Ciekawe czy masz tyle odwagi by to ZOBACZYĆ...

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez khaleesi 20 lis 2013, 16:23
Unikalny, obdzieranie ze skóry, pastwienie się zwyczajnie. Jak słowo daję tych z filmików zwyczajnie bym skazała na krzesło. Wegetarianką nie jestem!
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez 19lat 20 lis 2013, 16:23
khaleesi napisał(a):
19lat napisał(a):
khaleesi napisał(a):19lat, komentarz "to tylko zwierzęta" omijam milczeniem bo zwyczajnie brak słów. Zwierzęta to nie przedmioty :?

Więc czym są zwierzęta? Jaka jest wartość ich istnienia a tym samym cel, czy da się je kategoryzować pod względem wartości?
Brzydzę się przemocą dla samej przemocy, ale jeśli człowiek chce jeść mięso, to znajdzie się człowiek który mu je dostarczy dla korzyści materialnych. Dlatego zabijanie zwierząt przez człowieka jest tak samo normalne, jak zabijanie jednego zwierzęcia przez drugie na drodze łańcucha pokarmowego.

Dlaczego ludzi w ogóle nie wzrusza znacznie popularniejsza rywalizacja rodząca cierpienie między ludźmi? :roll:

Istotami które mają rozum i cierpią i odczuwają ból tak samo jak ludzie.
To trzeba spytać ludzi ale chyba chodzi o to, ze najgorszymi potworami bez litości są zwyczajnie ludzie niektórzy. Zwierzęta zabijają dla pożywienia ludzie z różnych powodów. Czasem zwyczajnie dla kaprysu.

To oczywiście absolutna nieprawda, bo wtedy nie byłyby zwierzętami tylko ludźmi.

przez TEUFEL 20 lis 2013, 16:25
19lat, Nieźle Ci jakaś katechetka zryła głowe :pirate:
TEUFEL

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khaleesi 20 lis 2013, 16:25
Unikalny napisał(a):19lat, tak właśnie piszą ludzie, którzy są mało inteligentni. Widziałeś jak te zwierzęta cierpią i co oni z nimi robią?!

Masked_Man, wrzuciłem te 2 filmiki w tym samym czasie, więc jakbyś dużo bardziej ogarnął to się to łączy, bo Szef CitiBank(jeden z największych banków na świecie) założył właśnie Earthlings :) Sam nie jestem wegetarianinem, spożywam dużo mniej mięsa. Chciałem po prostu pokazać jak niektórzy ludzie to są po prostu szmaty i tyle.

Zgadzam się :great:
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez Unikalny 20 lis 2013, 17:01
Unikalny

przez Masked_Man 20 lis 2013, 17:02
Strongman...ciekawe ile z tych jego miesni to bialko z roslin, a ile to sterydy. Nie oszukujmy sie - panowie w tym zawodzie jada glownie na sterydach.
Masked_Man

przez 19lat 20 lis 2013, 18:59
Ci wszyscy promotorzy wegetarianizmu są dobrze opłacani przez lobby firm produkujących ta "zdrową" żywnosc, omamiają rzesze ludzie po to by zwiększyć swoje zyski. Ten film jest idealnym dowodem na to, dlaczego nie pokazano w nim fabryk największych producentów żywności mięsnej? Gdzie tam są jakiekolwiek zarzuty wobec konkretnych korporacji? Skoro są to praktyki stosowane i za ich pomocą jemy to mięso, to czemu jest tam tylko pindolenie o tym jakie to smutne i złe? Pokażcie mi jeden film o brutalności ludzi wobec ludzi, w którym nie będą przytaczane przypadki określonych morderstw, porwań bądź NAWET wojen? W każdym z nich będzie wskazanie palcem ofiary i tyrana.

Tak samo jak ze wszystkimi akcjami ratowania ziemi związanych z dwutlenkiem węgla, ludzie w to uwierzą a koncerny samochodowe będą produkować bardziej awaryjne silniki tym samym skracając ich żywotność, po to by zwiększyć swój dochód, zgadzają się na to bo to im na rękę wraz z rządem który wprowadza podatki od CO2.

"for anyone who cares about animals or wishes to make the world a better place." - Och jakie to szczytne, czy kiedykolwiek świat się zmieniał w jakikolwiek sposób za sprawą ogólnej ludności? Nie, zawsze się to działo dzięki najbardziej wpływowym ludziom, ich pieniądzom i wynalazkom.

Jak już mówiłem, nie jestem zwolennikiem zabijania zwierząt bez powodu, ale nie jestem przeciwnikiem zabijania ich dla różnych form zarobkowych. A to, że zwierzęta cierpią - taki jest już świat i jeśli ktoś popada z tego powodu w jakieś skrajne uczucia to jest po prostu słabą jednostką.

przez khaleesi 20 lis 2013, 19:02
19lat napisał(a):
Jak już mówiłem, nie jestem zwolennikiem zabijania zwierząt bez powodu, ale nie jestem przeciwnikiem zabijania ich dla różnych form zarobkowych. A to, że zwierzęta cierpią - taki jest już świat i jeśli ktoś popada z tego powodu w jakieś skrajne uczucia to jest po prostu słabą jednostką.

:shock:
Mistrz Avatara

przez 19lat 20 lis 2013, 19:04
khaleesi napisał(a):
19lat napisał(a):

:shock:

Nie jestem psychopatą, tak mi przynajmniej powiedzieli na forum. :oops:

przez khaleesi 20 lis 2013, 19:04
19lat, może tylko Cię pocieszyli :mrgreen:
Mistrz Avatara

przez Paletka 20 lis 2013, 19:16
19lat napisał(a): A to, że zwierzęta cierpią - taki jest już świat i jeśli ktoś popada z tego powodu w jakieś skrajne uczucia to jest po prostu słabą jednostką.

a ja w przeciwieństwie do Ciebie najwyraźniej jestem psychopatką, bo po tym co napisałeś to chciałabym zobaczyć jak Ciebie ze skóry na żywca obdzierają. oczywiście obtłuczono by Cie najpierw pałami co by skóra lepiej od mięsa odchodziła (tak się postępuje z zapalikowanymi psami w pewnym pięknym azjatyckim kraju). Ach, nie byłabym wtedy "słabą jednostką" i nie "popadłabym w skrajne uczucia". Oj nie :nono:

przez khaleesi 20 lis 2013, 19:20
19lat, przeczytałam Twój temat i dla mnie nie jesteś psychopatą ale socjopatą. wyjasnienie masz u siebie w temacie.
Paletka, świetnie rozumiem Twoje odczucia i nie jestes psychopatką. To zdrowy odruch na krzywdę żywej istoty
Mistrz Avatara

przez Paletka 20 lis 2013, 19:24
dopiero to zobaczyłam:
19lat napisał(a):Przecież to tylko zwierzęta, od zawsze miały służyć człowiekowi.

Czemu tak uważasz? Kto Ci tak powiedział? Rodzice? Kościół?

TYLKO zwierzęta??? od ZAWSZE? SŁUŻYĆ człowiekowi?

Niby dlaczego?

Mam nadzieję ,że Cie niedługo jakiś pies w dupe ugryzie!

przez -ista 20 lis 2013, 19:29
Precz z wegetarianami !!! Niebezpieczna ideologia :D Zostaje taki jeden z drugim wegetarianinem, po czym w prostej lini zaczyna interesować się jakimiś podejrzanymi mistycyzmami, transcendentalizmami, buddyzmami, new age'ami, psychodelicznymi podróżami ... itd. :P

Przebrzydli sekciarze, zostawcie nas i nasze dzieci w spokoju !!! :D

Sortuj wg