Macie rodzeństwo ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez .Tomek 15 sie 2007, 18:34
A ja mam siostrę młodszą o cztery lata. Fajna ale czasami koszmar :shock:
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez viper_88 15 sie 2007, 19:15
Ja mam o 3,5 roku starszego brata :smile: Szczerze powiem, że jest mi z tym dobrze :smile: Czasem staje nawet w mojej obronie (np. jak rodzice chcą mi za coś nawtykać) :D A co do takich zabawnych historii, to kiedyś, jak jeszcze mieszkaliśmy w hotelu, a ja byłem niemowlakiem, to brat chciał mnie nakarmić chrupkami :D Podobno chciał to zrobić dlatego, że ryczałem, a on myślał, że byłem głodny :D Na szczęście rodzice w pore wrócili z palenia na korytarzu hotelowym :D Innym razem (już w naszym mieszkaniu, kiedy oboje byliśmy starsi) zwalił mnie z drewnianego fotela-wózka, zrobionego przez tatę ;) Było tak dlatego, że on chciał mnie szybko zawieść na balkon, pod którym mój kuzyn bawił się z jakąś dziewczynką, a nie zauważył, że na środku pokoju stołowego leżał rozłoyny koc. No i tak, jak te koła się w nim zaplątały, tak ja z tego wózka poleciałem do przodu

przez Felicity 18 sie 2007, 21:47
...
Ostatnio edytowano 31 sie 2007, 21:36 przez Felicity, łącznie edytowano 1 raz
Szukam Nadziei.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez top23 18 sie 2007, 22:44
Neśka napisał(a):Nerwica, depresja itd. nie zależy od tego, czy jest sie jedynakiem, a od indywidualnych predyspozycji tj. wrażliwości.

Kilka razy w tym temacie pojawił się podobny cytat. Trochę prawdy w tym jest, ale głównym powodem tych chorób jest ciężka sytuacja życiowa. Nawet ktoś o bardzo silnym charakterze w końcu nie wytrzyma jak będą go nękać ciągle jakieś problemy.

Sortuj wg