Sylwester 2013/2014

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Sylwester 2013/2014

przez aardvark3 30 gru 2013, 18:40
Mnie pewnie tez czeka solo przed komputerem, choc mam taki pomysl, by sobie do pubu wyjsc na toast chociazby, miedzy ludzi.
W okolicy nie ma towarzystwa, z ktorym moglabym spedzic ten wieczor - ci, ktorych znam maja juz plany.
Z tym pubem to pomysl i dobry, i nie bardzo. Gdybym byla zupelnie sama to wychodze, drzwi zamykam i zalatwione. Ale syna zostawiam w domu - teoretycznie powinien spac, nie sadze zeby sie bal sam zostac ale raczej sam nie zostaje w nocy (czasem - i to na palcach jednej reki mozna policzyc - w dzien go zostawila bo cos mialam zalatwic).
Pojde - bede sie troche martwic.
Nie pojde - bede sie czula jak jakas zalosna istotka samotnie kiblujaca przed komputerem podczas gdy inni dobrze sie bawia (pojecie wzgledne ale jak sie uzalac nad soba to na calego ;) ). Najda mnie jakies smety, wspomnienia i caly nastroj o dupe potluc.
Moze byc zreszta calkiem przyzwoicie posiedziec samej - spokoj, cisza a na necie moge znalezc np jakies fajne, tanie wakacje na czerwiec :P
Tylko ze ja tego siedzenia w domu mam troche dosyc. Nie chce zgnusniec, zamknac sie w sobie do konca. Kiedys bylam bardzo towarzyska - teraz zaczynam miec czasem problem z konwersacja. Bo malo rozmawiam.
E tam, co bedzie to bedzie :D Najwazniejsze ze jest zdrowie ;)
Et caetera, et caetera ad mortem defecatum

Sylwester 2013/2014

przez Abbey 30 gru 2013, 18:56
Monar, zazdro i tak :P
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Sylwester 2013/2014

przez Anna Maria 30 gru 2013, 21:55
Ja w odróżnieniu od Was nie chce nigdzie wychodzić.
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sylwester 2013/2014

przez aardvark3 30 gru 2013, 22:10
Ja tez nie bardzo chce wychodzic, idealnym rozwiazaniem byloby zaprosic kogos do siebie ale - jak juz pisalam - wszyscy znajomi maja juz plany.
Wiele tez zalezy od pogody bo do miasteczka mam na piechote jakies 1,5 km (mieszkam na obrzezach) - a jak bedzie pi.z.d.z.ilo to raczej sie nie wybiore.
Bedzie co bedzie, swiat sie przez to nie zawali ;) Jeden dzien w roku a wszyscy wielkie halo - mozna sobie tego Sylwestra zorganizowac np 8 kwietnia albo 23 czerwca i tez bedzie fajnie. 31 grudnia to tylko data.
W zeszlym roku przyjechalam do Polski, spedzilam ten wieczor z najlepsza przyjaciolka a co sie nagadalysmy to nasze ;) Bo potem przyszly dosc przykre sprawy rodzinne, ale bylo, minelo...
Za rok (jak dozyje w zdrowiu ;) ) bede w Polsce albo na GC, tak sobie obiecalam.
Et caetera, et caetera ad mortem defecatum

Sylwester 2013/2014

przez lexon 30 gru 2013, 22:13
sylwester sylwestrem, za dwa dni już bedzie po, tak i jak święta

Sylwester 2013/2014

przez Pieprz 30 gru 2013, 22:49
ja spędzam na domówce u znajomych i wiem że będzie super i juz się cieszę :105:
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Sylwester 2013/2014

przez Reiben 31 gru 2013, 11:30
Obrazek
Reiben

Sylwester 2013/2014

przez MalaMi1001 31 gru 2013, 11:46
A ja zupełnie nie rozumiem tego całego halo wokół sylwestra. I co to ma niby zmienić, że zaczyna się nowy rok? To tylko cyferka, za rok będzie następna i nastepna, a nas może już nie być. Kiedyś panicznie bałam się samotności w sylwestra, święta czy swoje urodziny, a teraz mam to głęboko w dupie. Dla mnie dzień jak co dzień, jedyne co ma znaczenie to to, że jest wolne i nie muszę oglądać tych zapleśniałych mord w robocie. Ustawowy odpoczynek. A tu szał, fryzjerzy, kiecki za kupe kasy na jeden wieczór, skrzykiwanie na siłę "samotnych", żeby tylko mieć z kim przywitać nowy rok. Zdaję sobie sprawę, że może to brzmieć jak wyznanie frustrata, ale na serio nie rozumiem tego całego przejęcia. Do takich wniosków doszłam w chwili, kiedy zdałam sobie sprawę z dwóch spraw. Po pierwsze - tak się przyjęło, że ten dzień wszyscy muszą świętować, no bo jak to? Sylwester i siedzieć w domu? A prawda jest taka, że NIC NIE MUSZĘ! Kwestia nr 2 - liczba osób, z którymi świętujesz sylwestra/ocbhodzisz święta/urodziny/imieniny/niedzielę palmową itp. jest wyznacznikiem twojej wartości - ludzie cię lubią, więc musisz być równy gość. Gówno prawda. Można byc /cenzura/ i mieć dużo "przyjaciół", a można być samotnikiem i być kimś wartościowym i na odwrót. To wszystko sa kwestie umowne, zalezne od tego, komu i jak wiatr zawieje.

Sylwester 2013/2014

przez TEUFEL 31 gru 2013, 11:49
MalaMi1001, Sylwester to nic innego jak rozrywka dla mas. Dla spracowanych zdezelowanych życiem szaraków jest to jedna z nielicznych form celebracyjnych rozrywek, poza tym stereotypowe powielanie sylwestra jako obrzędu, stąd to się wzięło.
A w gruncie rzeczy to dzień jak codzień, ja swojego czasu to miałem sylwestra codziennie :twisted:
TEUFEL

Sylwester 2013/2014

przez metka00 31 gru 2013, 11:57
Dokladnie dzen jak dzien. Ino kolejna okazja by zalac ryj typu urodziny , imieniny itp:) Ja tam siedze w domu:)
Spełniłem marzenia poświęciłem wszystko
Spuściłem rottweilera zrobiłem widowisko
Otworzyłem futerał z karabinem trafiam czysto
dała siła idea jestem synem z blizną

Sylwester 2013/2014

przez khaleesi 31 gru 2013, 12:23
Siedzę w domu rzecz jasna. Nie będę robiła coś wbrew sobie. Niech zalewają mordy i niech tańczą i Bóg wie co robią ja siedzę w domu i guzik mnie to obchodzi.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sylwester 2013/2014

przez Śmiercionauta 31 gru 2013, 12:27
MalaMi1001, wole spędzać sylwestra samemu niż z ludźmi, których ledwie toleruje.
Zaraz jadę do sklepu po wino 8)
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Sylwester 2013/2014

przez Pieprz 31 gru 2013, 13:02
Reiben napisał(a):Obrazek

dafaq did i just see :o

-- 31 gru 2013, 13:04 --

A ja zupełnie nie rozumiem tego całego halo wokół sylwestra. I co to ma niby zmienić, że zaczyna się nowy rok?

Dla większości ludzi nic, a sylwester to po prostu okazja żeby poimprezować.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Sylwester 2013/2014

przez SmutnaTęcza 31 gru 2013, 13:17
Teraz będę czytać nudne książki pozdrawiam wszystkich "polonistów" :papa: a potem siedzieć samotnie do nocy przy muzyce, pepsi i słodyczach... "Pasjonujący" sylwester się zapowiada, jak co roku.

Sortuj wg