Zjednoczone Stany Lękowe

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Zjednoczone Stany Lękowe

przez wieslawpas 15 gru 2013, 21:41
trombeczka, to samo myslenie mialem, ogarnolem to co najwazniejsze i jest lepszcze samopoczucie.

-- 15 gru 2013, 21:44 --

PJT, siema, co ty masz w awatarze???

Zjednoczone Stany Lękowe

przez gosiulek 15 gru 2013, 21:45
Mam teraz taką fazę,że przypominam sobie jakieś rzeczy z dzieciństwa...i,że ja chyba już wtedy miałam nerwicę...im więcej czytam tym bardziej staję się świadoma,że większość moich problemów i mój stosunek do pewnych spraw wtedy się ukształtował...
Obrazek

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwosol-men 15 gru 2013, 21:47
gosiulek, być może nie leczyłaś się właściwie , początki nerwicy bagatelizowałaś bo byłaś młodsza i inaczej myślałaś, ja niestety tego typu błędy popełniałem
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe

przez wieslawpas 15 gru 2013, 21:48
Pewnie tak, niedziela sprzyja rozmyalniom, ale co ci to da.... w dziecinstwie nie mialem nerwicy. suka dopadla mnie jak mialem 30 lat.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez gosiulek 15 gru 2013, 21:51
nerwosol-men wiesz mi się teraz przypomniało,że w wieku 12 lat napisałam list do mojej mamy i zapytałam ją czy mnie kocha...moja mama była surową osobą i się jej bałam...miałam dużą potrzebę miłości a jej nie dostawałam tak to czułam i zastanawiałam się czemu żyję ( w tym wieku)...nie mogłam nikogo zapraszać do domu...jak byłam starsza to był szantaż emocjonalny i wymuszanie pewnych rzeczy...po tym liście mama przestała ze mną rozmawiać...chyba nigdy nie było między nami prawdziwej bliskości...czasem słowem potrafiła mnie zmiażdżyć...
Obrazek

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwosol-men 15 gru 2013, 21:54
gosiulek, w przeszłości nie ma sensu grzebać, ale trzeba ją uporządkować i uświadomić sobie pewne rzeczy, nad też pracuję się na terapii, nie odetniemy się całkowicie od przeszłości bo jest częścią nas, początki nerwicy mogą występować wcześniej niż sam sobie człowiek zdawał z tego sprawę, mnie bardziej teraz martwią moje depresyjne stany nie wiem skąd się biorą

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 15 gru 2013, 21:58
nerwosol-men, mnie wlasnie tez dobijaja najbardziej stany depresyjne teraz :-/ bo sobie mysle, ze z lękami jakos mozna walczyc, starac się przynajmniej. Ale takie stany depresyjne naprawde ścinają z nóg i nawet nie pozwalaja walczyc, bo nie ma sily...

-- 15 gru 2013, 20:59 --

gosiulek, ja mialam duzo rzeczy nieuswiadomionych z dziecinstwa. Myslalam, ze bylo super i w ogole - mimo, ze rodzice rozwod wzieli, to mysallam, ze na mnie to w ogole nie wplynelo. Dopiero na terapii zaczelam docierac do tych emocji i okazalo sie, ze to bylo tez wielkie przezycie a nie tam "nic" (tak jak myslalam wczesniej).
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwosol-men 15 gru 2013, 21:59
nerwa, no mam podobnie mało co mnie cieszy traci sens wszystko dla mnie , dawno czegoś takiego nie przerabiałem

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 15 gru 2013, 22:02
nerwosol-men, ja sie kurde teraz przez te stany obawiac zaczynam, jak ja dam rade przetrwac kolejne dni, jak to się jeszcze poglebi :-/ no nie jest to fajne...
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez gosiulek 15 gru 2013, 22:03
nerwosol-men,nerwa może to ta pora roku tak działa...a może nie wszystko jeszcze się poukładało...
Obrazek

Zjednoczone Stany Lękowe

przez wieslawpas 15 gru 2013, 22:05
nerwa, mialem taki stany, ale spokoje one przechodza. to zwykly dół. Ty sie obawiasz jak bedzei po pororocie do Polski, a pewnie bedzie lepiej niz za granica. CV mozesz nawet stamatd wysylac do mnie do UK, dzwnili czesiej niz jak bylem w Polsce. Tutaj pewnie masz zajomych sa terapie,
duzo pobow i nie trzeba miec samochodu zeby gdzies dojechac.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwosol-men 15 gru 2013, 22:06
nerwa, może też tak być już nam baterie puściły potrzebujemy dłuższego odpoczynku, mi się nie chce nic od tygodnia tak mam gosiulek, albo z nerwicy idziemy w inny kierunek :) tego by jeszcze brakowało

Zjednoczone Stany Lękowe

przez gosiulek 15 gru 2013, 22:09
nerwosol-men trzymajmy się tej optymistyczniejszej wersji, że idzie ku lepszemu...
Obrazek

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwosol-men 15 gru 2013, 22:12
no raczej trzeba widzieć przyszłość optymistycznie , i zawsze z wiarą podchodzić

Sortuj wg