Ciekawe czy masz tyle odwagi by to ZOBACZYĆ...

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez 19lat 20 lis 2013, 22:28
Masked_Man napisał(a):
veganka napisał(a):nie dajcie się wciągnąć z bezsensowną dyskusję, prawda jest taka, że w Polsce jest już ponad milion wegetarian i ta liczba wciąż rośnie, oczywiście, że zwierzęta cierpią, czują ból i strach, ale ludzie są coraz bardziej świadomi i empatyczni, u nas wprawdzie słabo ale w innych krajach już całkiem sporo ludzi nie je mięsa. i to jest proszę państwa przyszłość, czy się komuś podoba, czy nie. w końcu nadejdzie ten dzień, w którym mięsożercy będą w mniejszości i wtedy zobaczymy kto komu ma służyć.
http://tvp.info/informacje/ludzie/polsk ... a/12567556

Ta? To bede sie cieszyl, ze jestem w mniejszosci. Grupie, ktora istniala od poczatku swiata. Ludzie od dawien dawna wpieprzali mieso. Dopiero jakis czas temu komus sie w dupie poprzewracalo i wprowadzono wegetarianizm, a ludzie sie do niego stosujacy wpieprzaja sie miedzy miesozercow ze swoim warzywnym mesjanizmem. To zazwyczaj wegetarianie prowokuja takie dyskusje. Jestescie wegetarianinami to nimi badzcie, ale nie narzucajcie nikomu jak ma sie odzywiac. Tak w ogole to myslicie, ze lew sie zastanawia podczas wpierdzielania czlowieka, ze owy czlowiek cierpial podczas przegryzania przelyku? Otoz NIE! Takie jest prawo natury, prawo lancuchu pokarmowego: cos wpiernicza cos i jest wpierniczane przez cos innego.

I dzieki temu cywilizacja idzie do przodu.

przez Unikalny 20 lis 2013, 22:36
Masked_Man, jeśli chcesz się zniżać do poziomu lwa, który jest pozbawiony świadomości to proszę bardzo, ale myślę, że są ludzie inteligentniejsi :) Prawo natury i Twój tok rozumowania jest dla idiotów. Nie jestem wegatarianinem, jeszcze.

Dopiero jakis czas temu komus sie w dupie poprzewracalo i wprowadzono wegetarianizm, a ludzie sie do niego stosujacy wpieprzaja sie miedzy miesozercow ze swoim warzywnym mesjanizmem.

Dobrze, że Tobie się w dupie nie poprzewracało :) Ludzie nabierają świadomości i są coraz bardziej inteligentniejsi.

Ta? To bede sie cieszyl, ze jestem w mniejszosci.

Powiedziałbym, że jesteś w większości ludzi, którzy są debilami ;)
Unikalny

przez Masked_Man 20 lis 2013, 22:42
Unikalny, wypraszam sobie mnie obrazac. Ja sie do niczyjego poziomu nie znizam. Chce powiedziec, ze czlowiek to tez zwierze w dodatku nie jest to zwierze ROSLINOZERNE, tak wiec w naturze czlowieka nie lezy pozywianie sie samymi roslinami. Poza tym ja trenuje i jakbym teraz przerzucil sie na wegetarianizm to do niczego nie mialbym sily.
Masked_Man

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 19lat 20 lis 2013, 22:43
Unikalny napisał(a):Masked_Man, jeśli chcesz się zniżać do poziomu lwa, który jest pozbawiony świadomości to proszę bardzo, ale myślę, że są ludzie inteligentniejsi :) Prawo natury i Twój tok rozumowania jest dla idiotów. Nie jestem wegatarianinem, jeszcze.

Dopiero jakis czas temu komus sie w dupie poprzewracalo i wprowadzono wegetarianizm, a ludzie sie do niego stosujacy wpieprzaja sie miedzy miesozercow ze swoim warzywnym mesjanizmem.

Dobrze, że Tobie się w dupie nie poprzewracało :) Ludzie nabierają świadomości i są coraz bardziej inteligentniejsi.

Ta? To bede sie cieszyl, ze jestem w mniejszosci.

Powiedziałbym, że jesteś w większości ludzi, którzy są debilami ;)

Spójrz jak Ty się zachowujesz, jakakolwiek merytoryczna dyskusja nie ma z Tobą sensu, bo każdego oponenta skwitujesz inwektywem debil.

A w miejscu pogrubienia udowodniłeś swoją niewiedzę w najbogatszej okazałości.

przez NieznanySprawca 20 lis 2013, 22:45
jeśli chcesz się zniżać do poziomu lwa, który jest pozbawiony świadomości

Lew pozbawiony świadomości? ee, dyskusyjne stwierdzenie.
niczym "zwierzęta są pozbawione uczuć", czy cośtam.
NieznanySprawca

przez Masked_Man 20 lis 2013, 22:48
NieznanySprawca, ma racje. Wy, wegetarianie gadacie o tych uczuciach i odczuciach zwierzat a jak co do czego przychodzi to gadacie, ze my nie mozemy postepowac jak zwierzaki, bo one sa glupie -,-
Masked_Man

przez Unikalny 20 lis 2013, 22:54
19lat, z Tobą w ogóle nie warto dyskutować, więc już wiesz :) Myślisz, że używasz profesjonalnej nomenklatury to jesteś inteligentny? Tym właśnie pokazujesz, że na siłę chcesz taki być.

NieznanySprawca, polecam sięgnąć źródła w nauce to będziesz wiedział.

Masked_Man, nazywasz mnie wegetarianinem, a nim nie jestem brawo ;) Poza tym gdzie napisałem, że zwierzęta są głupie? Twoja nadinterpretacja. To, że są głupsze nie oznacza, że są głupie. Przykładowo szczury są bardzo inteligentne.

Unikalny

przez Masked_Man 20 lis 2013, 22:58
Unikalny, prosze:
jeśli chcesz się zniżać do poziomu lwa, który jest pozbawiony świadomości

To chyba oznacza, ze jest glupi, prawda?
I wcale nie mowie, ze jestes wegetarianinem. Odnosze sie ogolnie do tej grupy.
Masked_Man

przez NieznanySprawca 20 lis 2013, 23:12
NieznanySprawca, polecam sięgnąć źródła w nauce to będziesz wiedział.

hehhe, kosmos stary. :shock:
A cóż to za nauka, która tak twierdzi? Może chodziło Ci o samoświadomość, nie świadomość, którą to zwierzęta posiadają, nie powiesz mi przecież, że to tępe biologiczne maszyny, które nie przetwarzają rzeczywistości w okół siebie. 8)
Co do samoświadomości, to faktycznie, lew raczej nie wyraża jej na wysokim poziomie. :mrgreen: Ale dyskutuje się, czy nie posiadają jej np słonie, delfiny ( choćby świadomość własnej śmiertelności). To sprawa otwarta.
Ale też inna sprawa, że istnieje wiele definicji świadomości, i nie ma sensu się spierać, od jakiego punktu rozwoju możliwości mózgu możemy o niej mówić.
NieznanySprawca

przez Unikalny 20 lis 2013, 23:44
NieznanySprawca, wybacz cały czas myślałem o samoświadomości, a pisałem o świadomści mój błąd :) Spoko nie trzeba się spierać, nawet mi się nie chce.
Masked_Man, zależy od definicji inteligencji i głupoty.
Unikalny

przez libertynka 21 lis 2013, 17:41
tu jest fajny filmik bez drastycznych scen, za to z dużą ilością faktów i danych statystycznych
polecam, kolejny argument za dietą roślinną
jak nie widać napisów to trzeba kliknąć na przycisk CC na pasku odtwarzacza

vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez Masked_Man 21 lis 2013, 21:27
veganka, obejrzane i co?
Masked_Man

przez libertynka 22 lis 2013, 10:11
Masked_Man, wcinaj mięso z większą świadomością
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez Marek1977 22 lis 2013, 10:14
to jest o wiele drastyczniejsze-tylko dla dorosłych.
http://www.youtube.com/watch?v=Z1Tqp_s_ ... 1385109485
Conscientia est, necesse est

Sortuj wg