Ciekawe czy masz tyle odwagi by to ZOBACZYĆ...

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Autodestrukcja 29 lis 2013, 12:17
deader, nie czytalam ale i tak sie usmiecham :D

zalozmy ze gaz ziemny od krowy staje sie jedynym sposobem na ogrzewanie domu. wege wymrą z zimna. selekcja naturalna. natura brutalna jest. :D:D
Autodestrukcja

przez deader 29 lis 2013, 12:29
Autodestrukcja napisał(a):deader, nie czytalam ale i tak sie usmiecham :D

Tak pokrótce - w tej kontynuacji "Foresta Gumpa" bohater w jednym z rozdziałów znajduje pracę na świńskiej farmie. Jego syn przyjeżdżający do niego na wakacje najpierw był zniesmaczony że jego ojciec pracuje przy przerzucaniu gówna, ale jako że mózg odziedziczył bardziej po matce, to po kilku dniach wymyślił jak usprawnić pracę na farmie - mianowicie całe świńskie gówno magazynować w pobliskiej opuszczonej kopalni. Po kilku tygodniach nazbierało się tyle "materiału", że prąd na farmie wytwarzany był z metanu który wydzielał się w kopalni. Dzięki oszczędnościom - farma kupiła więcej świń. Więc pojawiło się więcej odchodów. W związku z tym farma zaczęła sprzedawać wytworzony z metanu prąd sąsiedniemu miasteczku... Po jakimś czasie zaczęli rozważać ekspansję sprzedaży świń na Europę, i syn Forresta zaprojektował napędzany świńskimi odchodami statek... W tym miejscu właściciel farmy strzelił tekstem który pamiętam do dzisiaj i zawsze wywołuje u mnie banana na mordzie:

"Forrest, to niesamowite! Pomyśl tylko - najpierw statek, ale czemu na tym poprzestać?? Telewizory, samochody... Być może to początek nowej, gównianej ery!!"

:D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Autodestrukcja 29 lis 2013, 12:35
deader, piekna puenta :D:D :great:
Autodestrukcja

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bittersweet 29 lis 2013, 12:40
Autodestrukcja, sa takie mechanizmy psychologiczne jak racjonalizacja czy wyparcie, dzieki kórym ludzie adaptuja się do róznych sytuacji, które powinny ich odrzucać. Czesto rozmawiałam z mięsożercami na temat wegetarianizmu, albo z hodowcami zwierząt o tym, ze niektóre gatunki zwierząt czuja i myślą, moze nie jak dorosli ludzie, ale powiedzmy na poziomie małego dziecka. Mieli te same wytłumaczenia : zawsze sie jadło zwierzeta, taka jest kolej rzeczy, tak jest świat urządzony albo "nie wolno sie nad tym zastanawiać".
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Autodestrukcja 29 lis 2013, 12:44
patrze na to troszke jescze z innej perspektywy ale ok.
;p
generalnie tak, tak jest, tłumem nie jest tak trudno kierowac... ( wykozystujac owe mechanizmy zwlaszcza )
Autodestrukcja

przez Masked_Man 29 lis 2013, 14:53
rozmawiałam z mięsożercami

Chyba z WSZYSTKOZERCAMI.
Masked_Man

przez Autodestrukcja 29 lis 2013, 15:13
FU! ;p

juz lepiej cpac leki i i nie jest nic. ( niedlugo tak bedzie! )
Autodestrukcja

przez deader 29 lis 2013, 15:44
Autodestrukcja napisał(a):FU! ;p

juz lepiej cpac leki i i nie jest nic. ( niedlugo tak bedzie! )

Nie bój się - jak już wszystkie zwierzątka, drzewka i płody zostaną wzięte pod ochronę, to przyjdzie pora na bojkot leków, papierosów, alkoholu, pierdzenia i najpewniej na końcu nawet oddychania - w końcu nikt nie dowiódł że tlen nie ma uczuć, może za każdym haustem powietrza dokonujesz okrutnego holokaustu miliardów tycich atomów, zbyt małych abyśmy mogli dostrzec i zrozumieć ich cierpienie... Innymi słowy - od kiedy nastąpił względny dobrobyt, to zawsze znajdzie się ktoś komu się w d... poprzewracało, uczepi się jakiejś głupiej idei z nudów i jeszcze wciągnie w to innych. Piszę "od kiedy nastąpił względny dobrobyt", bo o wegetarianizmie nikomu się nie śniło jeszcze 100 lat temu, kiedy ludzie żarli wszystko co było pod ręką żeby nie umrzeć z głodu, i nikt nie będzie myślał o jakichś tam prawach zwierząt jak wybuchnie wojna i nie będzie co szamać. Teraz mamy więcej jedzenia niż jesteśmy w stanie pożreć to i "wymyślanki" się zaczynają.

przez Autodestrukcja 29 lis 2013, 15:53
deader, owszem 100 lat temu nie bylo o tym mowy, napisalam wczesniej ze jeszcze pokolenie naszych ( moich bo nie wiem kim Ty jestsx xD ) rodzicow choc moze bardziej babc to ludzie dla ktorych mieso jest darem losu , jedzenie tego co jest dostepne koniecznoscia bez be ani me. Przynajmniej u nas.

No tak.. tlen ktory ma uczucia. Ale tlen służy do tego zeby kazdy nim oddychal wiec moze byłby smutny gdyby nikt go nie wciągał :(
Zwierzaki sie tam jedzą , zabijają i to jest normalne. Ale przykre jest to ze ludzie zwierzatka zamykaja na halach i katują. Tu wtedy nie chodzi tylko o zwierzatka ale o akt jakis. Prosciej nie moglam joł.

-- Pt lis 29, 2013 2:55 pm --

deader, TY NIE PLAKALES NA KRÓLU LWIE, PRAWDA?!?!?!
Autodestrukcja

przez deader 29 lis 2013, 16:01
Autodestrukcja napisał(a):deader, TY NIE PLAKALES NA KRÓLU LWIE, PRAWDA?!?!?!

Nie, ale o mało nie popłakałem się ze śmiechu po przeczytaniu tego :D Na swoje usprawiedliwienie mogę dodać że jak "Król lew" wjechał do kin to miałem już 10 lat i byłem już po seansie "Parku Jurajskiego", z którego mam dużo silniejsze "traumatyczne wspomnienia" :P "Pojedziemy na film", mówili... "O dinozaurach będzie", mówili... :twisted:

Za to wyłem jak syrena dziecięciem będąc przy "Land Before Time" :P

przez Autodestrukcja 29 lis 2013, 16:06
haha od razu wiezdiałam! jak tylko Cie zobaczyłam !!!! ;d
Autodestrukcja

przez deader 29 lis 2013, 16:18
Obrazek

Sortuj wg