Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Argish 12 mar 2016, 23:04
kosmostrada, nie ma nic innego :P
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 12 mar 2016, 23:05
Hej wróciłem, już jestem z powrotem. abrakadabra xx, ale wymyśliłeś... pewnie, że każdy ma swoje problemy. A że czasem chce się tak tylko po prostu odezwać do kogoś niekoniecznie mówiąc o tym co boli... no to chyba dobrze
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 12 mar 2016, 23:13
kosmostrada,
kosmostrada napisał(a): Obudzenie Zwierzęcia Imprezowego dużo mnie kosztuje.

No ja się domyślam, za bardzo szaleć to też można przesadzić... No ale fakt, nikt nam nie zabierze tego co przeżyliśmy...

kosmostrada napisał(a):Wychodzisz czasami?

Nie, już nie, może rzadko, jakiś kumpel czy kumpela. Ale w domu czasem tak:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 12 mar 2016, 23:15
Ḍryāgan, w sumie tak.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 mar 2016, 23:16
Argish, Kochana morałów Ci nie będę prawić. Na pewno jest Ci ciężko. Każdy z nas znajduje tu swoją formę ukojenia.

abrakadabra xx, Spamowa nie jest enklawą zdrowych, to nadal to samo forum... ;) Tylko jakby tu jest bardziej miło i spokojnie.
To dobrze, że jednak coś się dzieje towarzysko u Ciebie też. Taka przyjemność i co by nie zdziczeć... ;)

Ḍryāgan, Jak było? :smile:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 12 mar 2016, 23:25
kosmostrada, ja co sobotę jeździłem na dyskotekę, nie miało się swojego pojazdu to organizowało się busa a jak nie było czym wrócić to w brudną ciężarówkę się ładowało. Zazwyczaj normalnie sie jeździło, zwykłym autem ale te ekstremalne przypadki też się zdarzały i są one lekkim uśmiechem na twarzy przy wspomnieniach:)

A no tak, jednak miło na spamową zagładnąć. Ja nie jestem przyzwyczajony do takich lekkich tematów, mój umysł ogarniają filozoficzne, egzystencjalne, ostateczne, może dlatego mam taką dysproporcję?

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 12 mar 2016, 23:33
kosmostrada, zwykle nie jest tak jakby się chciało :)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 mar 2016, 23:35
abrakadabra xx, No i to jest chyba istota tematu - mieć ten uśmiech na twarzy przy wspomnieniach. :smile:
:Egzystencjalny" zawsze byłeś, czy masz teraz taki refleksyjny czas?
Bo mi się coś z mózgiem stało, może od leków, może od zaburzeń, że mi go wyżarło. I jak kiedyś mogłam godzinami dyskutować na tematy filozoficzne i "głębokie", to teraz w ogóle nie mam takiej potrzeby, ani chyba umysłu do tego. Po prostu nie chce mi się.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 mar 2016, 23:37
Ḍryāgan, Nie mydl mi tu oczu, tylko gadaj fajnie było, czy nie? :D
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 12 mar 2016, 23:39
Argish, Ḍryāgan, abrakadabra xx, kosmostrada, witam Was serdecznie :) Dawno mnie tu nie było, ale zaglądałam, czytałam, wiem wszystko :)

Nie miałam za wiele czasu ostatnio, chociaż jestem w niezłej formie, wieczorem byłam po prostu senna.

Były wizyty u różnych lekarzy-te przymusowe, odwiedziny znajomej dawno nie widzianej, oraz wiele rodzinnych spraw /Brat na dzień dzisiejszy poradził sobie z chorobą i chemioterapią-zalecana umiarkowana radość, bo lubi "typ" powracać/.
Najbardziej cieszy mnie fakt, że smutki jakby odeszły, a forma fizyczna wskazuje wzrost :)
Cieszy mnie to bardzo.
Jak dowiedziałam się z lektury stron Spamowej, u Was też znośnie, oczekujecie wiosny, więc optymizm budzi się...:)

abrakadabra xx, przepraszam :oops:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 12 mar 2016, 23:41
kosmostrada, Od kilku lat taki jestem.

A u ciebie? Nie wiem, może pozbyłaś się z umysłu pewnych pesymistycznych, bezsensownych rozkminek, które dają tylko cierpienie? Może skupiłaś się na jakichś wartościowych przemyśleniach? nie wiem.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 12 mar 2016, 23:42
kosmostrada, kiedy nie wiem jak mam zwerbalizować swoje odczucia, bo to trudne. Czuję zawsze taki niedosyt, jakbym nie był w stanie zaspokoić tego "głodu". Jestem niewolnikiem swoich pragnień a jednocześnie wiem przecież, że tak jest lepiej.
Ostatnio edytowano 12 mar 2016, 23:43 przez Ḍryāgan, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 12 mar 2016, 23:43
misty-eyed, a za co ty przepraszasz?

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 12 mar 2016, 23:44
misty-eyed, dobry wieczór

Sortuj wg