Zjednoczone Stany Lękowe

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 09 gru 2013, 22:03
platek rozy, to pamietaj, ze to tylko depresyjno-lękowe myslenie, i jutro bedzie na pewno zupełnie inne.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez platek rozy 09 gru 2013, 22:04
nie chce jutra :(
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Zjednoczone Stany Lękowe

przez comatom 09 gru 2013, 22:05
platek rozy, Sorki ale proszę nie pieprz/kiedyś jak będę miał czas opiszę ci naprawdę przejebaną historię z której można wyjść!pamietaj jak będziesz chciała wyslę ci namiary tego lekarza- jest spoko,pomoże ci
comatom

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 09 gru 2013, 22:07
platek rozy, jutro nadejdzie, a Ty zrobisz sobie makijaż i bedzie super :D
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Zalatana23 09 gru 2013, 22:09
płatku co Ty wygadujesz ... Dziś taki dzień, ciśnienie do bani
Jutro spojrzysz na wszystko inaczej
Przytulam :-****
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 09 gru 2013, 22:10
ja dzis tez depresyjne jakies myslenie od rana mialam, nic mi sie nie chcialo, na nic nie mialam siły - i w sumie nic nie zrobilam. Chyba faktycznie ten dzien jakis podejrzany. Teraz zaczynam sie wkrecac, ze ta nadmierna sennosc to nie moze byc przez to, ze za mało spałam, bo to za silne jest i juz szukam o cukrzycy i innych... ale chyba musze tego zaprzestac, bo sie wkrece jeszcze bardziej :hide:

Zjednoczone Stany Lękowe

przez amelia83 09 gru 2013, 22:13
ja dzis sie popłakałam w pracy rano ale na szczęście nikt sie nie zorientował :roll:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Zalatana23 09 gru 2013, 22:14
nerwa uruchom szamana 8)
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Faraway 09 gru 2013, 22:16
platek rozy, trzeba Ci skopać dupsko, co Ty mówisz.. DASZ RADĘ ze wszystkim, a leki na początku każdego poniewierają, gdybyś mnie widziała w zeszłym tygodniu to byś widziała wrak człowieka, a dziś organizm przyzwyczaja się do leków i jest coraz lepiej... Dwa terapia jest podstawą i wiem to po sobie....
Obrazek

Zjednoczone Stany Lękowe

przez pika30 09 gru 2013, 22:18
platek rozy, będzie dobrze kochana :* nie wiem jak ten psychoterapeuta mógł ci tak powiedzieć na terapii!! koszmar...
jak się chce chodzić na psychoterapię to naprawdę trzeba trafić na kogoś dobrego, bo teraz wystarczy że byle mi to pseudo absolwent pedagogiki zrobi jakiś kurs i wielce psycholog z niego...

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 09 gru 2013, 22:18
Zalatana23, wczoraj na noc uruchomilam "młodego pomocnika szamana" i skutecznie odechcialo mi sie spac zupelnie ;)))
amelia83, mi czasem duuuuzo lepiej po takim placzu :)

Zjednoczone Stany Lękowe

przez pika30 09 gru 2013, 22:19
u mnie różnie raz wydaje mi się ze jest lepiej, raz że nie dam rady, ogólnie tragedii nie ma... szału też nie... pożyjemy zobaczymy

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 09 gru 2013, 22:22
Najwazniejsze, zeby w tych złych momentach pamietac, ze są dobre i na pewno nadejda. Dlatego ja czesto jak mam dobry dzien to zapisuje na kartce :) ze bylo beznadziejnie a teraz jest super. I potem znow jak jest źle to czytam i widze, ze jest nadzieja! :D

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwosol-men 09 gru 2013, 22:23
spać a nie tam lamentować :)
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Sortuj wg