Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 14 mar 2016, 22:57
platek rozy, ale też tak depresja działa, że człowiek to nie raz nie widzi sensu zmiany skarpetek, a co dopiero życia.

Chociaż ze mną jest inaczej, bo w sumie życie zmieniam cały czas, a skarpetki bardzo rzadko :lol:

Dobra, obejrzę "50 twarzy Greya" dla beki :great:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 mar 2016, 23:14
cyklopka, wiem jak dziala bo mam ja i mam nawracajaca i naprawde ja po smierci mamy 4 miesiace nie wychodzilam z domu a w drugim epizodzie dwa lezalam w lozku ale jak mam lepszy czas to dzialam bo na Boga zycie jest jedno i chce z niego jak najwiecej skorzystac . I jak moj stan sie bardzo pogarsza jak jakiekolwek zmiany wprowadzam gdy jestem na gorze to po moich wysilkach i stresach zas w dole ale i tak warto bo inaczej bym nie zobaczyla i nie przezyla nic.
Szkoda tylko ze wiecej ludzi tak nie mysli.
Chce zyc mimo choroby nie nia.

Wyplumkalam sie i ide zksiazka do lozka .
Dobranoc Wszystkim !

Jutro terapia i warsztaty .. Juz nawet wole te warsztaty od terapii i jak dostane ten staz na 5 dni w tygodniu to na terapie juz chodzic nie bede :P
I dobrze bo ostatnio mnie ona frustruje .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 14 mar 2016, 23:46
platek rozy, ja to parę razy w życiu nie widziałam wyjścia, a wyjście jest prawie zawsze przez drzwi.

Nie pochwaliłam się - dzisiaj miałam wstać ok. 6:00, poszłam spać koło 23:45. Obudziłam się jak jeszcze było ciemno, z dużym wysiłkiem zapaliłam lampkę, żeby zobaczyć na budziku, czy już muszę wstać, czy pośpię jeszcze godzinkę. Była 2:00. Ta dam. Vivat ja. Leki czeba brać przed snem jednak.

Marzy mi się masaż nóg i w ogóle.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez takie tam 14 mar 2016, 23:51
kosmostrada, Ḍryāgan, wręcz przeciwnie; mam ochotę ponownie się zamknąć w własnym świecie i tyle.

cyklopka, słuszny wniosek ;) I trzymam kciuki za masaż (mnie łydki dokuczają).
takie tam

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 14 mar 2016, 23:53
takie tam, a czemu?
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez takie tam 15 mar 2016, 00:09
Ḍryāgan, mam wrażenie, że zatoczyłem koło i wróciłem do punktu wyjścia. Niby próbuję zmienić to w czym tkwię, ale jakoś sceptycznie nastawiony jestem do możliwości sukcesu (paradoksalnie, gdybym wiedział, że skończy się klęską nie przeszkadzałoby mi to angażować się). Relacje z ludźmi wydają mi się dosyć powierzchowne, a świat jakby za szybą był. To tak w skrócie.

Przepraszam za chaotyczność, ale dzisiaj nastrój mi trochę skakał.
takie tam

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 15 mar 2016, 00:12
Cyklopka Ty serio bierzesz te kwete na głosy? Diagnozę znać można?
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

Spamowa wyspa

przez AnissemSirch 15 mar 2016, 01:51
:papa:
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

Spamowa wyspa

przez piękna 15 mar 2016, 02:09
Ale ładny avatarek :papa: :papa: :papa:
piękna

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 15 mar 2016, 02:12
Widzę, że czyścicie mi monitor, tylko że efektów brak, przyłóżcie się jakoś bardziej : p
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

Spamowa wyspa

przez piękna 15 mar 2016, 02:14
jaktobyło,daj jakiegoś płynu...he he ,będzie lżej czyścić :D :D :D :D
piękna

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 15 mar 2016, 02:18
Lusesita Dolores, kosmostrada, platek rozy, współlokatorzy doprowadzają mnie do szału. Hałasują po nocach. Włączają pralkę o czwartej w nocy, a ustrojstwo przy wirowaniu odpala rakietę kosmiczną, tak więc spać nie mogę. Już nie wspomnę o niesprzątaniu i niemyciu garów. Stos w kuchni rośni, a w stosie też coś zaczyna rosnąć. :bezradny:
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez piękna 15 mar 2016, 02:20
Carica,chyba będziesz szukać nowej chaty... :silence:
piękna

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 15 mar 2016, 02:22
piękna napisał(a):jaktobyło,daj jakiegoś płynu...he he ,będzie lżej czyścić :D :D :D :D

Tam w kuchni coś powinno być, ewentualnie w kiblu... sry tzn. w toalecie:P Pójdź tam, mi się zbytnio jakby to powiedzieć, nie chce;p

A Ty Carico Milico.... co by Ci tu poradzić, weź dobry nożyk z szufladki kuchennej i ich po prostu zabij, następnie wyłącz te niszczące Ci żywota ustrojstwa.

A tak ciutek poważniej, to przydałyby Ci się jakieś nauszniki ewentualnie wrzuć na luz zarzucajONc benzo :*
Ostatnio edytowano 15 mar 2016, 02:28 przez jaktobylo, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg