Wybory 2014

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

wybory 2014

Platforma Obywatelska
2
6%

Prawo i Sprawiedliwość
8
22%

Sojusz Lewicy Demokratycznej
3
8%

Polskie Stronnictwo Ludowe
0
Brak głosów

Twój Ruch
3
8%

Solidarna Polska
1
3%

Polska Razem
1
3%

Nowa Prawica
7
19%

inna partia
11
31%

Liczba głosów : 36

Wybory 2014

przez carlosbueno 26 sty 2014, 15:35
Kalebx3 napisał(a):Ja jestem za PIS , ale wkurza mnie ichne wpierda-lanie sie w sprawy suwerennego państwa jakim jest Ukraina . Jak tak chcą im pomóc to niech przebiją Rosjan i dadzą Ukraincom więcej niż 15mld Euro ze swoich składek .

Mnie nie tylko PiS wkurza w tej sprawie Ukrainy, prawie wszystkie znane mi partie i mainstreamowe media są tak jednostronne przeciw Janukowyczowi że aż żal. Lepszy Janukowycz( przypomnę legalnie wybrany bo rządy Tymoszenki i Juszczenki się kompromitowały kompletnie) niż Banderowcy. Nie widzę powodu aby interweniować w legalnie wybrany rząd bo nie podoba nam się ich prezydent i związki z Putinem. Równie dobrze np w Polsce mogłyby wybuchnąć podobne protesty przeciw Tuskowi i czy podobałoby się że inne państwa się wtrącają i tak jednostronnie to pokazują.
Największy Forumowy Maruda

Wybory 2014

przez Hans 26 sty 2014, 22:46
carlosbueno napisał(a):Ja jestem przeciwnikiem PiS, ale wg mnie niech wygrają wybory i porządzą, zobaczymy co będzie i czy będzie lepiej niż za Tuska i będzie taki raj na ziemi jak obiecują. I tak mi na dobru kraju nie zależy, także niech PiS zdobędzie 100% ;) tylko żeby państwa wyznaniowego tu nie zrobili.

Jak zrobią państwo wyznaniowe, to wtedy pozostanie nam ten scenariusz napady->więzienie, oczywiście w Norwegii. Chociaż pojawiłaby się pewnie opcja szukania azylu gdzieś na Zachodzie z powodów religijnych prześladowań. Wyjechalibyśmy tam, pokrzyczeli jak nam tu źle, założyli jakąś organizację pomagającą uchodźcom (czyli sami sobie) i brali od państwa grube tysiące euro na jej prowadzenie. Jeszcze by nas w mediach pokazali, że emigranci a jak dobrze się potrafią zorganizować. :D
Feed your head
Feed your head

Wybory 2014

przez Yumekui 26 sty 2014, 23:02
Polityka mnie nie interesuje, ale doceniam postualty Palikota. Antykatolikiem nie jestem, od razu mówię. Katolicyzm to niemal religia państwowa. Miałem już w życiu kilka nieprzyjemności ze względu na wyznanie. Chciałbym żeby było normalniej.

Nie będę się zagłębiać w program. Wielu osobom te postulaty są kontrowersyjne, dla ludzi jak ja to wizja normalności [patrz zasada milczącej zgody, nie wiem na ile aktualna, ale ma same dobre strony].

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wybory 2014

przez sheldon20 04 lut 2014, 12:50
no gdyby tak byłoby wyborach byłoby super,ale mało prawdopodobne jest to że tak będzie ale zobaczymy :)

Wybory 2014

przez pinda 04 lut 2014, 16:12
niestety od x lat ciągle te same opite mordy na scenie politycznej,
głos oddam na SLD, de facto żadna partia nie ma programu gospodarczego, to już wolę przynajmniej mieć refundowane środki antykoncepcyjne i realne szanse na rozwód z kościołem katolickim.
burning down the house!

Wybory 2014

przez comatom 04 lut 2014, 16:14
same scierwa nie głosuje
comatom

Sortuj wg