Prośba o pomoc w pracy pisemnej

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez ewika93 13 sty 2014, 23:18
Witam,
otrzymałam za zadanie przeanalizować w pracy pisemnej, jak na poczucie szczęścia i satysfakcji wpływają komponenty: emocjonalny i poznawczy. Polecenie było sformułowanie ustnie, bardzo ogólnie i bez szczegółów, wiem tylko że ma to być opisane jako problem ściśle neurobiologiczny, wraz z uwzględnieniem odpowiednich struktur, dróg itp.
Niestety, nie bardzo wiem jak się za to zabrać, co dokładnie taka analiza powinna zawierać, dlatego będę wdzięczna za wszelkie wskazówki, sugestie jak ,,ugryźć'' temat, za naprowadzenie mnie na właściwą drogę, jak również za wszelkie propozycje dotyczące literatury jaką mogłabym wykorzystać.
Z góry dziękuję.
ewika93

przez owocówka 13 sty 2014, 23:33
ewika93 napisał(a):Witam,
otrzymałam za zadanie przeanalizować w pracy pisemnej, jak na poczucie szczęścia i satysfakcji wpływają komponenty: emocjonalny i poznawczy. Polecenie było sformułowanie ustnie, bardzo ogólnie i bez szczegółów, wiem tylko że ma to być opisane jako problem ściśle neurobiologiczny, wraz z uwzględnieniem odpowiednich struktur, dróg itp.
Niestety, nie bardzo wiem jak się za to zabrać, co dokładnie taka analiza powinna zawierać, dlatego będę wdzięczna za wszelkie wskazówki, sugestie jak ,,ugryźć'' temat, za naprowadzenie mnie na właściwą drogę, jak również za wszelkie propozycje dotyczące literatury jaką mogłabym wykorzystać.
Z góry dziękuję.
ewika93

Znasz angielski? Moge ci posciagac artykulu naukowe ale tylko po angielsku.
100 % osob ktore pilo wode umarlo... przypadek ? Nie sadze....

przez ewika93 14 sty 2014, 14:23
Znam, jeżeli możesz to zrobić to bardzo proszę, będę wdzięczna :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez owocówka 14 sty 2014, 16:42
nie ma problemu.
wejdź w scholar google, albo web of knowledge
poszukaj sobie artykułów, abstrakt będzie napewno dostępny za darmo, i po nim sie zoorientujesz co ci sie może przydać do pracy, i daj mi linki do tych artykułów a ja ci je sciagne i wysle emailem
100 % osob ktore pilo wode umarlo... przypadek ? Nie sadze....

Sortuj wg