Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 10 mar 2016, 15:06
mirunia dziekujemy czesc

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 mar 2016, 15:18
mirunia, Hej Kochana! No to chyba w całej Polsce taka kupiastość pogodowa. Mam nadzieję, że to zima dogorywa... ;)
Miałam taki jadłowstręt rano , że nawet nie mogłam sobie kanapki do pracy przygotować. No i zgłodniałam wilczo. A Ty Kochana po prostu się rozpieściłaś, a co! :D
To siedzenie przy biurku swoje też robi, ja aplikuję sobie krótkie ćwiczenia, polecam.
Jeszcze trochę i do domku!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 10 mar 2016, 15:28
Witam wszystkich:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 10 mar 2016, 15:30
abrakadabra xx, witaj wstopies do nieba :)

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 10 mar 2016, 15:41
Marcin2013, jasne, jeszcze żeby realia były takie fajne, że tu wszyscy się tak witają, lubią i w ogóle miód. Czy to taki azyl dla szukających oderwania od rzeczywistości wśród życzliwych im osób?

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 10 mar 2016, 15:45
Też nie wiedziałem, że to jest święto mężczyzn, pamiętam, że dzień chłopaka jest tam kiedyś. To my mamy dwa święta w roku?

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 10 mar 2016, 16:12
nie chyba jedno swieto

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 mar 2016, 16:57
abrakadabra xx, Ty masz rację, faktycznie we wrześniu jest Dzień Chłopaka. :shock: Macie dwa święta cwaniaczki! :D
Dlaczego nie może być życzliwie i miło? Tu też są czasami nieporozumienia, czy tarcia, jak to w grupie ludzkiej, ale chyba taka jest idea Spamowej, że jesteśmy "ponad podziałami"? :smile:
Ja w ogóle lubię ludzi, dlaczego mam udawać, że nie? :D

Ból głowy przygnał mnie do domu, na całe szczęście pies głodny, chętnie do domu skręcił, więc focha nie strzelił, że taki krótki spacer. ;)
Kawa wypita - dobra kawa, bo ta nesca w pracy to jednak paskudztwo okrutne, nawet z mlekiem. Chyba będę zabierać swoją. :bezradny:

Miłego wieczoru!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 10 mar 2016, 17:07
kosmostrada, No właśnie, my mamy dwa świeta ale wasze jedno jest bardziej rozpoznawalne niż nasze oby dwa:) No i dobrze, prawdziwi mężczyźni nie mają własnych świąt;)

Nie, no fajnie, fajnie, że są tutaj życzliwi ludzie:)

Ja nie biorę nic na ból głowy, sam przechodzi, chyba, że mam kaca, to nurofen a wcześniej 2kc.

Czyli u psa wygrał głód na chęcią spaceru. Znam takie psy które rzadko są wyprowadzane, więc zachowują się jak naćpane, kiedy właściciel je wyprowadza, tzn. tak pobudzone, no nie powinno tak być, powinny być regularnie wyprowadzane.

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 10 mar 2016, 17:39
Wszystkiego Najlepszego faceci:**
u mnie lepiej .. przeziebienie mineło
ojciec pije a ja jutro wracam do domu:((((
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 mar 2016, 18:46
abrakadabra xx, No biedaki takie pieseły... :( Mój wychodzi cztery razy i z reguły dwa wyjścia są długie, a pozostałe też nie są do najbliższego drzewa. Zależy od pogody. To jest też strategia wychowawcza, bo w domu , czy w pracy ( mój chodzi ze mną do roboty) wybiegany futrzak śpi. ;)

Lusesita Dolores, Dobrze, że masz możliwość tego oddechu czasami - pomieszkiwania u swojego faceta.

Udusiłam pierś indorową z warzywami... Obiadek w brzuchu. Kolejna kawa. :hide: 3 kostki czekolady. :hide: :hide: No ale co poradzić jak taka pogoda... ;)

Pooglądam sobie teraz modę na wiosnę... Nie żebym zaraz tak za bardzo się dostosowywała, ale może jakaś inspiracja. Lubicie popatrzeć, co w modzie piszczy, bo ja lubię, ale i tak robię swoje. :D
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 10 mar 2016, 19:39
kosmostrada, a u nas znowu kartony mleka od sponsorów porozrzucane, powinnyśmy się zamienić :mhm:

abrakadabra xx, a co, każda okazja jest dobra do świętowania, może być i po kilka razy w roku.

Dzisiaj z okazji święta nie pourywałam żadnych główek i nie wezwałam do szkoły żadnych rodziców, tylko się trochę podroczyłam z huncwotami, ananasami, ancymonami jednymi.

Ogólnie fryzura się podobała chłopczykom z drugiej klasy. Mój ulubiony uczeń wręcz pisnął wchodząc do świetlicy, a potem podbiegł do mojej torby i pokazał palcem na naszywkę z Bowiem. Po prostu jak my się rozumiemy, to reszta szkoły nawet nie ogarnie i niech nie próbuje :105:

Obrazek

Srogą głupawkę mam :mrgreen:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 10 mar 2016, 19:45
Jest tu może obecna "caryca milicja"?
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 10 mar 2016, 20:02
Cześć wszystkim wieczorową pora. jaktobylo, Caryca nie ma nic wspólnego z milicją
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Sortuj wg