze sama rezygnowala na co mnie szlag trafial bo ja sie tyle uszukalam pracy i staralam a komus z latwoscia oferta za oferta tylko jakos docenic tego nie umial.I moze jestem wredna ale nie boje sie napisac wprost tego co mysle.

mirunia bardzo sie ciesze ze u lekarza wiyta przebiegla pomyslnie i zobaczysz jak teraz bedzie na schodzeniu z esci , moze lepiej to pojdzie :*********
Ja trzymam kciuki! :great:

kosmostrada tulam na to zle samopoczucie , dolacze ze swoim w niedziele :********* Co porabialas Kochana? Poczytalas cosik?

Stracona100, ciesze sie ze dzialasz mimo braku lekow :brawo: :brawo: :great:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Stracona100 15 mar 2016, 21:14
JERZYku, udało Ci się :lol:
Jaktobyło tak, zeszłam z leków - z koncentracją i pamięcią trochę lepiej jest, ale nastrój raczej niestabilny i czuję się jakbym siedziała na bombie zegarowej :zonk: Z alko nadal się przyjaźnię niestety :oops:
Płatek róży dzięki, choć jak widzisz, nie ze wszystkim daję radę (alko) :roll:

W piątek mam wizytę u pani doktor, ciekawe co zaleci robić dalej...?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 mar 2016, 21:16
Stracona100, a myslisz wrocic do lekarstw?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Stracona100 15 mar 2016, 21:23
Płatku róży wolałabym nie wracać, ale to raczej nie jest możliwe (depresja nawracająca endogenna). Jednak ostatnio lekarka mówiła, że to już nie będzie SSRI. Teraz czuję się bardziej sobą i dobrze mi z tym, ale jestem bardzo chwiejna w nastrojach i nie panuję nad złymi emocjami. Boję się nasilenia tych objawów.
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Spamowa wyspa

przez takie tam 15 mar 2016, 21:25
Ḍryāgan, dziękuję za pytanie :smile: Dzisiaj ogólnie zmęczony jestem po wczorajszych skokach nastroju (zmiany następowały w ciągu kilkunastu minut) i dzisiejszej rozmowie z pscyholog. Ale jestem zadowolony z tego powodu.

Jak się Ty czujesz?

P.S. Przepraszam, za dramatyzm :smile:
Ostatnio edytowano 15 mar 2016, 21:31 przez takie tam, łącznie edytowano 1 raz
takie tam

Sortuj wg