Zjednoczone Stany Lękowe

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 09 gru 2013, 12:04
no wlasnie ehh :-/ a od 3 miesiecy zbieram sie na rozmowe z szefem. I zawsze jak mam nadzieje pogadac, to w nocy nie spie, potem dzien do niczego i konczy sie na tym, że ide tam, przesiedze troche i wracam bo nie jestem w stanie nic robic z tej sennosci :(
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Zalatana23 09 gru 2013, 12:10
Cześć :-)
nerwa ja spałam jak dziecko. Zaczęłam od relaksacji i nawet nie doszłam do wizualizacji bo zasnęłam :lol:
Jutro idę do lekarza, węzły mnie bolą i już się wkręcam :cry:
Postanowiłam, że jak się wyleczę to koniecznie muszę podjąć jakąś pracę, inaczej sama się zamęczę albo zwariuję
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez platek rozy 09 gru 2013, 12:34
Zalatana23, :*** tez chce do pracy .... o jejku jakbym z checia juz poszla... :why:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Faraway 09 gru 2013, 12:37
uff przeżyłam, chyba jednak coś załątwiłam z praktykami, tylko jutro na 8 muszę iść.... jak mi tak codziennie każą chodzić to nie wiem czy dam radę :/
Obrazek

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Zalatana23 09 gru 2013, 12:43
plateczku :-* :why:
Faraway dasz radę, taki narzucony rytm dobrze robi na psychikę. Chciał nie chciał musisz się skupić na czymś innym niż tylko na sobie i swoich lękach ;) Przestajesz o tym myśleć, przynajmniej ja tak mam
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez gosiulek 09 gru 2013, 12:44
Witajcie!Umówiłam się do psychologa...zaczynam 8 stycznia a potem to już lekarz decyduje jak często mam przychodzić...najfajniejsze jest to,że na nfz...i blisko domku bo dwie ulice dalej...dziś miałam trochę spraw i parę razy mną zakręciło ale starałam się panować nad sobą...jeszcze muszę iść do skarbówki sama to będę miała pewnie stres przed wyjściem,ale to będzie taka próba...
Obrazek

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Faraway 09 gru 2013, 12:47
Zalatana23, nie wiem bo jak mnie zostawią z dzieciakiem z uposledzeniem i kazą coś robić to ja przecież mogę wymięknąć... albo jak mnie jakieś lęki złapią to wstyd... nic pewnie będę nosic afobam w torebce dla bezpieczenstwa
Obrazek

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 09 gru 2013, 12:59
Faraway, ja to mysle, ze wtedy bedziesz tak skupiona na robieniu czegos, ze nawet nie bedziesz myslala o zadnych lękach :)
gosiulek, super! i fajnie, ze tak blisko, bo to jednak zawsze jak dalej trzeba jechac i jeszcze stres jest to gorzej :-/
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez gosiulek 09 gru 2013, 13:04
nerwa jak szłam się zapisać to serducho waliło i miałam małe wkręty,że to kołatanie,ale pomyślałam,ze przecież się zmachałam idąc po schodach :D
Obrazek

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 09 gru 2013, 13:05
Ja zauwazylam, ze jak ostatnio musialam codziennie do pracy chodzic (bo bylam poumawiana) i nawet w weekend musialam isc, to jakos codziennie lepiej sie czulam - i co mnie zdziwilo jak tydzien temu w poniedzialek szlam do pracy (po pracowaniu w weekend) to nawet nie bylam zmeczona.
A teraz juz nie musialam tak chodzic w tym tygodniu, wiec ostatnie 3 dni przesiedzialam w domu i dzisiaj czuje sie tak mega zmeczona, ze nie wiem jak tam dojade.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez gosiulek 09 gru 2013, 13:11
nerwa to wyjdź sobie na króciutki spacer :D ale to fakt jak człowiek mam zajęcie to nie myśli i się nie dręczy...ja chyba będę sobie plan dnia robić...może wtedy łatwiej będzie mi wykonać pewne rzeczy...
Obrazek

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 09 gru 2013, 13:22
gosiulek, na spacer to juz nie bardzo mam czas ;) Wypadalo by przed 14 byc w pracy. A czeka mnie z 50min drogi autobusami w jedna strone, potem siedzenie z 10 osobami w pokoju do 18-19 (i w perspektywie rozmowa z szefem), i powrot :why:

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Anna Maria 09 gru 2013, 13:34
Dobry pomysł był aby iść na kurs. Dobrze się czuję, wręcz rewelacyjnie w porównaniu do dziś rano i wczoraj :yeah:
Anna Maria

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Zalatana23 09 gru 2013, 13:41
gosiulek super :-)
Faraway zgadzam się nerwą Skupisz się na drugim człowieku i zobaczysz, że to pomaga.
W razie czego łykniesz tabsa i już. Z jednym się zgodzę - też mam zawsze stracha, że mnie przy ludziach atak dopadnie i narobię sobie wstydu :roll:

Sortuj wg