Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 07 mar 2016, 09:02
czesc ludziska

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 07 mar 2016, 09:03
Hej:)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 mar 2016, 09:16
Ja też się przywitam. Z pracy. Miłego dnia wszystkim życzę mi biorę się za robotę. Chyba... Bo jakiś zmęczony jestem okrutnie. Chyba ta pogoda mnie dobija (mam nadzieję, że tylko to)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 07 mar 2016, 09:18
abrakadabra xx, Ḍryāgan, siema

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 07 mar 2016, 09:26
Ḍryāgan, Miłej pracy,mam nadzieję, że taka jest:) A jak nie to olej to, zawsze można żyć marzeniami lub w przerwach pogadać o głupotach. Macie przerwy, na fajki, palisz? Whathewer, macie prxzerwy? no i w ogóle gadacie coś w pracy? można? o pierdołach?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 mar 2016, 09:35
Hey Kochani:*********
Ja znow z m dlosciami z nerwow , ciekawe kedy mi to przejdzie , jednym slowem czlowiek nie jest nigdy wolny od somatykow :bezradny:
Za oknem szarosci ciag dalszy.Nie tesknie za latem bo upaly wpedzaja mnie w lęki ale w iosna taka mila ze slonkiem by mogla zawitac .

kosmostrada:********* ciesze sie ze zapachy ktore mnie urzekaja robia wrazenie i na Tobie :) Jakbys chciala zakupic flasie to polecam e glamour albo i perfumy , sama tam kupowalam i bylamz adowolona , ceny maja przyzwoite nie zdzieraja jak perfumerie stacjonarne.

cyklopka :********na jaki kolorek maznelas pazurki???? :105: ja mialam teraz taki niebieski dzins :D przydymiony
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 07 mar 2016, 09:38
Kiedyś miałem się spotkać chłopakiem (z dziewczyną też, jednak to było koleżeńskie, więc odłożyłem), ze szpitala w którym byłem, jakoś razem się skumaliśmy, no i później szlag trafił kontakty, dobry chłopak, ale co z tego jak po szpitalu wszystko się pojebało. Ja to w ogóle wole bliskie kontakty, lepiej się dogaduje, pomimo, że mam z tym problemy, jednak z psycholami jakoś nadajemy na podobnych falach, kiedy byłem zdrów to z normalsami, później z psycholami, z sajko laskami tak samo, na forum trzeba wiele wysiłku a w szpitalu po prostu byłem i już było git. Myślę, że inni też byli git, a to magia wzajemnych relacji w którym mamy okazję się słyszeć i widzieć... Po prostu, jesteś i gadasz... A nie w necie się produkujesz i wymyślasz głupoty aby zwrócić na siebie uwagę, tam tak nie mieliśmy po prostu byliśmy. Szkoda że to się urwało...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 mar 2016, 09:42
abrakadabra xx, mnie pisanie tutaj nie kosztuje wielkiego wysilku , pisze w zasadzie tylko w jednym temacie i mam tutaj znajomych , reszta forum mnie niewiele obchodzi. :bezradny: Pisanie tutaj mi w zupelnosci wystarcza.Jak sie skacze z tematu na temat to sila rzeczy ze nie ma sie blizszych znajomych bo za duza rotacja ludzi jest na forum .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 07 mar 2016, 09:51
platek rozy, to pozazdrościć:) Ja zawsze byłem cichy i skromny, nie wiem czy to wada czy zaleta, jednak bycie głośnym na tymforum kosztuje mnie wiele wysiłku. W normalnym świecie po prostu byłem, i była ze mną grupka, mała acz lojalna, tutaj dopiero kiedy "krzyczysz lub jesteś zauważalny" robisz jakiekolwiek wrażenie. Dzięki temu forum nauczyłem się być zauważalny, co stoi w sprzeczności z moją naturą, w realu, cześć, cześć, myślę to i to i wszystko, mam kumpli, tutaj jest gorzej a raczej trudniej, chcesz powiedzieć cześć? To "wykrzycz to" spokojnie wypowiadając się na rózne tematy. Pojebane.

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 07 mar 2016, 09:59
W ogóle bez sensu to wszystko,człowiek chce po prostu być, istnieć sobie, czasem dodać coś od siebie a tu wiatr w oczy i kłody pod nogi, i zmagasz się człowieku, szukasz wszędzie aż trafiasz na to pojebane forum i szukasz dalej, czego szukasz? nie wiem, czegoś, może kogoś, i tak jesteś, produkujesz się, i chooj z tego, dalej cierpisz, i trwasz z nadzieją na nie wiem co...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 mar 2016, 09:59
abrakadabra xx, ale ja tez nie mam za wielu znajomychw realu , tutaj tez nie . Lubie natomiast zblizyc sie z kilkoma osobami i z nimi "trzymac" , byc blizej . Wazne wtedy sa dla mnie ich sprawy i mysle ze wzajemnie. Dlatego pisze tylko na Spamowej i na ksiazkach . Mysle ze jak se odwiedza jakis konkretny watek gdzie jest grupka ludzi i pisze w tym watku dluzej to wlasnie z tymi osobami masz jakies blizsze relacje.

Do pracy sie musze zbierac pomalu .... No jak mi sie nie chce :(

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 07 mar 2016, 10:05
platek rozy, to to fajnie, że się tu odnajdujesz z bliskimi ci ludźmi:)

A zrobisz coś dla mnie? wypowiesz się w moich beznadziejnych tematach? Tak żebym cię lepiej poznał???

Miłej pracy:)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 mar 2016, 10:06
abrakadabra xx, wklej mi watki to zajrze tylko juz po pracy bo teraz mam okolo 40 minut do wyjscia a musze sie umyc , ubrac i umalowac :angel:

Spokojnego dzionka !

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 07 mar 2016, 10:07
platek rozy, a jakie to książki? Ja się na tym nie znam. Ale może jak ktoś mi wytłumaczy?

Sortuj wg