Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 07 mar 2016, 10:10
Oooooo, ja mam 1000 postów, dopiero zauważyłem, 1022, chyba założę temat jak Arasha, tysięczny post abrakadabryyyyyy. Nieee, nie zrobię tego, a Arasza była w porządku, choć czasem wkurzająca... Mi tam nie przeszkadzała, mogła by se byc...

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 mar 2016, 10:26
abrakadabra xx napisał(a):Ḍryāgan, Miłej pracy,mam nadzieję, że taka jest:) A jak nie to olej to, zawsze można żyć marzeniami lub w przerwach pogadać o głupotach. Macie przerwy, na fajki, palisz? Whathewer, macie prxzerwy? no i w ogóle gadacie coś w pracy? można? o pierdołach?

Powiedzmy, że pracę mam satysfakcjonującą. Czasem więcej roboty, czasem mniej. Jak więcej nadrabiam w domu :) robota musi być zrobiona. Jak mniej mogę się trochę poobijać. Na fajka trzeba wyłazić na zewnątrz, bo jest zakaz palenia w budynku. Niektórzy tak robią. Ja na szczęście jestem wolny od wszelakich nałogów. Nie palę. W pracy czasem można pogadać, ale ja jestem dzikus i tak w ogóle nie mam za dobrych układów z koleżeństwem. Więc raczej nie gadam. Jak mam luz, śmigam po internecie zazwyczaj. Przerwa ustawowa jest jedna - 20 minut
Arasha oczywiście w porządku, ja ją lubiłem. Było coś rozbrajającego w jej naiwności
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 07 mar 2016, 10:32
Ḍryāgan, to fajnie, że masz z kim pogadać, jakby człowiek nie miał z kim to nie ciekawie... U mnie różnie bywalo, jednak staram się utrzymywać kontakty...

A co robisz? Możesz publicznie objawić, nie musisz, tak tylko pytam bo nie wiem...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 07 mar 2016, 10:36
Ḍryāgan, Powodzenia ci życzę, w walce z tym wszystkim...

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 mar 2016, 10:42
abrakadabra xx, dzięki. Nie chciałbym bliżej mówić czym się zajmuję. Praca umysłowa, że tak powiem. Zgodna z moim wykształceniem :) Z tym gadaniem to tak jak napisałem - średnio mi wychodzi. Bardziej słucham jak oni się chichrają...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 mar 2016, 10:52
abrakadabra xx, czekam na tramwaj wlasnie.
Prowadze sekretariat w takiej fundacji ktora organizuje kursy dla osob bezrobotnych . nie pale ale moge rozmawiac . Zreszta duzo rozmawiam bo stale ktos przychodzi z uczestnikow a to po ksero a to po wode na herbate . No i mnostwo telefonow jest. A na przerwie rozmawiam i jem sniadanko z kolezanka ktora tam uczy angielskiego.

Ḍryāgan, :papa: :papa:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 07 mar 2016, 11:19
hejo ludki
gotuje rosół :D
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 mar 2016, 11:43
Lusesita Dolores, daj trochę. Lubię...

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 07 mar 2016, 11:52
Ḍryāgan, moge sie podzielić bo ugotowałam cały duży gar 8)
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 07 mar 2016, 11:54
platek rozy, a to czy ty nie jesteś taką fajną, tajemniczą panią w okularkach?:) W sekretariacie:) Ja też mogę pogadać ale jak przystało na nerwicowca to zaraz zacznę o problemach gadać a chciałbym pobajerzyć:) I jak ja mam to zrobić, jak mam być zajebisty, skoro nie jestem, choć czasem się staram. Czy to wystarczy;)?

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 07 mar 2016, 12:04
A co z tymi "bezrobotnymi" zapewnę zna Pani ich sytuację, czy wczuwa Pani się w nich,czy to kolejny klient do odhaczenia? A może jedno i drugie może Pani robi to z powołania i wie co znaczy być bezrobotnym, przynajmniej teoretycznie zna Pani ich problemy?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 mar 2016, 12:08
abrakadabra xx, bylam bezrobotna prawie 3 lata ... wiec wiec co to znaczy i jesli moge im pomoc nawet cos doradzajac to jestem z siebie zadowolona . Zreszta lubia mnie kursanci bo do kierowniczki docieraja same o mnie pochlebne opinie a ja cenie sobie ten kontakt z ludzmi i staram sie byc mila i pogodna . Po poprzedniej pracy zostala mi fobia spoleczna wiec ciesze sie ze tutaj moge ja oswajac.

Wlasnie dotarlam i ide ogarniac sprawy pracowe ;)

Lusesita Dolores, tez lubie rosol , gotuje na wolu i kuraku . Powinien byc wlasnie z kilku rodzai mieska. czasami jak mialam dorzucalam tez kawalek kaczki.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 07 mar 2016, 12:11
ja tesz chce rosul

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 07 mar 2016, 12:13
platek rozy, hej kamilko
ja gotuje na udkach z kurczaka... i bardzo pieprzny
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg