Ciekawe czy masz tyle odwagi by to ZOBACZYĆ...

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Masked_Man 22 lis 2013, 17:48
veganka, nie sadzisz, ze troche za bardzo narzucasz sie ze swoim weganskim trybem zycia? Czesto widze Twoje posty odnosnie tego. Rozumiem Cie, jedz sobie rosliny, ale jak ktos je mieso to jego sprawa. Nie prowadz krucjaty.
Masked_Man

przez libertynka 22 lis 2013, 18:14
Masked_Man, nie prowadzę krucjaty, tylko edukuję przy okazji, to nie ja założyłam ten temat i nawet nie za bardzo się w nim udzielam, a że filmik wrzuciłam to chyba dobrze, bo ani to spam ani przesadne epatowanie okrucieństwem, można traktować jako ciekawostkę i tyle.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez NieznanySprawca 23 lis 2013, 01:52
Marek1977, A to co, rytualny ubój apostatów? :pirate: Trzeba z tym materiałem do socjologii, wrzucę z linkiem z liveleak, to nie każdemu może wejść. Swoją drogą, ciekawe rzeczy w tych muzułmańskich telewizorniach puszczają, nie to co u nas, agata młynarczyk i sranie w banie na antenie.
NieznanySprawca

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez deader 26 lis 2013, 20:22
Marek1977 napisał(a):to jest o wiele drastyczniejsze-tylko dla dorosłych.
http://www.youtube.com/watch?v=Z1Tqp_s_ ... 1385109485

Dokładnie, nie rozumiem jak ktoś może się przejmować krową czy świnią jak takie rzeczy na świecie robi się LUDZIOM. Moim zdaniem wegebojownicy powinni się wstrzymać do momentu kiedy sami dla siebie przestaniemy być rzeźnikami.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez libertynka 27 lis 2013, 19:30
deader, a co mnie obchodzi jakie rzeczy robią mięsożercy mięsożercom
vel veganka

przez silence_sadness 27 lis 2013, 20:15
Aż brak słów na to wszystko.. :roll:
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez true 27 lis 2013, 20:37
od zawsze to bylo cos okropnego , przyznaje , dlatego nie kazdy nadaje sie do takiej pracy na .... uja ktory obdziera zwierzeta na zywca ze skory , dla nich to praca jak kazda inna , po filmiku kiedys podobnym nie spalam 2 dni i ciagle rozmyslalam ... jestem zdania , mniej wiesz - widzisz - lepiej spisz , sorry , zadne nawet petycje tego nie uratuja :(

przez Masked_Man 27 lis 2013, 21:25
veganka napisał(a):deader, a co mnie obchodzi jakie rzeczy robią mięsożercy mięsożercom

No tak zwierze>czlowiek, ach, ta weganska logika...

Btw. jesli chcialbym schudnac i przy okazji pospalac sobie wszystkie miesni to poprosze Was weganow, zebyscie mi ulozyli jakas dietke ;)
Masked_Man

przez libertynka 27 lis 2013, 21:41
Masked_Man, ja na weganizmie przytyłam z 10kg niestety :( za dużo pyszności
vel veganka

przez deader 27 lis 2013, 21:55
veganka napisał(a):deader, a co mnie obchodzi jakie rzeczy robią mięsożercy mięsożercom

A powinno. Trochę to śmieszne jeśli mówisz to naprawdę serio, bo gatunkowo przynależysz właśnie do tych specyficznych, dwunogich mięsożerców i powinno cię obchodzić choćby przez to, że... możesz stać się ich ofiarą. :shock: Kurde, "co mnie obchodzi jakie rzeczy robią mięsożercy mięsożercom" to dla mnie policzek w twarz wszystkim ludziom którzy cierpią przez działania "mięsożerców". Wszystkim ofiarom mordów, gwałtów, i innych "przyjemnostek" w których lubują się - "mięsożercy"...

Myślisz że wegetarianie nie bywają seryjnymi mordercami, gwałcicielami, żołnierzami (czyli legalnymi mordercami)?

Niestety i wegetarianie i mięsożercy są LUDŹMI - i chcąc nie chcąc żyjesz wśród LUDZI a nie wegetarian bądź mięsożerców, nie? No chyba że wege-Moc jest na tyle w tobie silna, że uznajesz mięsożerców za podludzi - co w sumie zalatuje mi, przyznaję, uroczym wręcz faszyzmem :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Masked_Man 27 lis 2013, 22:56
veganka, moze. Ogolnie weganizm to wydaje sie byc dobrym rozwiazaniem dla kobiet, ktore, jak wiadomo, chca utrzymywac sylwetke. Niestety, mezczyzni lubia sobie przypakowac, wyrabiac miesnie, a tu juz miesa trzeba.
Masked_Man

przez bittersweet 27 lis 2013, 23:37
Masked_Man, ja akurat bardzo przytyłam bez miesa, bo jadłam dużo weglowodanów. Aktualnie staram się jeść ryby i drób zamiast ssaków.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Masked_Man 28 lis 2013, 15:06
ale tluszcz =/= masa miesniowa.
Masked_Man

przez ladywind 28 lis 2013, 15:10
19lat napisał(a):Przecież to tylko zwierzęta, od zawsze miały służyć człowiekowi.

A przecież człowiek, to też kurva zwierzę.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Sortuj wg