Wybory 2014

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

wybory 2014

Platforma Obywatelska
2
6%

Prawo i Sprawiedliwość
8
22%

Sojusz Lewicy Demokratycznej
3
8%

Polskie Stronnictwo Ludowe
0
Brak głosów

Twój Ruch
3
8%

Solidarna Polska
1
3%

Polska Razem
1
3%

Nowa Prawica
7
19%

inna partia
11
31%

Liczba głosów : 36

Wybory 2014

przez Candy14 17 sty 2014, 23:03
Difane, :lol:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Wybory 2014

przez Pieprz 17 sty 2014, 23:04
Difane napisał(a):Głosuję na partię "inna partia". Spodobała mi się ich nazwa. Przekonali mnie. Mają mój głos. :great:

Przynajmniej masz pewność że są inni :D
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Wybory 2014

przez ak88 17 sty 2014, 23:08
Zgadzam się ze zdaniem Ziemkiewicza, że Tusk i Kaczyński to awers i rewers, ale jednak ta sama moneta. A niestety wiadomo, że to będzie walka pomiędzy Pisem a PO. Dlatego można zagłosować np. na Kongres Nowej Prawicy, co by Korwinowi przykro nie było, że ma tak małe poparcie ;) Przynajmniej w przeciwieństwie do swoich przeciwników od lat mówi to samo :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wybory 2014

przez Candy14 17 sty 2014, 23:10
Dlatego można zagłosować np. na Kongres Nowej Prawicy, co by Korwinowi przykro nie było, że ma tak małe poparcie

wbrew pozorom ma calkiem duze popacie i w sondazach przekracza prog wyborczy
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Wybory 2014

przez ak88 17 sty 2014, 23:11
No fakt. Tylko w telewizji go za bardzo nie chcą pokazywać. Ciekawe dlaczego...

Wybory 2014

przez comatom 17 sty 2014, 23:12
Ostatniogłosowałem na platformę -miałem nadzieje ze co się zmieni...
Teraz wiem ze na wybory już nie pójdę-politycy to świnie,ścierwojady i złodzieje :twisted: :twisted:
Pieprzeni aferzyści -wszyscy bez wyjątku
comatom

Wybory 2014

przez Auman 17 sty 2014, 23:13
ak88 napisał(a):No fakt. Tylko w telewizji go za bardzo nie chcą pokazywać. Ciekawe dlaczego...

Jak palnie jakąś głupotę, to od razu go pokazują.
Auman

Wybory 2014

przez ak88 17 sty 2014, 23:27
Hehe o tym samym pomyślałam.

Wybory 2014

przez Sorrow 18 sty 2014, 07:08
Nie mam na kogo głosować. Na Sojusz Lewicy Demokratycznej nie zagłosuję bo mają korzenie w PRLu no i jak ostatnio zostali wybrani to zadali cios w plecy i prowadzili politykę neoliberalną zamiast lewicowej. PiS i PO, jeszcze więcej neoliberalizmu. Jeszcze więcej eksterminacji przez bezrobocie bez zasiłków.

Z Korwina się wyleczyłem jak pracowałem i się zorientowałem że pracodawcy idą po najmniejszej linii oporu jeśli chodzi o prawa pracowników i płace, więc nie potrzebują więcej wolności tylko pilnowania by nie wyzyskiwali i nie narażali zdrowia i życia pracowników.

Szczerze mówiąc to mam to gdzieś. Planuję zagłosować nogami. Dla tego kraju już po prostu nie ma nadziei. Bo w końcu zrozumiałem, że ci politycy naprawdę są odzwierciedleniem tego jacy ludzie tu żyją. Polska jest krajem Azjatyckim tak jak Rosja. Ja uciekam na Północ, do Europy.

Marcin20.04 napisał(a):
ak88 napisał(a):No fakt. Tylko w telewizji go za bardzo nie chcą pokazywać. Ciekawe dlaczego...

Jak palnie jakąś głupotę, to od razu go pokazują.

Polacy lubią żyć urojeniem że nie są narodem Azjatyckim. Korwin jest zbyt Azjatycki nawet jak dla nich. Zresztą problem z Korwinem jest taki, że on zwykle gada głupoty. Tylko nie zawsze ta głupota nadaje się na rozrywkę dla gawiedzi.

Wybory 2014

przez ak88 18 sty 2014, 13:54
Sorrow, tu nie chodzi o kwestię wolności pracodawców, tylko o to, że w obecnej sytuacji oni mogą sobie pozwolić na takie traktowanie ludzi. To jest błędne koło. Ludzie nie mają pracy, dlatego godzą się na harówkę za nędzne stawki w nędznych warunkach. A pracodawcy to wykorzystują i wolą zatrudnić gorszego, ale tańszego pracownika. Teraz unia oburza się na Camerona za to, co powiedział na temat imigrantów (pomijając fakt, że jemu chodziło o ludzi siedzących na zasiłkach), ale wyobraźmy sobie, że za x lat Ukraina przystępuje do UE i jej mieszkańcy zaczynają do nas masowo zjeżdżać w poszukiwaniu pracy. Jak myślisz kogo wybiorą pracodawcy? Dobrego pracownika z Polski czy równie dobrego lub gorszego, ale znacznie tańszego pracownika z Ukrainy? No ale może się mylę.

Wybory 2014

przez kupmitrumne 18 sty 2014, 15:07
Na szatana , niech rozpier*** tych wszystkich kretynów :105:

Wybory 2014

przez Arhol 18 sty 2014, 15:11
Wszyscy tam to jedna banda, opi*rdalająca sobie kiełbachy (w sensie metaforycznym ),wszyscy jednakowo to banda złodziei i typów mających w d...cały ten burdel zwany Polską,szkoda fatygi :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Wybory 2014

przez carlosbueno 19 sty 2014, 13:13
Zaznaczyłem inna partia, może sam jakąś założę bo istniejące partie mnie nie zadowalają. W ostateczności mogę zagłosować na PPS lub coś w tym stylu, a najlepiej to oddał bym głos na partię dążącą do likwidacji państwa polskiego i stania się niemieckim landem z ich pensjami i socjalem rzecz jasna. Ale takiej partii nie ma i chyba sam muszę założyć. To jedyna szansa żeby oddalić się mentalnie od Azji. :twisted:

-- 19 sty 2014, 13:16 --

A Korwin Mikke to jakiś fenomen, w internecie co drugi internauta pisze że popiera JKM, a jak przychodzi do wyborów to progu wyborczego nie przekraczają, choć czytając wpisy, fora itd wydaje się że to największa siła polityczna w Polsce.
Największy Forumowy Maruda

Wybory 2014

przez Kalebx3 19 sty 2014, 13:51
Głosuję na PIS . Na Prezesa Kaczyńskiego , ojca Rydzyka i resztę Prawicy Rzeczpospolitej Polskiej .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg