Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 14 mar 2016, 20:05
Dobry wieczór misie malinowe,
Mam mordercze myśli.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 14 mar 2016, 20:32
Carica Milica, skąd takie myśli u ciebie?? :))))

Ja się dowiedziałam że ojciec sobie wziął L4, cały tydzien
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 14 mar 2016, 20:39
platek rozy napisał(a):Lusesita Dolores, Jakby to moja T powiedziala to jest wciaz Twoj wybor wiec jesli cierpisz to na wlasne zyczenie.

Nie wybór tylko czasem konieczność. Widocznie platek rozy, miałaś w sobie tyle samozaparcia/szczęścia etc. [nazwij to jak chcesz ;) ], że udało Ci się wyprowadzić. Ale jest masa osób, które może i chciałyby się wyprowadzić, ale nie mogą, chociażby ze względów finansowych. Owszem, iść do pracy to nie jest wielki problem, gorzej ją utrzymać z różnych względów, czasem też zdrowotnych, a z 600zł renty się nie utrzyma :bezradny:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 mar 2016, 20:46
acherontia-styx, ja wtedy szukalam pracy bo mialam zaczete studia i dalam rade , teraz owszem gorzej z praca ale Lusesita ze swoja grupa z tego co wiem na brak pracy nie narzekala , szkoda tylko ze zadnej nie utrzymala ... szkoda bo ja zeby zdobyc te prace co mam nagimnastykowalam sie niemalo co zreszta wiedza tu wszyscy . Tez bylam chora jak zaczelam swoje zycie zmieniac i niestety nie przyklasne i jej nie poglaszcze bo nie uwazam zeby jojdanie w danym temacie cos wnioslo . Dziwe sie tylko takim kobieta jak jej matka ale coz kazdy zyje wg siebie... T zawsze mi powtarza ze tylko ja jestem sila sprawcza w swoim zyciu jesli chce cos zmienic i ma racje. A Lusesita ubezwlasnowolniona nie jest zeby nie mogla o sobie decydowac . No i kwestia lekow ktore jesli bierze wszystkie czuje sie chyba w miare normalnie . Szkoda tylkoz e uparcie wybiorczo je zazywa...Matka tez jakos jak widac tego nie pilnuje zeby corka sie leczyla zgodnie z zaleceniami ktore miala ustawione w szpitalu.

I tyle ode mnie w temacie.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 mar 2016, 20:53
acherontia-styx, I jeszcze jedno ja mialam na zycie 800 jak mi Zus zabral swiadczenie ,, musialam pozalatwiac doplaty do oplat i doplate do jedzenia w Mops zebym dala rade , marnie bo marnie ale przezylam i bylo to teraz dokladnie poltora roku temu ... Wiec da sie jak sie tylko chce .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez takie tam 14 mar 2016, 21:46
Idę w kosmos i prześlę kartkę z Plutona.
takie tam

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 14 mar 2016, 22:01
Za dzieciaczka marzyłem o różnych takich podróżach
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 14 mar 2016, 22:08
JERZY62 napisał(a):Witam :papa:

Ḍryāgan, to detektywmonk będzie po piwie ;) każdemu stawiał na spamowej ;) :smile:

A jak ktoś chce winko,to też będzie.

A Magda,cóż.Tego kwiatu .....

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 mar 2016, 22:09
takie tam, ja rozumiem, że nad wyraz imprezowy jesteś ostatnio, ale się chyba rozpędzasz... ;)

Carica Milica, Obstawiam - współlokatorzy, właściciel lokum, czy jeszcze ktoś inny zalazł Ci za skórę? Oddychaj głęboko i licz do dziesięciu... ;)

acherontia-styx, Co u Ciebie, jak się czujesz?

detektywmonk, A może być latte smakowa? :105:

Witajcie wieczornie całe towarzystwo!!!
Zadowolona jestem z dzisiejszego dnia, zdenerwowałam się na swoje przedwiośniane rozciapanie i po obiedzie ruszyłam na miasto - bibliotekę spenetrowałam, pocztę załatwiłam, kawkę z przyjaciółką wypiłam, rosska zaliczyłam w celu nabycia orzeszków sojowych jako zdrowego podgryzania do książki. W cholerę, że padało i że licha jestem.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Śmiercionauta 14 mar 2016, 22:10
Dobry wieczór.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 14 mar 2016, 22:14
takie tam, te Kolego. To mi wygląda na maniackie pomysły
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 14 mar 2016, 22:29
detektywmonk, Ḍryāgan, JERZY62, Marcin2013, ok, z wami się chętnie napiję, może być piwo, wino albo wódka czysta :smile:

Płatuś, pamiętam jak było.
Upadasz i wstajesz, dziwisz się, że inni leżą. Się nie dziw. Leżą i jeszcze długo mogą poleżeć.
Pomyśl ile jest na forum nowych userów, co to się nawet nie chcą leczyć, ani z domu nie wyjdą :bezradny:
Jak mawiali starożytni Anglicy, możesz zaprowadzić konia do wodopoju, ale nie zmusisz go, żeby się napił.
Obrazek

Napisałam fajną recenzję perfum i dostałam dużo balonów :great: (To znacznik popularności recenzji). :105:

Nie ma dzisiaj żadnego programu w TV, co lubię, a mam chęć sobie poleżeć w łóżku i pooglądać telewizor. Chyba zrzucę jakikolwiek film z komputera.

No to pa :papa:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 mar 2016, 22:40
cyklopka, Kochana o ide poczytac Twoje recke :********** wlasnie na fragrantice siedze i lookam za perfumami , a pozniej mam tylko mnostwo chciejstw :pirate: :angel:
Wiem ze swiata i ludzi nie zmienie , boli mnie tylko ze tylu ludzi moze a jednak nie chce nic zmienic w zyciu... :bezradny:

kosmostrada, widzisz jaki fajny dzionek mialas :********* :great: napisz mi co ciekawego z biblioteki wzielas :105: :105:

Ḍryāgan, Śmiercionauta, detektywmonk, takie tam, :papa: :papa:

Carica Milica, Co sie stalo Slonce?:*********

Ja chyba sie walne do wanny :zzz: jestem strasznie zmeczona . Bylam po pracy pita rozliczyc sasiadce .

Spamowa wyspa

przez Infinity 14 mar 2016, 22:47
Cześć

Sortuj wg