Ciekawe czy masz tyle odwagi by to ZOBACZYĆ...

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Paletka 20 lis 2013, 20:43
-ista napisał(a):Paletka, o zgrozo ... :P Przejebane urodzić się takim kurczakiem :D

przejebane...ale jest malutka szanasa dla takiego kurczaczka. ze w niebie akurat trafi na sektor dla wegetarian i dozyje starosci (no chyba ze wpadnie pod jakis anielski dilizans). ale juz w niebie nieba pewnie zostanie zeżarty (no bo ile razu bedzie mail szczescie i trafi do sektora dla vegów?? male szanse)...
jak będziesz patrzeć na kurczaka to wiedz,że to dopiero początek jego smutnej historiii....
:roll:

przez -ista 20 lis 2013, 20:52
Paletka,

jak będziesz patrzeć na kurczaka to wiedz,że to dopiero początek jego smutnej historiii....

[*] Chicken [*]

Ku*wa, Stary, trzym się tam jakoś - będę się za Ciebie modlił ...

ale juz w niebie nieba pewnie zostanie zeżarty (no bo ile razu bedzie mail szczescie i trafi do sektora dla vegów?? male szanse)...

A no, statystki nie oszukasz ... :P

BTW. Nurtuje mnie jedno pytanie. Skąd biorą się w tych "niebach nieb" ci mięsożercy ? :D Że niby po śmierci, tak jak ma to miejsce na ziemi, dalej wszystko się ze wszystkim zeżera i końca nie widać ... ? :P

przez Paletka 20 lis 2013, 21:00
-ista napisał(a):
BTW. Nurtuje mnie jedno pytanie. Skąd biorą się w tych "niebach nieb" ci mięsożercy ? :D Że niby po śmierci, tak jak ma to miejsce na ziemi, dalej wszystko się ze wszystkim zeżera i końca nie widać ... ? :P

chyba tak, bo wyobrażasz sobie niebo bez dobrego żarcia? :P co to za niebo jakby ludzie mieli kamienie i suche i patyki w*ierdalac? :bezradny:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lord Kapucyn 20 lis 2013, 21:22
Czy naprawdę myślicie, że na FORUM na którym przesiadują głównie ludzie CHORZY/ZABURZENI PSYCHICZNIE inwektywy pt. "jesteś debilem"(obecnie niepełnosprawność umysłowa w stopniu lekkim), "masz niski iloraz inteligencji" czy "zmień leki" są w stanie kogokolwiek obrazić? Już pomijam inne prymitywne teksty po obu stronach barykady. Jak nie potraficie kulturalnie dyskutować to temat poleci do hasioka i tyle. O samym weganizmie/wegetarianizmie juz jest temat na forum.

Co do samego filmu- mocny i wywarł na mnie duże wrażenie. Ale nie podoba mi się tytuł popełnionego wpisu- tani zabieg socjotechniczny godny dziennikarzyn z onetu, po to aby pojechać zaciekawionemu czytelnikowi po ambicjach i zwiększyć liczbę kliknięć. Bo tytuł "Ciekawe czy masz tyle odwagi by to ZOBACZYĆ..." i sam link nie mówi tak naprawdę nic o filmie- a jak ktoś o słabych nerwach kliknie i obejrzy(założmy, że nie dostrzeże ostrzeżenia na początku albo nie zna angielskiego) no to klops. Dawniej na usenecie takie coś(wklejenie linka do drastycznych treści bez eksplanacji na temat zawartości materiału) zostałoby uznane za trolling.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez libertynka 20 lis 2013, 21:44
a ktoś z was widział cały film Ziemianie? bo to tutaj to tylko trailer, film trwa 1,5godz i chyba tylko psychopaty nie poruszy
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez Unikalny 20 lis 2013, 21:47
Dark Passenger napisał(a):Czy naprawdę myślicie, że na FORUM na którym przesiadują głównie ludzie CHORZY/ZABURZENI PSYCHICZNIE inwektywy pt. "jesteś debilem"(obecnie niepełnosprawność umysłowa w stopniu lekkim), "masz niski iloraz inteligencji" czy "zmień leki" są w stanie kogokolwiek obrazić? Już pomijam inne prymitywne teksty po obu stronach barykady. Jak nie potraficie kulturalnie dyskutować to temat poleci do hasioka i tyle. O samym weganizmie/wegetarianizmie juz jest temat na forum.

Co do samego filmu- mocny i wywarł na mnie duże wrażenie. Ale nie podoba mi się tytuł popełnionego wpisu- tani zabieg socjotechniczny godny dziennikarzyn z onetu, po to aby pojechać zaciekawionemu czytelnikowi po ambicjach i zwiększyć liczbę kliknięć. Bo tytuł "Ciekawe czy masz tyle odwagi by to ZOBACZYĆ..." i sam link nie mówi tak naprawdę nic o filmie- a jak ktoś o słabych nerwach kliknie i obejrzy(założmy, że nie dostrzeże ostrzeżenia na początku albo nie zna angielskiego) no to klops. Dawniej na usenecie takie coś(wklejenie linka do drastycznych treści bez eksplanacji na temat zawartości materiału) zostałoby uznane za trolling.

Jesteś moderatorem jak chcesz to zmień nazwę tematu. Tak pojechałem socjotechnicznie, po to by do większej ilości dotarł ten film czy to coś złego? Cieszę się, że Cię poruszył, mam nadzieje, że też zreflektował do jakichś przemyśleń :)

Pozdrawiam
Unikalny

przez -ista 20 lis 2013, 21:48
Dark Passenger, Te, Strażnik Teksasu, Ty się między hejterów i spamerów nie wpie*dalaj, dobrze ? :D

To je NASZA "piaskownica" !!! :P I będziem bronić tej wylęgarni offtopu niczym niepodległości :D

przez Arhol 20 lis 2013, 21:49
-ista napisał(a):Dark Passenger, Te, Strażnik Teksasu, Ty się między hejterów i spamerów nie wpie*dalaj, dobrze ? :D

To je NASZA "piaskownica" :P I będziem bronić tej wylęgarni offtopu niczym niepodległości :D

Kowboju,dobra rada - ostudź dupę, i colta nabitego bluzgami i offtopem schowaj do kabury,albo zmniejsz kaliber,k? :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Lord Kapucyn 20 lis 2013, 21:53
Wystarczy dodanie małej adnotacji w pierwszym poście.

I proszę o zaprzestanie uskutecznienia offtopów, spamów, inwektyw itp. bo ja i Jimmy Trivette zrobimy tu porządek.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez -ista 20 lis 2013, 21:56
Kestrel, A jeśli nie, to co ? :P Widzim się punkt 12 w samo południe ? :D Dobrze dobrze, nie strzelaj, już się Panie Szeryfie wynoszę ;)
Ostatnio edytowano 20 lis 2013, 21:57 przez -ista, łącznie edytowano 1 raz

przez khaleesi 20 lis 2013, 21:57
Ten film naprawdę jest drastyczny. Ja całości nie dałam rady zobaczyć. Potworny widok. :hide:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Unikalny 20 lis 2013, 22:10
Dark Passenger, dzięki za dodanie adnotacji :)

khaleesi, no masakra, chętnie bym to samo zrobił z tymi ludzmi, a tutaj bym nie miał za grosz skupułów i wyrzutów sumienia :)
Unikalny

przez khaleesi 20 lis 2013, 22:11
Unikalny, ja też na krzesło dziadów wysłać! :twisted:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Masked_Man 20 lis 2013, 22:12
veganka napisał(a):nie dajcie się wciągnąć z bezsensowną dyskusję, prawda jest taka, że w Polsce jest już ponad milion wegetarian i ta liczba wciąż rośnie, oczywiście, że zwierzęta cierpią, czują ból i strach, ale ludzie są coraz bardziej świadomi i empatyczni, u nas wprawdzie słabo ale w innych krajach już całkiem sporo ludzi nie je mięsa. i to jest proszę państwa przyszłość, czy się komuś podoba, czy nie. w końcu nadejdzie ten dzień, w którym mięsożercy będą w mniejszości i wtedy zobaczymy kto komu ma służyć.
http://tvp.info/informacje/ludzie/polsk ... a/12567556

Ta? To bede sie cieszyl, ze jestem w mniejszosci. Grupie, ktora istniala od poczatku swiata. Ludzie od dawien dawna wpieprzali mieso. Dopiero jakis czas temu komus sie w dupie poprzewracalo i wprowadzono wegetarianizm, a ludzie sie do niego stosujacy wpieprzaja sie miedzy miesozercow ze swoim warzywnym mesjanizmem. To zazwyczaj wegetarianie prowokuja takie dyskusje. Jestescie wegetarianinami to nimi badzcie, ale nie narzucajcie nikomu jak ma sie odzywiac. Tak w ogole to myslicie, ze lew sie zastanawia podczas wpierdzielania czlowieka, ze owy czlowiek cierpial podczas przegryzania przelyku? Otoz NIE! Takie jest prawo natury, prawo lancuchu pokarmowego: cos wpiernicza cos i jest wpierniczane przez cos innego.
Masked_Man

Sortuj wg