Zjednoczone Stany Lękowe

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Anna Maria 10 gru 2013, 20:53
Jutro muszę jeszcze iść dokumenty do Urzędu zanieść. Cały plik wyciągnęłam z różnych kursów, aż zapomniałam podać bo za dużo i nic z tego nie mam. :roll:
Anna Maria

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 10 gru 2013, 20:54
kasiątko, podziwiam Cie z tymi artykulami :( To jest cos, czego nie znosze robić - a musze :(
Siedze nad jednym od kilku miesiecy i juz mnie szlag trafia. Szefowi sie zmienia koncepcja co chwile, i wszystko potem wywalam i pisze od nowa, albo zmieniam. Maskara... juz patrzec na to wszystko nie moge :-/ Niby caly czas nad tym siedze, a w ogole nic sie nie posuwa do przodu :hide:
Ale to chyba tez trzeba miec takie powołanie i lubić pisac po prostu... ja na pewno nie mam :)))
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Anna Maria 10 gru 2013, 20:55
nerwa, bardzo lubię pisać i jedna notka na portal to jakieś od 40 min do 1 godz.

-- 10 gru 2013, 19:56 --

Najgorzej jest czerpać informację, ale Redaktor Naczelna wrzuca mi linka ostatnio i najwyżej jak chcę coś dopowiedzieć to szukam.
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe

przez amelia83 10 gru 2013, 20:59
kasiątko, dobrej nocy śpij słodko :papa:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Faraway 10 gru 2013, 21:03
Hania, parenascie stron nawet :D
Obrazek

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Anna Maria 10 gru 2013, 21:05
Boże! Dzisiaj wtorek a nie środa :hide: Jaka ja zakręcona :roll: To się powinnam wyrobić wychodzi 2 dziennie :D

-- 10 gru 2013, 20:06 --

amelia83, jeszcze siedzę i zapalę. ;)
Anna Maria

Zjednoczone Stany Lękowe

przez amelia83 10 gru 2013, 21:14
kasiątko, :D
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Zjednoczone Stany Lękowe

przez PJT 10 gru 2013, 21:14
Kamilki już nie będzie na necie, przesyła pozdrowienia i życzy dobrej nocy ;*
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Anna Maria 10 gru 2013, 21:15
Też idę. Dobranoc :papa:
Anna Maria

Zjednoczone Stany Lękowe

przez PJT 10 gru 2013, 21:16
papa ;*
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Zjednoczone Stany Lękowe

przez amelia83 10 gru 2013, 21:18
paaaaaaaaaaa :papa:
M. Luther King

Zjednoczone Stany Lękowe

przez khaleesi 10 gru 2013, 21:28
hejo :papa:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Zjednoczone Stany Lękowe

przez wieslawpas 10 gru 2013, 21:40
dzis mialem okienko w nerwicy. To jest taki stan, kiedy wychodzi sie przed blok rozlada dokola i mysli ze gdzies znikla nerwica. Wszytko jest normalne, zwyczajne, chociaz niekoniecznie spokojne, nie ma zadnych objawów.Czysty obraz swiata. Patrze na swiat, na bloki biurowce ide ulica i przyglądam sie jak wyglada swiat bez nerwicy.

Zdaje sobie sprawe z kruchosci tego stanu i wiem ze nie potrwa on dlugo. Ze wystarczy drobne zaburzenie, zeby znowu wszytko wrocilo do stałego stanu. Ale jade na stacje bo konczy sie paliwo, a stacja zalicza sie miejsc gdzie mam najmocniejsze objawy. Nie jade tam gdzie zawsze bo jest kolejka. Jade gdzie indziej. Ale cofajac wale lekko w zderzak jakiegos samochodu, pobudzenie wielkie. Uciakem stamtad mocno wystaszony ale bez objawow. Ni innej stacji podchodzi pracownik i proponuje wlanie paliwa - niech leje mysle. Chociaż zawsze leje sam. Płacenie karta wychodzę patrze gosci myje okna. Dalem mu napiwek i pojechalem dalej. Objawow nie ma. Zajechalem na parking zamienic pare slów patrze objawów nie ma.

No wiec jade do biura. Mysle sobie bede szedl przez park to napewno mnie dopadnie, a tymczasem ide przez park a tutaj sie okazuje ze jest to wlasnie dobry moment do podziwiania swiata bez nerwicy. W koncu dochodze do glosnego ronda i mysle tutaj mnie wezmie, ale nic, wchodze do budnku - ziewam. A zawsze byłe już rozrzesiony.
Wsiadam do windy, jade no i wejsce na open space, mysle tutaj mnie zetnie a tymczasem nic. Spokojnie wymuje laptopa otwieram i zaczynam pisac. Nic sie nie dzieje, no to mysle naprawde nieźle idze.Raptem odbieram telefon koleś, ktory zawsze głośno gada. Już zaczyna mnie trafiać szag. No dokładnie szlag, ale objawów dalej nie ma.

Podchodze po biura do recepcji przetestuje - w recepcji mnie wezmie jak nic. Ide po biurze i jest jak dawniej o czyms tam sobie mysle. W recepcji zalatwiam spraw i wychodze. Ide zorbic
sobie kawe w kuchni robie kawe i lapie sie na tym nie nie mam objawow. No az dziwne. Wchodzi kolezanka z ktora jak rozmawiam to jestem spiety i dalej nix.
Żartuje. No to mysle pogadam z Magda bo zawsze z nia gadam. Rozmawiam z nia i jest zupelnie inaczej niz zazwyczaj. I nagle do akcji wkracza kolega, nie wiem czemu ale zawsze jak z nim rozmawiam to czuje stres, w sumie to mily czlowiek, ale zaczalem do unikac ale widze ze taj rozmowy uniknac sie nie da. Od razu czuje nasilenie objawow wszytko narasta, raptem do akcji wkracza kolezanka Lidka od razu zmiana uczuc na potywne ale jest juz za pozno.
Objawy wrocly i cale to cholerstwo tez. Przez reszte siedzenie w biurze juz tak zostalo. Do mieszkania wrocilem niespokojny jak cholera.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez amelia83 10 gru 2013, 22:26
khaleesi, wieslawpas, hej :D
M. Luther King

Sortuj wg