Kryzys męskości?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Kryzys męskości?

przez Arhol 26 lis 2013, 20:25
Luktar, zapodziała gdzieś na Pkp :pirate:
a takiego odpowiedzialnego, pracującego, zaangażowanego.

Może w legendach,albo już pozajmowani :D.

Nie wiem ile masz lat (22-24?),ewentualnie szukaj wśród rówieśników,a nóż widelec jaki się trafi :pirate: :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Kryzys męskości?

przez Reiben 26 lis 2013, 20:29
Bałem się, że coś o impotencji, wirus jakiś groźny w powietrzy czy coś.
Reiben

Kryzys męskości?

przez carlosbueno 26 lis 2013, 20:29
Ja znam faceta nauczyciela czyli raczej wykształcony, oczytany i lubi dzieci, do tego dorabiał przy remontach i w wakacje za granicą , wybudował własny duży dom i siedzi w nim sam, bo nikogo nie mógł znaleźć. Ostatnio podobno coraz częściej zagląda do kieliszka z tej zgryzoty poddał się chyba bo po 40-ce już jest. I takie towary się marnują jego chyba jedyną wadą jest niski wzrost 165 cm około ale przypakowany.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kryzys męskości?

przez mark123 26 lis 2013, 20:31
Ja jakbym nie musiał, to bym chyba nigdy nie zamierzał szukać pracy, no chyba, że miałbym dużą wiedzę, to wtedy chyba szukałbym, ale tylko w branży, która mnie interesuje (bo w branży, która mnie interesuje, trzeba mieć raczej bardzo dużą wiedzę).
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Kryzys męskości?

przez Zupapomidorowa 26 lis 2013, 20:31
Reiben, padłam :lol:
carlosbueno, szkoda faceta :(
Dawniej Luktar

Kryzys męskości?

przez Reiben 26 lis 2013, 20:34
Luktar, nie strasz mnie, dość mam lęków :lol:
Reiben

Kryzys męskości?

przez Zupapomidorowa 26 lis 2013, 20:34
Dobra ide z tego dzialu bo moja zgryzota z powodu meskiego rodu siega zenitu. :o
Dawniej Luktar

Kryzys męskości?

przez carlosbueno 26 lis 2013, 20:36
Luktar, szkoda, on to tłumaczy swoim niskim wzrostem, ale to chyba nie główny powód, zawsze jak mnie widzi to mi zazdrości prawie 2 m wzrostu ale chyba tylko tego bo jestem nikim w porównaniu do niego.
carlosbueno, no tak, też kiepsko że z takim nie pogadam o książkach. Dlatego biorę życie we własne łapy i nie liczę, że ktoś mnie wspomoże. Zwykle to ja jeszcze finansowo pomagałam moim ex, ech ja jebie...
Ja nawet jak nie pracowałem to stawiałem dziewczynom( alko, żarcie) albo dzieliliśmy się na pół jak bardzo nalegały.
Największy Forumowy Maruda

Kryzys męskości?

przez Anna Maria 26 lis 2013, 20:38
mark123 napisał(a):Ja jakbym nie musiał, to bym chyba nigdy nie zamierzał szukać pracy, no chyba, że miałbym dużą wiedzę, to wtedy chyba szukałbym, ale tylko w branży, która mnie interesuje (bo w branży, która mnie interesuje, trzeba mieć raczej bardzo dużą wiedzę).

a satysfakcja? przecież to w zyciu się liczy
ja nie muszę pracować bo mam wysoką rente która starcza na życie i drobne przyjemności, ale łapię się każdego zajęcia choćby wolontariatu, kursów, by nie z fiksować do reszty i być z czegoś zadowolona

-- 26 lis 2013, 19:39 --

O pracę ciężko, ale coś w życiu trzeba robic
Anna Maria

Kryzys męskości?

przez Zupapomidorowa 26 lis 2013, 20:40
carlosbueno, teraz facetom nie chce się wyciągać nawet dychy na browara (no nie wszystkim wiadomo, ale ja na takich trafiam). Co za brak klasy albo ja noszę za długie spódnice ;)
Dawniej Luktar

Kryzys męskości?

przez mark123 26 lis 2013, 20:41
kasiątko napisał(a):
mark123 napisał(a):Ja jakbym nie musiał, to bym chyba nigdy nie zamierzał szukać pracy, no chyba, że miałbym dużą wiedzę, to wtedy chyba szukałbym, ale tylko w branży, która mnie interesuje (bo w branży, która mnie interesuje, trzeba mieć raczej bardzo dużą wiedzę).

a satysfakcja? przecież to w zyciu się liczy
ja nie muszę pracować bo mam wysoką rente która starcza na życie i drobne przyjemności, ale łapię się każdego zajęcia choćby wolontariatu, kursów, by nie z fiksować do reszty i być z czegoś zadowolona

-- 26 lis 2013, 19:39 --

O pracę ciężko, ale coś w życiu trzeba robic

No satysfakcję z pracy bym miał raczej tylko pracując w branży, która mnie interesuje.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Kryzys męskości?

przez Anna Maria 26 lis 2013, 20:44
mark123, a co Cię interesuje?
Anna Maria

Kryzys męskości?

przez mark123 26 lis 2013, 20:50
kasiątko napisał(a):mark123, a co Cię interesuje?

Gwałtowne zjawiska pogodowe oraz tajemnicze zjawiska w kosmosie.

Kryzys męskości?

przez Arhol 26 lis 2013, 20:50
Luktar, Na dziwnych chłopów trafiasz zatem :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg